głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijsiekolego I wiesz chciałabym żeby kiedyś On żałował że mógł mnie mieć a nie miał . Żeby kiedyś zobaczył co stracił .. teraz jestem szczęśliwa i mam w dupie wszystkich za

ogarnijsiekolego

ogarnijsiekolego.moblo.pl
I wiesz chciałabym żeby kiedyś On żałował że mógł mnie mieć a nie miał . Żeby kiedyś zobaczył co stracił ..
    I wiesz  chciałabym żeby... teksty

ogarnijsiekolego dodano: 28 maja 2011

` - I wiesz, chciałabym żeby kiedyś On żałował, że mógł mnie mieć, a nie miał . Żeby kiedyś zobaczył co stracił ..

teraz jestem szczęśliwa i mam w... teksty

ogarnijsiekolego dodano: 28 maja 2011

teraz jestem szczęśliwa i mam w dupie wszystkich zakłamanych frajerów , którzy na siłę wmawiają , że kochają .. mam nadzieję , że znacie technologię środkowego palca , bo to właśnie dla was. pamiętam błękit Twych tęczówek emanujący tak wielkim uczuciem, kiedy ostatni raz mnie przytulałeś. byłeś czuły, troskliwy. pamiętam smak Twoich ust, kiedy zetknęły się z moimi tamtego dnia. pamiętam zapach Twoich perfum, kiedy wtulona w Twój nosek stałam przy Tobie. nie wiedziałam, że właśnie wtedy spotkamy się ostatni raz. nie wiedziałam, że odejdziesz.

kiedyś o mnie zapomnisz tak jak... teksty

ogarnijsiekolego dodano: 25 maja 2011

kiedyś o mnie zapomnisz tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. wszystko uleci z ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę. i okaże się, ze scenarzysta, który to wszystko poskładał w swej malej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku. Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię. oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. szczęście wypełni cię po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs. życzę ci tego, wiesz. i będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka. ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile. jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno.

z papierosem w ręku przeszłam... teksty

ogarnijsiekolego dodano: 25 maja 2011

z papierosem w ręku przeszłam odważnie obok Niego . wiedziałam, że tak bardzo nienawidził, kiedy paliłam..

czasami chciałabym być kimś innym.... teksty

ogarnijsiekolego dodano: 25 maja 2011

czasami chciałabym być kimś innym. Czasami chciałabym być wredną, zimną suką dlatego, że może wtedy nic bym nie czuła. Na niczym by mi nie zależało, do niczego bym się nie przywiązała, za niczym bym nie tęskniła

możesz myśleć  że jestem inna i... teksty

ogarnijsiekolego dodano: 24 maja 2011

możesz myśleć, że jestem inna i masz rację. raz noszę szerokie bluzy, innym razem zakładam sukienki. jednego tygodnia jaram się rapem, a na drugi przychodzi smutek więc lecą przymulone nuty. w czwartek jem czekoladę, a od piątku się odchudzam. w sobotę jaram szlugi, a od poniedziałku jestem całkiem grzeczną dziewczyną. więc mów o mnie co chcesz, mi to wisi. najbardziej chore w tej sytuacji jest to, że nie możemy po prostu pogadać o tym wszystkim, poukładać tego na nowo, chociaż wiązałoby się to z ówczesnym rozognieniem każdej z ran. zarówno Ty, jak i ja nie mamy dość odwagi by otwarcie wspomnieć, że coś nie gra. i nadejdzie w przyszłości taki moment, który zawsze nadchodzi - ja zdam sobie sprawę, że zrezygnowałam świadomie szczęścia, a Ty zrozumiesz, iż nie miałeś dość jaj by zaryzykować.

Czas zmienia ludzi  studzi ten żar... teksty

ogarnijsiekolego dodano: 22 maja 2011

Czas zmienia ludzi, studzi ten żar, który płonął. Popatrz jak czas szybko ich zmienił, zmienił coś, zmienił to, co przestałam już cenić. Lojalność, szczerość w sercu, prawda w oczach.Znamy się od przedszkola i tak się poznałyśmy jako małe dzięwczynki bawiące się lalkami , dobra szczerze mówiąc wolałam auta niż jakieś tępe lalki! :D No to tego , znalazłam zdjęcia te nasze młodsze , tylko się śmiać! Trochę się po zmieniało , mamy więcej lat oj niestety! :< urosły nam cycki! oł yeah! dobra cycki piękna rzecz że szok! mam juz 15 lat i nasza przyjaźń trwa a zaczęła się o 6 roku życia! I trwa już długo i trwać będzie! Może kłócimy się o ch*j wie co ale no i tak sobie wszystko wybaczamy! No w niektórych sprawach sobie nawet pogadamy , chociaż mamy różne gusty! Dobra bo się po płaczę ze szcześćia! :D Kocham Cię mała!

To strasznie dziwne  że taka jedna... teksty

ogarnijsiekolego dodano: 22 maja 2011

To strasznie dziwne, że taka jedna osoba znaczy tak wiele. że dla takiej jednej osoby staramy się zmieniać całe swoje życie. że taką jedną osobę tak bardzo kochamy - mimo wszystko, wciąż tak samo mocno .Co sprawia, że człowiek zaczyna nienawidzić sam siebie? Może tchórzostwo, albo nieodłączny strach przed popełnieniem błędów, przed robieniem nie tego, co inni oczekują. Oczywiście . Każda miłość ma sens . Uczucie nie wybiera , tak naprawdę nie wiesz kogo pokochasz tak na zabój , tak najmocniej. jeśli tak pokochałaś , to zostaje Ci tylko cierpliwie czekać na pierwsze upragnione spotkanie, pierwszy pocałunek. W miłości wszystko co pierwsze jest wyjątkowe , pamiętaj .W tym momencie moje uczucia są mocno nieogarnięte. Sama nie wiem o co mi chodzi, a to dziwne. W środku mi wszystko buzuje, i nie mogę przestać myśleć. O czym myślę? O wszystkim, o niczym. Potrafię leżeć całą noc i myśleć a i tak niczego nie wymyślę. Znajdę miejsce, posiedzę w nim pare minut i już wszystko wiem. Dziwny umysł .

http:  www.youtube.com... teksty

ogarnijsiekolego dodano: 11 maja 2011

' Ucz się ! Masz kurwa zdać !... teksty

ogarnijsiekolego dodano: 7 maja 2011

' Ucz się ! Masz kurwa zdać ! Dziecko ja już nie mam siły do Ciebie ! ' krzyczała mama ' Ale mamo...' . ' Nie ma żadnego ale ! Do nauki ! ' zaczęły jej już płynąć łzy, wbiegła do swojego pokoju i trzasnęła drzwiami, oparła się o nie i osunęła na podłogę, matka nie wiedziała dlaczego przestała się uczyć, nie chciała jej wysłuchać . / ogarnijsiekolego

i pewnie gdybyś napisał  ze mnie... teksty

ogarnijsiekolego dodano: 7 maja 2011

i pewnie gdybyś napisał, ze mnie kochasz padłby mi telefon i zabrakło by mi prądu.

  i powoli sobie uświadamiam  że... teksty

ogarnijsiekolego dodano: 7 maja 2011

` i powoli sobie uświadamiam, że mogę Cię już nigdy nie zobaczyć.../ogarnijsiekolego

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV