głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onaa56 Ciekawe czy wie jak mnie niszczy ile razy na dzień doprowadza mnie do chociażby minimalnego cierpienia. nie wybucham od razu płaczem nie krzyczę nie niszczę wsz

onaa56

onaa56.moblo.pl
Ciekawe czy wie jak mnie niszczy ile razy na dzień doprowadza mnie do chociażby minimalnego cierpienia. nie wybucham od razu płaczem nie krzyczę nie niszczę wszystk
Ciekawe czy wie jak mnie niszczy  ile... teksty

onaa56 dodano: 7 kwietnia 2013

Ciekawe czy wie jak mnie niszczy, ile razy na dzień doprowadza mnie do chociażby minimalnego cierpienia. nie wybucham od razu płaczem, nie krzyczę, nie niszczę wszystkiego co trafi mi się pod ręką, a zwyczajnie kruszę się od środka. z każdym z Jego najdrobniejszych posunięć od mojego serca odpada jakaś niewielka cząstka. biorąc pod uwagę częstotliwość tego zjawiska - wkrótce zginę.

Spójrz w jej zapłakane oczy... teksty

onaa56 dodano: 7 kwietnia 2013

Spójrz w jej zapłakane oczy, przytul i nie pozwól więcej cierpieć.

Nie mam pojęcia jak to robisz  ale... teksty

onaa56 dodano: 7 kwietnia 2013

Nie mam pojęcia jak to robisz, ale fakt że tak cholernie zawróciłeś mi w głowie strasznie mnie dziwi .

Najbardziej lubiła  gdy po wszystkim... teksty

onaa56 dodano: 7 kwietnia 2013

Najbardziej lubiła, gdy po wszystkim zostawał na niej jego zapach..Jego nie było już dawno.. Wyłapywała wtedy woń jego ciała na swojej skórze i przypominała sobie ścieżki jego dłoni, zawiłe szlaki jego ust.Tęsknota nie była bolesna, raczej słodka. Wiedziała, że wróci, że znów oplecie sobą jej drżące ciało, zostawiając na niej część siebie.Wspomnienie gestu, dreszcz spojrzenia.. To wszystko, co składa się na mężczyznę.

Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80... teksty

onaa56 dodano: 7 kwietnia 2013

Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy krótkie i zielone oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia.

Gdy odchodzę od niego obrażona... teksty

onaa56 dodano: 7 kwietnia 2013

Gdy odchodzę od niego obrażona - idzie za mną. Gdy patrzę na jego usta - całuje mnie. Gdy go popycham i biję - chwyta mnie i nie puszcza. Gdy zaczynam do niego przeklinać - całuje mnie i mówi, że kocha. Gdy jestem cicha - pyta co się stało. Gdy go ignoruję - poświęca mi swoją uwagę. Gdy go odpycham - przyciąga mnie do siebie. Gdy mnie widzi w najgorszym stanie - mówi, że jestem piękna. Gdy zaczynam płakać - przytula mnie i nie odzywa się słowem. Gdy widzi jak idę - podkrada się za mną i przytula. Gdy się boję - ochrania mnie. Gdy kładę głowę na jego ramieniu - nachyla się i mnie całuje. Gdy kradnę jego ulubioną bluzę - pozwala mi ją zatrzymać i spać z nią w nocy. Gdy mu dokuczam - on też mi dokucza i sprawia, że się śmieję. Gdy nie odzywam się przez długi czas - zapewnia mnie, że wszystko jest dobrze. Gdy patrzę na niego z wątpliwością - uzasadnia. Gdy łapię go za rękę - łapie moją.

Jesteś tutaj  obok  blisko mnie.... teksty

onaa56 dodano: 7 kwietnia 2013

Jesteś tutaj, obok, blisko mnie. Czuję Twój zapach, dotyk Twych dłoni. Jestem szczęśliwa, bo jesteś przy mnie. Uwielbiam na Ciebie patrzeć, słuchać Twojego głosu, czuć, że jesteś obok.

Dziękuje ze nieprzerwane 34 godziny... teksty

onaa56 dodano: 7 kwietnia 2013

Dziękuje ze nieprzerwane 34 godziny razem ♥

Jak cudownie zasnąć w Twoich... teksty

onaa56 dodano: 7 kwietnia 2013

Jak cudownie zasnąć w Twoich ramionach, budzić się obok Ciebie i spędzić cały kolejny dzień ♥

Uwielbiam smak twoich ust   kolor... teksty

onaa56 dodano: 5 kwietnia 2013

Uwielbiam smak twoich ust , kolor twoich oczu , dotyk na moim ciele i uśmiech . tak zabójczo piękny . i cały dla mnie .

I nieważne  gdzie poślę swoje... teksty

onaa56 dodano: 5 kwietnia 2013

I nieważne, gdzie poślę swoje spojrzenie - ono i tak do Ciebie dotrze.

Bo ona bojaźliwie pragnęła... teksty

onaa56 dodano: 5 kwietnia 2013

Bo ona bojaźliwie pragnęła wzajemności; on tonął w egoistycznych pobudkach, jej usta całując. Stali pod psującą się latarnią - sami byli zepsuci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV