głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
olkau jestem dzieckiem lęku jestem dzieckiem śmierci którą noszę w sobie jestem swoją własną samozagładą ale jeszcze jestem. szczęściem jest znaleźć drugiego człowiek

olkau

olkau.moblo.pl
jestem dzieckiem lęku jestem dzieckiem śmierci którą noszę w sobie jestem swoją własną samozagładą ale jeszcze jestem.
jestem dzieckiem lęku  jestem... teksty

olkau dodano: 27 czerwca 2011

jestem dzieckiem lęku, jestem dzieckiem śmierci, którą noszę w sobie, jestem swoją własną samozagładą, ale jeszcze jestem.

szczęściem jest znaleźć drugiego... teksty

olkau dodano: 27 czerwca 2011

szczęściem jest znaleźć drugiego człowieka, który pomoże nam przejść przez życie, z którym można przeżyć zarówno szczęśliwe jak i mniej pogodne chwile, które choć tak ulotne uwieczniają się w naszej pamięci, przypominając nam ile mieliśmy szczęścia.

abstrakcyjne słowa  które stają mi... teksty

olkau dodano: 27 czerwca 2011

abstrakcyjne słowa, które stają mi w gardle, a trudność ich wymowy jest wręcz absurdalna, usta drżą mi jak nigdy wcześniej, a Ty stoisz przede mną z litością w tęczówkach, pytając czy dobrze się czuję, świetnie, pomimo serca walącego jak wirująca pralka i faktu, że robię z siebie skończoną idiotkę, to świetnie - pomyślałam.

bo narkomani mają piekło na ziemi... teksty

olkau dodano: 27 czerwca 2011

bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu, i potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.

perfekcyjnie potrafię oszukiwać... teksty

olkau dodano: 27 czerwca 2011

perfekcyjnie potrafię oszukiwać własną podświadomość, szczególnie w kategoriach 'wcale mi nie zależy', 'nic do niego nie czuje', 'sprawdzając co minutę sms'a wcale nie mam nadziei, że zobaczę jego numer na wyświetlaczu.

mam psa  pisanie i prochy zalecone... teksty

olkau dodano: 27 czerwca 2011

mam psa, pisanie i prochy zalecone przez psychiatrę, mam rodziców, którzy mnie kochają bezgranicznie, mam trochę przelotnych koleżanek, mam miłość, mam głupią nadzieję, że może jeszcze warto pożyć, samotność mam i bezsenne noce, i szaleństwo posiadam, jestem taka bogata...

wyszedł trzaskając drzwiami... teksty

olkau dodano: 27 czerwca 2011

wyszedł trzaskając drzwiami, ówcześnie tłumacząc, że zbyt trudno jest ją kochać, w tym samym momencie, spadła ich wspólna fotografia, symbolizująca jeden z najszczęśliwszych momentów w jej życiu, leżąca obok jej łóżka na szafce nocnej. ramka rozpadła się na miliardy małych kawałeczków, zupełnie jak jej nadzieje, zupełnie jak ona sama.

pokazałeś palcem na jedną z... teksty

olkau dodano: 27 czerwca 2011

pokazałeś palcem na jedną z dziewczyn, mówiąc do kolegów, że Ci się podoba, odruchowo zaczęłam analizować jej wygląd, sposób bycia i gesty, starałam się do niej upodobnić, pomimo tego, że obiecałam sobie, nigdy nie zmieniać się dla mężczyzny, doskonale wiedząc, że i tak nie dostrzeżesz mojego poświęcenia

widzę go często  bywa w klubach... teksty

olkau dodano: 27 czerwca 2011

widzę go często- bywa w klubach, spaceruje ulicami, odwiedza kina, nie sam, zawsze jakaś dziewczyna obok, jedna wygląda jak lalka barbie, inna rockwomen, kiedy zauważyłam tę różnorodność, zaczęłam się śmiać, zapytałam go, czym tłumaczyć to jego rozchwianie gustu, wzruszył ramionami.- biorę każdą, która ma cokolwiek z Ciebie- powiedział.

brakuje mi twojego uśmiechu  blasku... teksty

olkau dodano: 27 czerwca 2011

brakuje mi twojego uśmiechu, blasku w oczach, czułego spojrzenia, ciągłego zainteresowania, zamiłowania do rzeczy malutkiej, i tego że z Tobą wszystko nabierało innego wymiaru.

każdy czyn  działanie  słowo... teksty

olkau dodano: 27 czerwca 2011

każdy czyn, działanie, słowo, wyrażenie, wypowiedź, wydanie głosu, myśl, opinia, wiara mężczyzny podlega jedynie słusznej, obiektywnej interpretacji kobiety inne zewnętrzne czynniki nie są brane pod uwagę. alibi, wymówki, wyjaśnienia, obrony, powody, usprawiedliwienia lub próby racjonalnego wyjaśnienia nie są mile widziane, nędzne prośby o litość i przebaczenie są akceptowane w pewnych okolicznościach, zwłaszcza w połączeniu z namacalnym dowodem skruchy.

a jednak muszę godzić się... teksty

olkau dodano: 27 czerwca 2011

a jednak muszę godzić się nieustannie z własnym buntem, rozgniewanym sercem, okaleczonym ciałem, chorą duszą, samotnymi powrotami, trzeba się z tym pogodzić, bo nie ma innej drogi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV