głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onaaa1094 Są wieczory gdy zastanawiamy się czy Ci z którymi już nie rozmawiamy myślą czasem o nas.. Nie lubię się narzucać i nie będę. Nigdy tego nie robię bo czasami ni

onaaa1094

onaaa1094.moblo.pl
Są wieczory gdy zastanawiamy się czy Ci z którymi już nie rozmawiamy myślą czasem o nas..
 Są wieczory gdy zastanawiamy się... teksty

onaaa1094 dodano: 13 stycznia 2015

- Są wieczory, gdy zastanawiamy się, czy Ci z którymi już nie rozmawiamy, myślą czasem o nas..

 Nie lubię się narzucać i nie... teksty

onaaa1094 dodano: 6 stycznia 2015

- Nie lubię się narzucać, i nie będę. Nigdy tego nie robię, bo czasami nie warto.

 W brew pozorom najkruchsze są... teksty

onaaa1094 dodano: 6 stycznia 2015

- W brew pozorom, najkruchsze są przyjaźnie.. Myślisz ,że coś masz, a zostajesz z niczym..

 Czuję sie taka obca.. Bo sama... teksty

onaaa1094 dodano: 17 grudnia 2014

- Czuję sie taka obca.. Bo sama siebie nie poznaję..

 Chciała bym by wróciła we mnie... teksty

onaaa1094 dodano: 17 grudnia 2014

- Chciała bym by wróciła we mnie ta radość , ten beztroski śmiech z byle jakiego powodu, nie uśmiech. Śmiech. By wszystko mnie cieszyło, a nie martwiło..By było dobrze.. Jak kiedyś.

 Ta cholerna bezsilność.. teksty

onaaa1094 dodano: 17 grudnia 2014

- Ta cholerna bezsilność..

  Jeśli ktoś ko­go kochasz umiera... teksty

onaaa1094 dodano: 17 grudnia 2014

- Jeśli ktoś ko­go kochasz umiera i to nies­podziewa­nie, nie od­czu­wasz stra­ty na­tychmiast. Tra­cisz te­go ko­goś ka­wałek po ka­wałku przez długi czas - w miarę jak przes­ta­je do niego przychodzić poczta, jak wiet­rze­je za­pach je­go per­fum na po­duszce oraz ub­rań w szuf­ladzie i sza­fie. Stop­niowo gro­madzisz frag­menty, które odeszły, właśnie wte­dy nad­chodzi ten dzień - ten dzień, gdy bra­kuje ci szczególnie jed­nej kon­kret­nej cząstki i przytłacza cię uczu­cie, że ta oso­ba odeszła na zaw­sze...

 Jest ta­ki mo­ment kiedy ból... teksty

onaaa1094 dodano: 17 grudnia 2014

- Jest ta­ki mo­ment, kiedy ból jest tak duży, że nie możesz od­dychać. To jest ta­ki spryt­ny mecha­nizm. Myślę, że przećwiczo­ny wielok­rotnie przez na­turę. Du­sisz się, in­styn­ktow­nie ra­tujesz się i za­pomi­nasz na chwilę o bólu. Boisz się naw­ro­tu bez­dechu i dzięki te­mu możesz przeżyć.

 Stra­cić ko­goś kocha­nego to... teksty

onaaa1094 dodano: 17 grudnia 2014

- Stra­cić ko­goś kocha­nego to zmienić swo­je życie na zaw­sze. Nie przeżyjesz te­go, bo "to" jest osobą, którą kochasz. Ból prze­mija, spo­tykasz no­wych ludzi, ale pus­tka nig­dy się nie wy­pełnia. Jakżeby mogła? Śmierć nie osłabia wyjątko­wości ko­goś, kto znaczył aż ty­le, by go opłakiwać.

 Ile bym dała byś był tu obok... teksty

onaaa1094 dodano: 17 grudnia 2014

- Ile bym dała byś był tu obok nas. By mogła Ci powiedzieć na głos, to co mówię w myślach i w modlitwie.. Bym mogła usłyszeć pochwale za to, że znów mi się coś udało.. Bo nic nie sprawiało takiej dumy, jak Twoje gratulację. Nigdy we mnie nie wątpiłeś.. Jako jedyny. Tak bardzo mi tego brakuje. Tej wiary, która teraz pozostała tylko w moich wspomnieniach..

 Święta. Kiedyś tak je... teksty

onaaa1094 dodano: 17 grudnia 2014

- Święta. Kiedyś tak je uwielbiałam.. Te z zafascynowaniem szukanie gwiazdki na niebie z rodzeństwem, podczas gdy Ty z mamą ,w pokoju obok podkładaliście prezenty pod choinkę.. Te łamanie się opłatkiem, wspólne kolędy, oglądanie Kevina w Twoich ramionach. Zawszę siedziałam na kanapie, przytulona do Twojego torsu wsłuchując się w ten bijący spokój od Ciebie.. Taki cudowny czas.. A teraz od dwóch lat, nienawidzę świąt. Bez Ciebie nic nie ma sensu.. One nie są magiczne.. Z chęcią bym je przespała, ale nie mogę zrobić tego mamie.. To zaskakujące, jak coś co dawało Ci najwięcej radości kiedyś, teraz tak strasznie dołuje.. Tak, że nie jestem wstanie sobie poradzić z niczym.. Nic mnie nie cieszy. Tak bardzo chciała bym mieć je za sobą. ;c

 Powinnam być z siebie dumna..... teksty

onaaa1094 dodano: 17 grudnia 2014

- Powinnam być z siebie dumna.. Semestr dobrze zamknięty, prawo jazdy zdane, auto swoje i za swoje kupione.. To odbicie się z takiego dna, z takiej depresji.. Pokazanie światu, że mimo ciężkiej przeszłości osiągnę dużo więcej.. I zdobywam wszystkie cele.. Widzę zazdrość i podziw w oczach.. Jedni z zazdrości odeszli.. Jednak pokazali mi tylko,że nie byli warci mojego czasu.. Nie żałuję. Mam to czego chciałam. Spokój , odwzajemnioną miłość, kolejne cele odhaczone.. A jednak nie mam jednego.. Czystej satysfakcji.. A to pewnie dlatego, że nie ma Ciebie. I nie widzę jak bardzo jesteś ze mnie dumny..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV