głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
olka258 jestem jak mała dziewczynka usiłująca za wszelką cenę zrozumieć i zmienić świat ... a co jeśli rzeczywistość tak naprawde jest iluzją i nic nie istnieje. każde

olka258

olka258.moblo.pl
jestem jak mała dziewczynka usiłująca za wszelką cenę zrozumieć i zmienić świat ...
  jestem jak mała dziewczynka... teksty

olka258 dodano: 11 września 2009

` jestem jak mała dziewczynka, usiłująca za wszelką cenę zrozumieć i zmienić świat ...

a co  jeśli rzeczywistość tak... teksty

olka258 dodano: 11 września 2009

a co, jeśli rzeczywistość tak naprawde jest iluzją i nic nie istnieje.

każdego dnia upajała się nadzieją... teksty

olka258 dodano: 11 września 2009

każdego dnia upajała się nadzieją, że gdzieś go zobaczy. ubierała jego ulubione bluzki i buty, tylko po to, bo może akurat go spotka i pokocha ją znowu.

pamiętasz jak złościłeś się jak... teksty

olka258 dodano: 11 września 2009

pamiętasz jak złościłeś się jak musiałeś na mnie czekać pół godziny przed domem marznąc .. ? albo jak już przychodziłam a Ty udawałeś,że się fochasz ? .. i musiałam stawać na palcach, żeby dać Ci buziaka i przeprosić, a później szliśmy za rączkę w 'nasze miejsce' i patrząc prosto w oczy mówiłeś,że kochasz .. to wszystko to też nieporozumienie ..?

chcę odpłynąć..  gdzie!? daleko.... teksty

olka258 dodano: 11 września 2009

chcę odpłynąć.. -gdzie!? daleko. -dlaczego!? bo kogoś nienawidzę. -czemu? bo nie widzi jak ja go kocham... -ja ciebie też nienawidzę

nie zapomniałam.. nie przestałam... teksty

olka258 dodano: 11 września 2009

nie zapomniałam.. nie przestałam kochać.. nie przestałam tęsknić i myśleć o Tobie. i wcale się nie pogodziłam z myślą, że już nie wrócisz. i tylko jakoś dziwnie mi gdy widząc Cię daleko gdzieś nadal czuję te motylki w brzuszku i łzy cisnące się do oczu. Kocham Cię wciąż.. tak bardzo mi Ciebie brakuje.. nauczyłam się już udawać przed innymi, że nic do Ciebie nie czuję. lecz w środku nic się nie zmieniło bo nadal jesteś najważniejszą osobą w moim życiu

  patrz jakie to dziwne. teraz stoimy... teksty

olka258 dodano: 11 września 2009

- patrz,jakie to dziwne. teraz stoimy obok siebie, rozmawiamy, śmiejemy się.. a za jakiś czas może mnie zabraknąć, a Ty będziesz odwiedzać mnie na cmentarzu.. -a kto powiedział, że będę Cię odwiedzać? ja będę leżeć obok..

 co się dzieje z człowiekiem  kiedy... teksty

olka258 dodano: 11 września 2009

-co się dzieje z człowiekiem, kiedy pęka mu serce? -nic. zupełnie nic. przecież żyję, piję herbatę, biorę prysznic, czytam książki, czasem nawet się uśmiecham.. z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz?

wiesz.. powinnam Ci życzyć  aby... teksty

olka258 dodano: 11 września 2009

wiesz.. powinnam Ci życzyć, aby ktoś kiedyś złamał Ci serce tak jak Ty złamałeś je mnie. ale nie będę. mało tego. powiem Ci, że będę pierwszą osobą, która z miłą chęcią przypierdoli w twarz osobie, która Cię zrani. może wtedy zrozumiesz.

a to ja ja ja ja prawdziwym jestem... teksty

olka258 dodano: 11 września 2009

a to ja ja ja ja prawdziwym jestem królem bo ty wybrałaś właśnie mnie .. ' ; DDD

myślisz że tak łatwo się... teksty

olka258 dodano: 11 września 2009

myślisz,że tak łatwo się odkochać? Że wystarczy kogoś innego poznać? Że złe cechy wypisać? Naiwna jesteś, wiesz... To nie przejdzie tak łatwo. A może Ty nie chcesz żeby przechodziła,co? Przyznaj się... Ty Go chcesz nadal kochać, prawda? Nadal Ci na Nim cholernie zależy... Och, nie oszukuj się Przecież widzisz,że On ma Cię gdzieś, Nic Go już z Toba nie łączy. I nie łudź się, że kiedyś pusci sygnał, czy,ze może o urodzianach będzie pamiętał. Ha, On celowo tego nie zrobi, celowo zapomni... Przejrzyj na oczy w końcu! To tak cholernie trudne, ale musisz być silna...wiem i bede..

  boooże.   wykrzyknęłam   Co?!... teksty

olka258 dodano: 11 września 2009

- boooże. - wykrzyknęłam - Co?! - oh nic.. wszystko.. - co dokładnie? - ty mnie kochasz..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV