głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oneloovex3 Oto ogromne 'fuck you!' za telefony na które czekałam randki na które liczyłam miłość której chciałam łzy które wypłakałam i serce które złamałeś. Dupek. Boje s

oneloovex3

oneloovex3.moblo.pl
Oto ogromne 'fuck you!' za telefony na które czekałam randki na które liczyłam miłość której chciałam łzy które wypłakałam i serce które złamałeś. Dupek.
Oto ogromne 'fuck you!' za telefony... teksty

oneloovex3 dodano: 11 marca 2010

Oto ogromne 'fuck you!' za telefony, na które czekałam; randki, na które liczyłam; miłość, której chciałam; łzy, które wypłakałam i serce, które złamałeś. Dupek.

Boje się  cholernie się boję... teksty

oneloovex3 dodano: 10 marca 2010

Boje się, cholernie się boję odrzucenia z Twojej strony. Może nie powinnam? Nie chcę mieć po raz kolejny zranionego serca, już i tak jest w połówce. Chciałabym jakiś znak od Ciebie. Wiem, nie ma co liczyć. To zawsze tylko ja się zbytnio zaangażuje. Mam dość tego, że nie potrafię znaleźć w sobie tej siły. Dasz radę-Mówi po cichu serce. Po co ją okłamujesz?!-krzyczy rozsądek. Spróbuj, może się uda-Mówi nadzieja.

 Wszystko w porządku?   Tak... teksty

oneloovex3 dodano: 10 marca 2010

-Wszystko w porządku? -Tak,uśmiechnęła się. I nigdy nie przyznała się,że tak cholernie jej przykro i gdy wychodził z pokoju miała tyle łez w oczach, że pękło by mu serce.

Za każdym razem kiedy widzę... teksty

oneloovex3 dodano: 10 marca 2010

Za każdym razem kiedy widzę chłopaka z brązowymi oczami ze łzami w oczach odwracam wzrok, wtedy smutna przypominam sobie o Tobie i o tym jak mi Ciebie brak.

Tak trudno Ci odpisać na moje SMS?... teksty

oneloovex3 dodano: 10 marca 2010

Tak trudno Ci odpisać na moje SMS? Tak trudno napisać dwukropek i gwiazdkę? Tak trudno? Jak to zrobisz Tobie się nic nie stanie, a ja chodź przez chwilę będę szczęśliwa.

 Lubię go    Tak?    Bardzo go... teksty

oneloovex3 dodano: 10 marca 2010

-Lubię go -Tak? -Bardzo go lubię -Jak bardzo ? -Tak że świata po nim nie widzę i cholera mnie łapie kiedy patrzy na inną.

Opanowana i stanowcza podeszła... teksty

oneloovex3 dodano: 10 marca 2010

Opanowana i stanowcza podeszła blisko niego i powiedziała mu prosto w twarz "spierdalaj" i odeszła na pięcie, odchodząc miała ochotę wrócić i powiedzieć że tak naprawdę nie myśli i bardzo go kocha, ale tak nie zrobiła, postanowiła sobie że będzie silna i nie wybaczy mu że tak ją skrzywdził. Po chwili gdy już była daleko od niego odwróciła się i głośno rozpłakała bo on nawet nie popatrzył w stronę w którą odeszła.

Jeszcze parę dni temu wierzyłam że... teksty

oneloovex3 dodano: 10 marca 2010

Jeszcze parę dni temu wierzyłam że coś może z tego wyjść, nakręciłam się. A ty nie opisujesz i wygląda na to że masz mnie już dość. Pytanie tylko : dlaczego ?

Chciała bym cofnąć czas  do tej... teksty

oneloovex3 dodano: 10 marca 2010

Chciała bym cofnąć czas, do tej chwili kiedy wszystko było jeszcze piękne dopóki tego nie zniszczyłeś.

Cofnąć lata  cofnąć miesiące... teksty

oneloovex3 dodano: 10 marca 2010

Cofnąć lata, cofnąć miesiące, cofnąć dni, cofnąć godziny, cofnąć minuty, cofnąć chwile, najlepiej cofnąć całe życie.

zemdleć po usłyszeniu jednego... teksty

oneloovex3 dodano: 10 marca 2010

zemdleć po usłyszeniu jednego głupiego słowa. absurdalne, nie sądzisz? słowa potrafią być zniewalające. a szczególnie jedno - 'koniec'. to, którego obawia się każda z nas podczas momentów, gdy jesteśmy szczęśliwe.

życzysz mi wszystkiego najlepszego... teksty

oneloovex3 dodano: 10 marca 2010

życzysz mi wszystkiego najlepszego, nie wiedząc że ty jesteś wszystkim co najlepsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV