głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onaa56 Ostatnio coraz bardziej się boję że w pewnym momencie stanę i albo mi się nie będzie chciało ruszyć z miejsca albo z każdym krokiem będę upadać. Rób z moją niez

onaa56

onaa56.moblo.pl
Ostatnio coraz bardziej się boję że w pewnym momencie stanę i albo mi się nie będzie chciało ruszyć z miejsca albo z każdym krokiem będę upadać.
Ostatnio coraz bardziej się boję... teksty

onaa56 dodano: 23 kwietnia 2013

Ostatnio coraz bardziej się boję, że w pewnym momencie stanę i albo mi się nie będzie chciało ruszyć z miejsca, albo z każdym krokiem będę upadać.

Rób z moją niezależnością  co... teksty

onaa56 dodano: 23 kwietnia 2013

Rób z moją niezależnością, co tylko chcesz. Zniszcz ją, napraw, znowu zniszcz. Cokolwiek. Po prostu pozwól mi poczuć się częścią Ciebie. Twoją własnością.

I przyrzekasz  że tylko ze mną... teksty

onaa56 dodano: 23 kwietnia 2013

I przyrzekasz, że tylko ze mną będziesz witać i żegnać każdy dzień, wieczorami pokazywać mi niebo pełne gwiazd, a twoje serce będzie tylko moją własnością?

Jak co wieczór pojawia się milion... teksty

onaa56 dodano: 23 kwietnia 2013

Jak co wieczór pojawia się milion problemów i przeszkód na drodze do szczęścia, a ja boję się, że gdy jutro się obudzę, one nie znikną.

Bo widzisz  kiedy już będę mogła... teksty

onaa56 dodano: 23 kwietnia 2013

Bo widzisz, kiedy już będę mogła oddychać, to trzeba będzie żyć, a ja tak bardzo boję się życia.

Nie masz pojęcia  co dzieje się w... teksty

onaa56 dodano: 23 kwietnia 2013

Nie masz pojęcia, co dzieje się w mojej głowie, kiedy przez ułamek sekundy patrzysz tylko na mnie.

I co twoja dziewczyna próbuje... teksty

onaa56 dodano: 23 kwietnia 2013

I co twoja dziewczyna próbuje udowodnić obrażając mnie? Pokazuje tylko jak bardzo mi zazdrości. No ale co się dziwić. Takiego wyglądu i inteligencji nigdy mieć nie będzie. Niech nadal pokazuje na jak niskim jest poziomie. Bawi mnie to.

Uśmiechnij się do mnie  gdy na... teksty

onaa56 dodano: 22 kwietnia 2013

Uśmiechnij się do mnie, gdy na Ciebie spojrzę, przytul mnie, gdy spuszczę głowę. Weź mnie na ręce, gdy będę narzekać i idź ze mną gdzieś, jak będzie mnie nosiło.

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci... teksty

onaa56 dodano: 22 kwietnia 2013

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci jakie ma oczy. Po drugim, będę wtajemniczać Cię w jego niesamowite cechy. Po trzecim, będę przez łzy opowiadała Ci jak bardzo mnie ranił. Po czwartym będę skakała wykrzykując jego imię. Po piątym wejdę na dach i zacznę krzyczeć, że go kocham. Po szóstym zadzwonię i opowiem mu, jak bardzo boli jego nieobecność i jak bardzo żałuję, że nie ma go przy mnie i nie widzi,jak po wypiciu siódmego i ósmego kieliszka staję na krawędzi dachu i daję krok do przodu.

Widzę w Tobie swoją przyszłość i... teksty

onaa56 dodano: 22 kwietnia 2013

Widzę w Tobie swoją przyszłość i doskonale wiem, że sprawisz by była taka, o jakiej marzę.

Z wielką ochotą spędzę z Tobą... teksty

onaa56 dodano: 22 kwietnia 2013

Z wielką ochotą spędzę z Tobą resztę swojego życia. Będę dzielić z Tobą kołdrę, ustąpię Ci nawet pierwszeństwa w kolejce do łazienki. Będę znosić Twoje humory i dzielnie zbierać okruszki czpisów z naszego wspólnego łoża małżeńskiego. Będę zamiast Ciebie wstawać w nocy, by nakarmić nasze dzieci. Będę gotowała Ci obiady tak smaczne, że niejeden kucharz będzie mógł się schować. Wytrwale będę podawała Ci pilot do telewizora, a podczas meczu przynosiła piwo z lodówki. Chętnie będę do nas zapraszała Twoich kolegów w sobotnie popołudnia, byś mógł sobie zagrać z nimi partyjkę w pokera, podczas gdy ja zabiorę dzieci do swojej matki. Zrobię wszystko o co poprosisz. Będę idealną żoną, matką, kochanką. Tylko zrób dla mnie jedno. Pokochaj mnie.

Zasypiałam na jego ramieniu z... teksty

onaa56 dodano: 22 kwietnia 2013

Zasypiałam na jego ramieniu z niesamowitym spokojem i z przepiękną świadomością, że gdy się obudzę, on nadal będzie obok.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV