głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Co to jest nadzieja? Nadzieja... Nadzieja jest wtedy gdy szukasz bursztynu w piaskownicy. Ale w piaskownicy nie ma bursztynów. No właśnie. Ale mimo wszystko wc

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Co to jest nadzieja? Nadzieja... Nadzieja jest wtedy gdy szukasz bursztynu w piaskownicy. Ale w piaskownicy nie ma bursztynów. No właśnie. Ale mimo wszystko wc
  Co to jest nadzieja?   Nadzieja...... teksty

ogarnijjx3 dodano: 15 kwietnia 2013

"-Co to jest nadzieja? -Nadzieja... Nadzieja jest wtedy, gdy szukasz bursztynu w piaskownicy. -Ale w piaskownicy nie ma bursztynów. -No właśnie. Ale mimo wszystko wciąż uparcie szukasz, choć wiesz, że szansa aby jakikolwiek znaleźć jest minimalna."

Odłóż album spal stare fotografie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 16 marca 2013

Odłóż album,spal stare fotografie,pierdol przeszłość,bo tak najłatwiej...

Potrzeba sekundy by kogoś poznać  a... teksty

ogarnijjx3 dodano: 21 luty 2013

Potrzeba sekundy by kogoś poznać, a potem całe życie by zapomnieć...

Wdech   każdy wdech jest na wagę... teksty

ogarnijjx3 dodano: 21 luty 2013

Wdech - każdy wdech jest na wagę złota czysta energia - dar od samego Boga Tlen - bezpośrednio ciało odżywia gdy trzyma się ten wdech, można też nim czas zatrzymać Wydech - jakby nasze całe ciało oczyszczał razem z wydechem całe ciało zło opuszcza Wydech - który jest też w ciele wstrzymywany dopełnia oddech - oddech kontrolowany.

Poznaliśmy się w knajpie ja i Ty na... teksty

ogarnijjx3 dodano: 17 luty 2013

Poznaliśmy się w knajpie ja i Ty na nie złej najbie i przyznam się tamtej nocy też ćpałam, potem pisaliśmy tydzień znów najba i tydzień się nie odzywałam, bo wróciłam do rzeczywistości.. jarałam! Już nie gadamy jak kiedyś a jak gadamy to o niczym, dzielą nas kilometry a i tak wiem że mnie słyszysz. Co nas nie zabije zniszczy - brudna prawda i tak zapijemy blizny gdzieś tam na melanżach. Siema jak tam? dajesz rade z tym wszystkim? a ja znów miałam farta uwierz co raz ciężej żyć z tym, mi co raz ciężej być kimś, ale nie martw się o mnie, bo przez lata na barki przyjełam więcej niż mogłam. Jestem jedną na milion, bo tylko ja do dzisiaj kurwa nie wiem co to miłość, nie wiem. Czasami chciałabym pogadać, ale od jakiegoś czasu już się nie wpierdalam. Znów odpalam blanta i siadam przy butelce, wiem miałam z tym skończyć skończę dopiero w piekle. I tak pierdole co będzie dziś nic mnie nie zabije, w życiu piękne są tylko chwile. Siema.

zekaj na kogoś  kto zobaczy w Tobie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 27 stycznia 2013

zekaj na kogoś, kto zobaczy w Tobie to, co najlepsze. i kto stanie się nieodłączną częścią Twojego życia. poza sobą macie nie widzieć świata. wiesz jak to się nazywa? miłość. prawdziwa, szczera, dojrzała, która przetrwa wszystko i wszystkim będzie.

Chwyciłam Twoją rękę żeby... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 stycznia 2013

Chwyciłam Twoją rękę żeby zrobić mu na złość, a teraz już nie chcę jej puszczać.

Nie chcę ideału. Chcę człowieka z... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 stycznia 2013

Nie chcę ideału. Chcę człowieka z rysami, wadami, bliznami. Z doświadczeniami. Żeby móc je zrozumieć, zaakceptować i pokochać. Niektóre wyeliminować. Człowieka jednocześnie identycznie postępującego ze mną i moimi niedoskonałościami.

 Miłość jest kombinacją podziwu... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 stycznia 2013

"Miłość jest kombinacją podziwu,szacunku i namiętności.Jeżeli żywe jest choć jedno z tych uczuć,to nie ma co robić szumu.Jeżeli dwa,to może nie jest to mistrzostwo świata,ale blisko.A jeśli wszystkie trzy,to śmierć jest już niepotrzebna: trafiłaś do nieba" - MARTA FOX "Paulina.Doc"

''Jesteśmy tymi którzy za dużo... teksty

ogarnijjx3 dodano: 23 stycznia 2013

''Jesteśmy tymi,którzy za dużo piją i głośno klną.''

Depresja? Nigdy nie dam się tej dziwce. teksty

ogarnijjx3 dodano: 22 stycznia 2013

Depresja? Nigdy nie dam się tej dziwce.

Brak powodów  by zostać  to dobry... teksty

ogarnijjx3 dodano: 22 stycznia 2013

Brak powodów, by zostać, to dobry powód, by odejść.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV