głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onaaa1094 Zapomniałem już o tamtych snach to wszystko mam już w swoich planach.. Dziś patrze tylko na ten szary świat w moich czarnych okularach. O nie już nie będę pisa

onaaa1094

onaaa1094.moblo.pl
Zapomniałem już o tamtych snach to wszystko mam już w swoich planach.. Dziś patrze tylko na ten szary świat w moich czarnych okularach.
   Zapomniałem już o tamtych... teksty

onaaa1094 dodano: 19 maja 2016

- ,, Zapomniałem już o tamtych snach, to wszystko mam już w swoich planach.. Dziś patrze tylko na ten szary świat,w moich czarnych okularach. "

 O nie już nie będę pisać... teksty

onaaa1094 dodano: 3 grudnia 2015

- O nie, już nie będę pisać pierwsza wiadomości,jak zawsze. Już nie będę pierwsza się wychylac. Usiąde z boku, i zobaczę, ilu ludziom zależy na mnie... Ile o mnie będzie pamiętać..

 Podobni większość przyjaźni nie... teksty

onaaa1094 dodano: 3 grudnia 2015

- Podobni większość przyjaźni nie urywa się,tylko więdnie..

 Cisza rozdziela bardziej niż... teksty

onaaa1094 dodano: 3 grudnia 2015

- Cisza rozdziela bardziej niż przestrzeń... Cisza nie przynosi słów, cisza zabija nawet myśli....

 Prawdziwą przyjaźń poznaję się... teksty

onaaa1094 dodano: 3 grudnia 2015

- Prawdziwą przyjaźń poznaję się po tym,że nie można jej zawieźć,a prawdziwą miłość poznaję się po tym, że nie można jej zniszczyć..

 Chciałabym mieć was tu wszystkich... teksty

onaaa1094 dodano: 23 listopada 2015

- Chciałabym mieć was tu wszystkich przy sobie, z powrotem.. Na raz.

 Mam już dość przepłakanych nocy... teksty

onaaa1094 dodano: 23 listopada 2015

- Mam już dość przepłakanych nocy spowodowane tęsknotą za Tobą, mam dość tego wiecznego pragnienia, by usłyszeć Twój głos raz jeszcze.. Mam dość tych marzeń,że czas się cofnie,a Ja Cię jeszcze raz zobaczę.. Mam dość żalu, jaki zostawiłeś.. Mam dość życia bez Ciebie. Jednak wiem,że ta czysta rozpacz raniąca moje serce, potwierdza, że nadal i zawsze w nim tato będziesz..

 Wierzę że gdybyś był obok... teksty

onaaa1094 dodano: 23 listopada 2015

- Wierzę,że gdybyś był obok, wszystko było by łatwiejsze.. Popełniła bym mniej błędów, bo Twoje rady zawszę były dla mnie cenne.. Może nie zawszę byłam grzeczna i posłuszna, nie raz się buntowałam.. Jednak dlatego,że trafiłeś na mój najgorszy okres. Moje życie uciekło mi między palcami, wtedy, gdy przez te parę miesięcy.. czas drgał w rytm bicia Twojego serca,a zatrzymało się, gdy Twoje serce..przestało bić. I może każdemu wydaję się,że tak nie jest, ale ja stoję nadal w tym miejscu, i nie mam pojęcia jak iść dalej..

 Wiele ludzi odchodzi wiele... teksty

onaaa1094 dodano: 23 listopada 2015

- Wiele ludzi odchodzi, wiele odeszło.. Byłam wstanie pogodzić się z odejściem każdego, jednak nie Twoim.. Do dziś na moich ustach kręci się pytanie " Dlaczego? No dlaczego? Dlaczego tak szybko?!" Mija kolejny rok, rok wielu przeżyć, a we mnie mimo wszystko nadal jest ten sam ból, te same pytanie zostawiające cichą pustkę za sobą. Pustkę bez odpowiedzi.. Tylko,że.. Teraz trzymam się lepiej, trochę. Trochę łatwiej spojrzeć mi na nasze wspólne zdjęcie, na chwilę,które są jedynie wspomnieniami.. Na to co było i już nie wróci..Tylko czasami,w niektórych momentach, chciałabym po prostu znaleźć się w Twoich szerokich ramionach, poczuć się znów beztrosko kochana i powiedzieć najprostsze " dziękuję za to,że jesteś, tato."

Znam te uczucie..  teksty onaaa1094 dodał komentarz: Znam te uczucie.. ;/ do wpisu 23 listopada 2015
 Gdy jesteś wszystko staje się... teksty

onaaa1094 dodano: 23 października 2015

- Gdy jesteś wszystko staje się lepsze.. Ty jesteś moją drogą, moim najlepszym wersem.

 Dzisiaj nienawiść zabierzmy bez... teksty

onaaa1094 dodano: 23 października 2015

- Dzisiaj nienawiść zabierzmy bez kropli żalu na cmentarz, i pochowajmy pomału, zakwitną róże.. Za wszystkich, którzy w to wierzą razem nie damy im umrzeć, bo Kwiaty, które nie więdną to dobrzy ludzie...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV