głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onaa56 Odłożyła na bok sentymenty przestała płakać po nocach zapomniała kim dotąd była. Odnalazła w sobie wolę by odkrywać nowy świat. Użalanie się nad sobą i brakiem

onaa56

onaa56.moblo.pl
Odłożyła na bok sentymenty przestała płakać po nocach zapomniała kim dotąd była. Odnalazła w sobie wolę by odkrywać nowy świat. Użalanie się nad sobą i brakiem kogoś b
Odłożyła na bok sentymenty... teksty

onaa56 dodano: 12 maja 2013

Odłożyła na bok sentymenty, przestała płakać po nocach, zapomniała, kim dotąd była. Odnalazła w sobie wolę by odkrywać nowy świat. Użalanie się nad sobą i brakiem kogoś bliskiego nie miało sensu.

Pewnie  stań bliżej  poczuj mój... teksty

onaa56 dodano: 12 maja 2013

Pewnie, stań bliżej, poczuj mój zapach, podziwiaj. Uwielbiam, jak nie radzisz sobie z własnymi pragnieniami.

Mówią mi: ty nie masz problemów... teksty

onaa56 dodano: 12 maja 2013

Mówią mi: ty nie masz problemów, ty niczym się nie martwisz, masz wszystko co chcesz, zawsze chodzisz uśmiechnięta.. Tak wiem, umiem dobrze grać.

Była naiwna  jak mała dziewczynka.... teksty

onaa56 dodano: 12 maja 2013

Była naiwna, jak mała dziewczynka. wierzyła, że słuchawki w uszach i muzyka, na full, zagłuszą jej myśli, wspomnienia, przegapione szanse, wyrzuty sumienia i całą resztę.

Jeden chłopak . Milion problemów .... teksty

onaa56 dodano: 12 maja 2013

Jeden chłopak . Milion problemów . Tysiące zranień. Setki nieprzespanych nocy . Hektolitry wylanych łez . A ja dalej kocham tak samo, wybaczam za każde fałszywe `przepraszam` . Po prostu nie potrafię Ci nie wybaczyć.

Pokochała tak  jak właśnie... teksty

onaa56 dodano: 12 maja 2013

Pokochała tak, jak właśnie straszliwie nie chciała kochać. Pokochała tak, że wszystko zależało od niego i nie mogła przestać.

Chciałam powiedzieć mu to słodkie... teksty

onaa56 dodano: 12 maja 2013

Chciałam powiedzieć mu to słodkie 'spierdalaj' , ale wyprzedził mnie i cichutko zapytał czy nadal go kocham. a wtedy nie potrafiłam powiedzieć nic innego jak tylko 'bezgranicznie'.

Spojrzałam w lustro. Dostrzegłam... teksty

onaa56 dodano: 12 maja 2013

Spojrzałam w lustro. Dostrzegłam dziewczynę ze zapłakanymi oczami, o ustach wycieńczonych z powodu wiecznego grymasu i z kubkiem ciepłego kakao w ręce. Ale to wszystko to tylko szczegół. Bo patrząc na nią dostrzegłam coś więcej, dostrzegłam cierpienie.

Skończ to  bo inaczej on Cię... teksty

onaa56 dodano: 12 maja 2013

Skończ to, bo inaczej on Cię zniszczy. Już i tak jesteś na granicy bycia wrakiem. Skończ to, bo inaczej będziesz żywym dowodem na to, że może pęknąć serce. Z miłości lub nienawiści, ale może...

Kochałam. To bolesne  bezsensowne i... teksty

onaa56 dodano: 12 maja 2013

Kochałam. To bolesne, bezsensowne i przereklamowane.

Głupim nazywa się człowiek  który... teksty

onaa56 dodano: 12 maja 2013

Głupim nazywa się człowiek, który mając kochającą go osobę, odrzuca ją. Robi to dlatego, bo myśli, że potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu okaże się jego największym wrogiem.

Z każdą kłótnią oddalaliśmy... teksty

onaa56 dodano: 12 maja 2013

Z każdą kłótnią oddalaliśmy się od siebie. Zniszczyły Nas i uczucia, którymi siebie darzyliśmy. Nie byliśmy wstanie udawać, ze może być lepiej. Odeszliśmy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV