głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oneloovex3 Przepraszam że każdego dnia wstając myślałam o Tobie. Przepraszam za każdą łzę szczęścia spowodowaną Tobą. Przepraszam za myśl która mogla mi przebiec przez gło

oneloovex3

oneloovex3.moblo.pl
Przepraszam że każdego dnia wstając myślałam o Tobie. Przepraszam za każdą łzę szczęścia spowodowaną Tobą. Przepraszam za myśl która mogla mi przebiec przez głowę na
Przepraszam  że każdego dnia... teksty

oneloovex3 dodano: 30 maja 2010

Przepraszam, że każdego dnia wstając - myślałam o Tobie. Przepraszam za każdą łzę szczęścia, spowodowaną Tobą. Przepraszam za myśl, która mogla mi przebiec przez głowę na Twój temat. Przepraszam, za każde "kocham" wypowiedziane w duchu. Przepraszam za świat, który był w mojej wyobraźni. Przepraszam za siebie, że mogłam się kiedyś do Ciebie odezwać. Przepraszam za każdy wieczór, który spędzałam na rozmowie z Tobą. Przepraszam za to, że kiedykolwiek wypowiedziałam do Ciebie złe słowa. Przepraszam za to, że uwierzyłam w komplementy jakie mi prawiłeś. Przepraszam za każdą lekcję, na której myślałam "jakby to było?". Przepraszam, że nie pochłonęła mnie codzienność gdyż myślałam o Tobie. Przepraszam za przyjaciół, którym uwierzyłam, że świat nierealny mógłby w każdej chwili stać się rzeczywistością.

Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie... teksty

oneloovex3 dodano: 30 maja 2010

Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadna wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie. Pusto. Nie jestem jednak pewna czy to poczucie bezpieczeństwa mi się podoba.

znasz to uczucie  kiedy widzisz go z... teksty

oneloovex3 dodano: 30 maja 2010

znasz to uczucie, kiedy widzisz go z daleka i usilnie starasz się przypomnieć sobie sytuację ze swojego lub cudzego życia, która sprawi, że się zaśmiejesz po to tylko, aby przechodząc obok niego wyglądać na szczęśliwą osobę, która zapomniała o tym, jak ją zranił, jednakże jego widok tak Cię paraliżuje, że nie jesteś w stanie myśleć racjonalnie, nie słyszysz co mówią do Ciebie inni, a Twoje serce dostaje tachykardii i zdajesz sobie sprawę, że on nigdy już nie wyśle Ci sms-a na dobranoc, w którym tysiące dwukropków i gwiazdek sprawiały, że czułaś się najszczęśliwszą osobą na świecie, a po tym mijasz go ze smutnym, spuszczonym wzrokiem i zdajesz sobie sprawę, że nadal cholernie za nim tęsknisz?

Bo czasem są takie dni  kiedy... teksty

oneloovex3 dodano: 30 maja 2010

Bo czasem są takie dni, kiedy zaczynasz wszystko rozumieć. Wszystko staje się takie jasne. Myślałeś, że masz to grono przyjaciół. Ale czy oni kiedykolwiek Ci tak na prawdę pomogli? Przecież to on.. Ten zwykły kumpel. Mimo Twojego chujowego humoru nie przestawał z Tobą pisać tylko poprawiał Ci go, rozumiał Cię jak nikt. Nigdy się na nim nie zawiodłaś. I wtedy zaczynasz właśnie doceniać..

to nie jest tak  że nie chcę na... teksty

oneloovex3 dodano: 30 maja 2010

to nie jest tak, że nie chcę na Ciebie patrzeć. po prostu łatwiej powstrzymać łzy, gdy oczy, są zamknięte.

Gdy go nie ma? Wyciągam książkę... teksty

oneloovex3 dodano: 30 maja 2010

Gdy go nie ma? Wyciągam książkę, do której włożyłam jego zdjęcie, otwieram ją i patrze mu w oczy i za każdym razem mam wrażenie, że zdjęcie się do mnie uśmiecha..

Jest Pan cholernym egoistą  czy Pan... teksty

oneloovex3 dodano: 30 maja 2010

Jest Pan cholernym egoistą, czy Pan o tym wie?

Co znaczy kochać mężczyznę? To... teksty

oneloovex3 dodano: 30 maja 2010

Co znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu. Kocham twoje pragnienia, a nawet twoje awersje, kocham ból jaki mi zadajesz, ból którego nie odczuwam jako bólu, ból, o którym natychmiast zapominam, który nie pozostawia śladów. Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość, która pozwala przechodzić przez wszystkie stany, od cierpienia do radości, z tą samą intensywnością.

Uwielbiała o nim mówić..Mogła to... teksty

oneloovex3 dodano: 30 maja 2010

Uwielbiała o nim mówić..Mogła to robić godzinami a za każdym razem gdy to robiła oczy jej błyszczały a usta same układały sie w uśmiech..

mam ochotę wyrzucić przez okno mój... teksty

oneloovex3 dodano: 30 maja 2010

mam ochotę wyrzucić przez okno mój komputer, kiedy wyłącza się, akurat w momencie naszej rozmowy.

i nikogo nigdy bardziej. teksty

oneloovex3 dodano: 30 maja 2010

i nikogo nigdy bardziej.

Boję się dorosłości . Nie... teksty

oneloovex3 dodano: 30 maja 2010

Boję się dorosłości . Nie wyobrażam sobie nie rysować pacyfek ani serduszek na znienawidzonych lekcjach, nie narzekać na to, że jutro klasówka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV