głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 przepraszam tych co powinnam za to że jestem taka trudna za niewypowiedziane myśli za zbyt skomplikowane słowa że mówię 'odejdź' myśląc 'zostań' za chwile milcz

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
przepraszam tych co powinnam za to że jestem taka trudna za niewypowiedziane myśli za zbyt skomplikowane słowa że mówię 'odejdź' myśląc 'zostań' za chwile milczenia
przepraszam tych  co powinnam za to... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 sierpnia 2011

przepraszam tych, co powinnam za to, że jestem taka trudna, za niewypowiedziane myśli, za zbyt skomplikowane słowa, że mówię 'odejdź' myśląc 'zostań', za chwile milczenia i brak znaków życia, za to, że zamykam się w sobie, gdy tego nie chcę. za to, że czasem nie potrafię spojrzeć Ci w oczy, za to, że nie chcę, nie umiem i nie zamierzam się zmieniać.

I teraz zastosuję Twoją taktyke i... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 sierpnia 2011

I teraz zastosuję Twoją taktyke i pokaze Ci jak to boli ..

Gdy kobieta zmienia fryzurę to... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 sierpnia 2011

Gdy kobieta zmienia fryzurę to znaczy, że chce zmienić swoje życie, gdy mężczyzna chce zmienić fryzurę to znaczy, że chce zmienić fryzurę.

  Zrobiłabyś dla mnie wszystko ?... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 sierpnia 2011

- Zrobiłabyś dla mnie wszystko ? - Nie wszystko . - Nie ? To czego byś nie zrobiła ? - W przyszłości , nawet gdybyś nie wiem jak mnie prosił , abym przestała Cię kochać.Nigdy bym tego nie potrafiła zrobić...

Dużo zależy od tego  jakimi... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 sierpnia 2011

Dużo zależy od tego, jakimi otaczamy się ludzmi. Jak we wspinaczce. Zdobywając jakiś szczyt, trzeba zabrać ze sobą ludzi: naszą bagaż, rozbijają obozy, podtrzymują haki i czekany. Są niezbędni. Tylko ostatni odcinek drogi pokonujemy sami lub w towarzystwie dwóch, trzech osób. Tak samo w życiu. Trzeba wiedzieć z kim się wspinać.

Była 2:53 w nocy.  Napisała mu że... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 sierpnia 2011

Była 2:53 w nocy. Napisała mu że dłużej tak nie może. Skończyła z nim. Włączyła sobie `Big Girls Don't Cry` i poryczała się jak dziecko wpatrując się w widniejący na niebie księżyc.

Łza spada z oka  na policzku... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 sierpnia 2011

Łza spada z oka, na policzku błyszczy. Usta zamknięte, Ty patrzysz i milczysz . ; xxx

Marzenia są czymś wspaniałym.  To... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 sierpnia 2011

Marzenia są czymś wspaniałym. To one dają nadzieję.

Była na szkolnej imprezie. Nie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 sierpnia 2011

Była na szkolnej imprezie. Nie bawiła się dobrze z myślą, że jej ukochany odmówił pójścia z nią do klubu. Siedziała przy stoliku. Nie wytrzymała śmiechu koleżanek i podrywów chłopaków. Wyszła zapalić. Przyłożyła czoło do zimnej ściany budynku i raz za razem zaciągała się dymem. Truły jej się płuca. Przymknęła oczy i próbowała uspokoić wkurwione myśli, gdy nagle poczuła, jak ktoś całuje ją we włosy. Nawet dym tytoniowy nie przebije jego zapachu. Odwróciła się do niego szybkim ruchem. 'Z kim przyszedłeś? Piłeś już? Jak w ogóle mogłeś mi odmówić?! Nawet nie zainteresowałeś się, czy ze mną ok! Nie napisałeś ani jednego jebanego esem...' Nie dokończyła, bo właśnie zamknął jej usta pocałunkiem. Oderwała się w końcu. 'Nie rób tak więcej.' Powiedziała słabym głosem. Znów ją do siebie przyciągnął. Znów usta miała zajęte. Przerwał. Wtuliła się w jego klatkę piersiową. 'Uwielbiam, gdy się złościsz.' Usłyszała. Zacisnęła mocniej dłonie na jego plecach.

dowód zaufania w miłości XXI wieku... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 sierpnia 2011

dowód zaufania w miłości XXI wieku : "podaj mi swoje hasło na nk i gg" .

Nie musisz codziennie powtarzać jak... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 sierpnia 2011

Nie musisz codziennie powtarzać jak bardzo mnie kochasz i jaka jestem ważna, wystarczy, że będziesz Ze mną do końca życia.. Tylko przy mnie nie oglądając się na inne dziewczyny, nie dając mi powodu do zazdrości, kochając mnie tak mocno jak nigdy nikogo nie kochałeś..

pamiętaj  jesteś kobietą ! Całym... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 sierpnia 2011

pamiętaj, jesteś kobietą ! Całym pięknem tej planety. Jesteś silna, mądra i nadzwyczajna - nie dasz sobą pomiatać jakiemuś sku*wysynowi. Nie jesteś stworzona do czekania i błagania aż wróci, jesteś stworzona do ukazywania swojego piękna - by On później żałował, co stracił. Więc do dzieła, mała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV