głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Ja nie jestem uzależniony od komórki tylko od osoby z którą piszę : ? ...kogoś kto odprowadzi wieczorem pod dom żeby się upewnić czy aby bezpiecznie wracam w k

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Ja nie jestem uzależniony od komórki tylko od osoby z którą piszę :
  Ja nie jestem uzależniony od... teksty

ogarnijjx3 dodano: 17 września 2011

` Ja nie jestem uzależniony od komórki, tylko od osoby z którą piszę :*

? ...kogoś  kto odprowadzi wieczorem... teksty

ogarnijjx3 dodano: 17 września 2011

?"...kogoś, kto odprowadzi wieczorem pod dom, żeby się upewnić, czy aby bezpiecznie wracam, w każdej chwili będzie kontrolował, czy się uśmiecham, kto będzie pisał "dobranoc" i "dzień dobry", kto będzie podjadał kanapki i robił herbatę z cytryną, kogoś, kto będzie pukał do drzwi codziennie bez względu na godzinę, z kim można będzie leżeć na poduszce głowa przy głowie i w lato spać pod jednym kocem, kto umie przytulać i umie znikać kiedy potrzeba, ale tylko na niby, schowany za rogiem czekać na moment, w którym będzie mógł znowu położyć głowę na kolanach, z kim można czytać książki i oglądać filmy, a później godzinami o nich rozmawiać, kogoś, kto rzuca śnieżkami w okno i w letnie noce zabiera, żeby oglądać gwiazdy, kto pilnuje, kto opiekuje się, kto mówi, że tak, że nie, że uważaj, że pamiętaj i że nie marudź . Wszyscy potrzebują tego samego"

Znowu widzę Ciebie  przed swoimi... teksty

ogarnijjx3 dodano: 17 września 2011

Znowu widzę Ciebie, przed swoimi oczami, Znowu zasnąć nie mogę, Owładnięta marzeniami.

ej  Mała   nie płacz.rób wszystko... teksty

ogarnijjx3 dodano: 17 września 2011

ej, Mała - nie płacz.rób wszystko - pij, pal, klnij ile wlezie, wal pięścią o ścianę, gryź wargi z bólu - ale nie płacz. nie pozwól zaszklić się oczom, pokaż, że potrafisz być silna.

  Mógłbym spróbować zakryć ból... teksty

ogarnijjx3 dodano: 17 września 2011

` Mógłbym spróbować zakryć ból, wyjmując z kieszeni kilka uśmiechów.

czasem jest po prostu źle.  i tyle... teksty

ogarnijjx3 dodano: 17 września 2011

czasem jest po prostu źle. i tyle bym ci chciała wtedy powiedzieć. tak mocno przytulić. ukoić w tobie mój strach, którego przecież we mnie za dużo jak na przeciętnego człowieka.

Minął rok. Nauczyłam się... teksty

ogarnijjx3 dodano: 17 września 2011

Minął rok. Nauczyłam się spokojniej oddychać, wcześniej zasypiać, normalnie funkcjonować. Czasami tylko spotykam Ciebie i wtedy uczę sie tego wszystkiego od nowa.

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

ogarnijjx3 dodano: 17 września 2011

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość.

Nigdy nie jesteś wystarczająco... teksty

ogarnijjx3 dodano: 16 września 2011

Nigdy nie jesteś wystarczająco dobra, wystarczająco cudowna, wystarczająco wystarczająca. Zawsze znajdzie się jakaś zdzira, która będzie lepsza od Ciebie.

Najbardziej lubiła siadać na... teksty

ogarnijjx3 dodano: 16 września 2011

Najbardziej lubiła siadać na schodku, i patrzeć przed siebie. Kiedy tak siedziała, ciepła herbata ogrzewała jej dłonie, a wiatr delikatnie muskał jej twarz myślała o tym, jak przecudownie by było, gdybyś był w tym momencie obok niej..

 Ze mną się kurwa jest! Mnie się... teksty

ogarnijjx3 dodano: 16 września 2011

"Ze mną się kurwa jest! Mnie się pilnuje i ze mną ma się kurwa być!

 Otwarty świat  rany zamknięte.... teksty

ogarnijjx3 dodano: 16 września 2011

"Otwarty świat, rany zamknięte. Świat zamknięty, rany otwarte."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV