głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Wydawało mi się... A może działo się to naprawdę... Że widziałam Anioła... A może to był zwykły człowiek.. Powiedział że na wszystko w życiu jest miejsce i czas

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Wydawało mi się... A może działo się to naprawdę... Że widziałam Anioła... A może to był zwykły człowiek.. Powiedział że na wszystko w życiu jest miejsce i czas.
Wydawało mi się...  A może działo... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 sierpnia 2011

Wydawało mi się... A może działo się to naprawdę... Że widziałam Anioła... A może to był zwykły człowiek.. Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął?... A może po prostu odszedł.

Siedziałam  a przed sobą miałam... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 sierpnia 2011

Siedziałam, a przed sobą miałam kartkę w kratkę. Obok leżał czarny długopis. Wyciągnęłam rękę i chwyciłam go, po czym rozkoszując się marzeniami i fantazjami budowanymi gdzieś w mojej podświadomości, uśmiechałam się bazgrząc coś po kartce z zeszytu. Kiedy już niby skończyłam, otworzyłam oczy i spojrzałam co takiego narysowałam. Dziwne - pomyślałam. Ale w jednej chwili ogarnął mnie stan euforii. Na kartce było napisane Twoje imię i to aż trzy razy, a obok małe serduszko, niezbyt kształtne i idealne, ale zawsze serduszko. Dopiero po chwili zorientowałam się, że w moim świecie nie liczy już nic więcej prócz Ciebie.

Szli przez park milcząc  złapał... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 sierpnia 2011

Szli przez park milcząc, złapał ją za rękę łagodnie się uśmiechając. Chodzili z uśmiechem na twarzy alejkami. - brakowało mi Cię wiesz? nawet nie wiesz jak bardzo. - powiedział obejmując ją w pasie. Wtuliła się w jego niebieską bluzę z wielkim uśmiechem na twarzy. - kocham Cię. - rzuciła cicho. podniósł jej głowę do góry patrząc jej prosto w oczy, przybliżył się do niej i lekko musnął jej wargi a ona miała wrażenie, że zaraz nogi złamią jej się na pół.

  ...i wtedy książę przestał się... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 sierpnia 2011

- ...i wtedy książę przestał się do niej odzywać.. - Ojej ! i co było później ? - Nic, księżniczka wróciła do swojej wieży i czekała na następnego. - i nie tęskniła? - Oczywiście że nie. Przynajmniej tak sobie wmawiała.

awiam wszystko na jedną kartę. moje... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 sierpnia 2011

awiam wszystko na jedną kartę. moje serce, moje uczucia, honor i godność. albo, wygram i zyskam, Ciebie, albo przegram i stracę, całą siebie. ponownie. ryzykuję, życie. dla ciebie.

i teraz chcę się śmiać krzyczeć... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 sierpnia 2011

i teraz chcę się śmiać krzyczeć i płakać w tym samym czasie, tak mam wszystko poukładane.

bądź   moim powietrzem  porannej... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 sierpnia 2011

bądź - moim powietrzem, porannej kawy łykiem, gorącym ust dotykiem, drżeniem i serca biciem. najsłodszym szeptem moim - bądź.

Nie ma lekarstwa mocniejszego... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 sierpnia 2011

Nie ma lekarstwa mocniejszego, skuteczniejszego, doskonalszego dla naszych ran we wszystkich sprawach ziemskich, jak mieć kogoś , kto cierpi z nami w każdym nieszczęściu i cieszy się w powodzeniu

Z miłością jest jak z alkoholem.... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 sierpnia 2011

Z miłością jest jak z alkoholem. Nie dla dzieci, a i tak go spożywamy.

dziś nie odbieram telefonu... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 sierpnia 2011

dziś nie odbieram telefonu, przetańczę całą noc, pogadam z nieznajomym, upiję się.. chcę choć na chwilę zapomnieć o Tobie .

Wtedy zrozumiała jak to jest  kiedy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 sierpnia 2011

Wtedy zrozumiała jak to jest, kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie. Zakochała się w jego uśmiechniętych oczach. Zakochała się w nim. Przypadkowe przeznaczenie?

Czasem po prostu chciałabym się do... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 sierpnia 2011

Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu. Pójść do parku, gdzie w promieniach słońca mienią się różnymi kolorami jesienne liście. Usiąść pod drzewem, patrzeć w niebo. Powiedzieć coś, cokolwiek, bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim. Spojrzeć w Twe oczy... Gładzić dłoń. Dotykać Twej twarzy. Ust . Pocałować. Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna, bezpieczna w Twych objęciach. Chciałabym zapomnieć o tym, co było. Żyć chwilą obecną. Pragnę usnąć wtulona w Ciebie. Obudzić się kiedyś słysząc z Twych ust moje imię. Czuć, że jestem Ci potrzebna, wiedzieć, że jedyna. Chcę się z Tobą drażnić, pokłócić... Tylko po to, by później się czule pogodzić... I tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz.!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV