głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Wiesz jakie to uczucie stracić wszystko w co wierzysz? Dlatego nigdy nie uzależniaj szczęścia od ludzi bo ludzie odchodzą ze wszystkim co miałeś. Przychodzi chw

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Wiesz jakie to uczucie stracić wszystko w co wierzysz? Dlatego nigdy nie uzależniaj szczęścia od ludzi bo ludzie odchodzą ze wszystkim co miałeś.
Wiesz jakie to uczucie stracić... teksty

ogarnijjx3 dodano: 4 października 2013

Wiesz jakie to uczucie stracić wszystko, w co wierzysz? Dlatego nigdy nie uzależniaj szczęścia od ludzi, bo ludzie odchodzą ze wszystkim co miałeś.

Przychodzi chwila  kiedy klękasz z... teksty

ogarnijjx3 dodano: 4 października 2013

Przychodzi chwila, kiedy klękasz z bezsilności. zwyczajnie się poddajesz, tracą wszelką wiarę na lepsze jutro. wiedząc, że zgotowałeś sobie piekło na swoje osobiste życzenie. że tak naprawdę każdy z Twoich problemów jest z Twojej osobistej winy. zaczynasz nienawidzić samego siebie za to, kim jesteś. za to ile popełniłeś błędów. nie potrafisz sobie wybaczyć, że nie jesteś w stanie cofnąć czasu.

Bycie razem to nie miesiąc miodowy.... teksty

ogarnijjx3 dodano: 4 października 2013

Bycie razem to nie miesiąc miodowy. To rzeczywistość, ty i ja z krwi i kości. Chcę rano budzić się obok ciebie, chcę wieczorem jeść z tobą kolację. Chcę opowiadać ci o swoich codziennych, przyziemnych sprawach i słuchać o twoich. Chcę się z tobą śmiać, zasypiać, trzymając cię w ramionach. Bo jesteś nie tylko moją dawną miłością. Jesteś moją najlepszą przyjaciółką, tym, co we mnie najlepsze, i nie wyobrażam sobie, że mógłbym stracić cię ponownie. Zawahał się, szukając właściwych słów. Być może tego nie rozumiesz, ale oddałem ci najlepszą cząstkę siebie, i gdy odeszłaś, nic już nie było takie samo. Poczuł, że wilgotnieja mu dłonie. Wiem, że się boisz, ja także się boję. Ale jeśli teraz z tego zrezygnujemy, jeśli będziemy udawać, że nic się między nami nie zdarzyło, możemy już nigdy nie mieć następnej okazji. Sięgnął ręką i odgarnął jej kosmyk włosów. Jeszcze jesteśmy młodzi. Jeszcze możemy wszystko naprawić.

  Gdy zobaczysz jej pociętą rękę... teksty

ogarnijjx3 dodano: 30 lipca 2013

" Gdy zobaczysz jej pociętą rękę, nie pytaj dlaczego to zrobiła, jak to się stało, bo i tak ci nie powie prawdy. Ona jest inna. Ma swój własny świat… Zamyka w sobie swój ból. Chce go udusić a potem wypłakać wraz z krwią z pociętej ręki wyrzucając z siebie już martwego “nieszkodliwego" . Aż do następnego razu kiedy nie będzie mogła już zdusić go w sobie i będzie cięła głębiej i głębiej… Ona ciągle walczy. Ta walka jest w niej . Nigdy nie ustępuje , pozornie szczęśliwa cały czas walczy ze samą sobą.. "

' Tęsknię za Tobą i nic tak nie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 lipca 2013

' Tęsknię za Tobą i nic tak nie rani jak brak Ciebie. I nikt nie rozumie przez co przeszliśmy. Było krótko. Było słodko. Próbowaliśmy.'

Od kłamstwa  do wielu kłamstw... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 lipca 2013

Od kłamstwa, do wielu kłamstw, różne oblicza, dla niektórych kłamstwo to już nie wiem, sposób życia..

Ej  ej  ej nawinę wam co się dzieje... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 lipca 2013

Ej, ej, ej nawinę wam co się dzieje na świecie, liczy się hajs, wóda nic więcej, wszyscy zachowują się jak ciecie…

 Ej brat salutuj..w połowie drogi... teksty

ogarnijjx3 dodano: 27 czerwca 2013

"Ej brat salutuj..w połowie drogi zawsze coś nas wypierdala z butów."

Żyj spokojnie  niech Ci się wiedzie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 27 czerwca 2013

Żyj spokojnie, niech Ci się wiedzie i nie rozmawiajmy dzisiaj bo nie wiem co mam powiedzieć zadzwoń do mnie za kilka lat ja na pewno nie zapomnę jak pozmieniałaś mój świat..

Płotek   Odchodzą    nie wiesz czy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 czerwca 2013

Płotek - Odchodzą nie wiesz czy jesteś tu na dłużej czy na chwile Czy umrzesz w śnie czy nawet jutra dożyjesz tylko Samobójcy znają date swojej śmierci znicze za zmarłych zapalcie każdy za kimś tęskni Ja za nią ona za babcią a jeszcze inna za ojcem Trudno ból z siebie zdjąć nic nie jest pocieszające Wszyscy ludzie są śmiertelni i tak umrzemy Wczoraj obecni dzisiaj bram niebieskich dosięgneli Każdy chce iść do nieba nikt nie chce umierać Nikt nas nie pospiesza życie jest jak twierdza Ciężko ją zdobyć przegrać o wiele łatwiej Smierć jest wybredna ja się o nią nie martwie Złego diabli nie wezmą mogę spać spokojnie Chociaż nikt nie wie do kiedy na życie ma umowe Najczęściej bliskie osoby umierają szybciej I tak zginiesz nie ważne jaką masz religie Refren: (Jan Twardowski) Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście Śpieszmy się kochać ludzi Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście

'moje serce..  ja oddałam swoje serce.' teksty

ogarnijjx3 dodano: 22 czerwca 2013

'moje serce.. ja oddałam swoje serce.'

Chciałabym złamać wszelakie prawa... teksty

ogarnijjx3 dodano: 22 czerwca 2013

Chciałabym złamać wszelakie prawa grawitacji, metafizyki i innych pierdół. Aby móc leżeć z Tobą w tych chmurach. Czuć Twój dotyk, smak ust, silne ramiona, w których zawsze zasypiam. To główne marzenie. Zobaczyć Cię- po prostu. Pocałować Cie tak, by zabrakło mi tchu , nie przestawać z powodu braku tlenu. Ty Nim jesteś. skoro jesteś tlenem,to jak żyję ? Jest to prolog życia. Właściwe będzie znów wtedy,gdy ponownie usłyszę : przekocham. Pytanie się nasówa, po co marzyć,skoro się tego nie osiągnie? No właśnie. Dążmy do ich realizacji. Marzenia są po ty by ubarwniać nasze dupiate życie. To dzięki nim jesteśmy sobą. Nikogo nie udajemy,myślimy o czym chcemy myśleć. Nikt nam tego nie zabierze. Marzę cały czas, nawet w snach. Nie chcę przestać. Bo tylko to mi pozostało...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV