głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onaaa1094 Mam wokół siebie tyle wspaniałych ludzi a czuje się kompletnie samotna.. Mam wspaniałego chłopaka wspaniałą rodzinę.. Ale brakuje mi czegoś.. Tej odskoczni.. T

onaaa1094

onaaa1094.moblo.pl
Mam wokół siebie tyle wspaniałych ludzi a czuje się kompletnie samotna..
 Mam wokół siebie tyle... teksty

onaaa1094 dodano: 13 stycznia 2015

- Mam wokół siebie tyle wspaniałych ludzi,a czuje się kompletnie samotna..

 Mam wspaniałego chłopaka... teksty

onaaa1094 dodano: 13 stycznia 2015

- Mam wspaniałego chłopaka, wspaniałą rodzinę.. Ale brakuje mi czegoś.. Tej odskoczni.. Tego babskiego wypadu, plotek, babskiego wieczoru.. To się za szybko skończyło..

 Miałam kiedyś przyjaciół i... teksty

onaaa1094 dodano: 13 stycznia 2015

- Miałam kiedyś przyjaciół, i pamiętam jak każdy mi powtarzał,że jak zaczną się studia, wyższa szkoła, wszystko się rozleci.. Rozleciało się.. Wszyscy odeszli z .. Zazdrości.. Za dużo mi się udało, za dużo osiągnęłam, za bardzo dążyłam do celu.. Teraz.. Nawet nie mam z kim dzielić się swoim szczęściem.. A co to za szczęście, gdy nie masz się z kim je dzielić ?

 Słucham piosenek które kiedyś... teksty

onaaa1094 dodano: 13 stycznia 2015

- Słucham piosenek, które kiedyś doprowadzały mnie do płaczu, gdy myślałam o Tobie.. Dziś jesteś dla mnie nikim. Kompletnie nikim. I dziwię się,że jestem tak perfekcyjnie obojętna.. Ach, no tak.. Nauczyłam się od mistrza..

 To niesamowite jak czas wszystko... teksty

onaaa1094 dodano: 13 stycznia 2015

- To niesamowite jak czas wszystko zmienia. Kiedyś nie wyobrażałaś sobie bez tej osoby dnia, dziś mijasz ją bez słowa.. Kiedyś miałaś wokół siebie masę znajomych, dziś zostaje tylko kilka osób.. Kiedyś wybierałaś melanż zamiast filmu, dziś film zamiast melanżu.. Kiedyś był haos, dziś spokój, cisza.. Aż za cicha..

 Lampka czerwonego wina cicha... teksty

onaaa1094 dodano: 13 stycznia 2015

- Lampka czerwonego wina, cicha spokojna muzyka w tle, płomień świeczki i tok myśli.. Kompletnie niepotrzebnych.. Nie na miejscu..

 Z czasem nawet łzy wysychają.. teksty

onaaa1094 dodano: 13 stycznia 2015

- Z czasem nawet łzy wysychają..

 Niemądrym jest być zbyt pewnym... teksty

onaaa1094 dodano: 13 stycznia 2015

-Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić..

 Życie jest zbyt krótkie aby... teksty

onaaa1094 dodano: 13 stycznia 2015

-Życie jest zbyt krótkie, aby poświęcać czas ludziom, którzy wysysają z Ciebie szczęście.

 Wolna dusza to rzadkość ale... teksty

onaaa1094 dodano: 13 stycznia 2015

- Wolna dusza to rzadkość, ale będziesz wiedzieć, kiedy ją spotkasz..

Jesteś przy kimś zawsze gdy tego... teksty

onaaa1094 dodano: 13 stycznia 2015

Jesteś przy kimś zawsze gdy tego potrzebuje, chociaż tak często nie zdaje sobie z tego sprawy. Stoisz za kimś murem, bronisz go słownie ale wiesz,że gdyby była potrzeba to fizycznie również byś się nie zawahał. Często cierpi na tym Twoja opinia, Twoje relacje z innymi, ale masz to w dupie, bo wydaje Ci się,że ta osoba jest tego warta jak nikt inny. Często starasz się nie mówić co Cie boli, denerwuje bo zdajesz sobie sprawe,że również popełniasz błędy, podczas gdy druga osoba wypomina Ci każdy Twój najmniejszy błąd, widząc tylko Twoją wine w tym kiedy coś się jebie. A kiedy Tobie już po prostu nie starcza siły,żeby się starać, żeby o to walczyć, bo druga osoba i tak tego nie zauważa, dopierdoli Ci jeszcze,że masz w dupie co się między wami dzieje i że skoro Ty masz wyjebane to i Ona może mieć, no ja pierdole kurwa mać, czasami nie opłaca się kochać, wiecie?/ rastaa.zioom

Oj tu się w stu procentach zgodzę. : teksty onaaa1094 dodał komentarz: Oj tu się w stu procentach zgodzę. :) do wpisu 13 stycznia 2015
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV