głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Wiem już coś o niej. Gdy jest radosna ma rozpuszczone włosy gdy jej smutno wiąże je w kucyk a gdy o czymś myśli obgryza paznokcie. To wystarczy bym mógł ją poko

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Wiem już coś o niej. Gdy jest radosna ma rozpuszczone włosy gdy jej smutno wiąże je w kucyk a gdy o czymś myśli obgryza paznokcie. To wystarczy bym mógł ją pokochać.
Wiem już coś o niej. Gdy jest... teksty

ogarnijjx3 dodano: 20 września 2011

Wiem już coś o niej. Gdy jest radosna ma rozpuszczone włosy, gdy jej smutno wiąże je w kucyk, a gdy o czymś myśli obgryza paznokcie. To wystarczy bym mógł ją pokochać...

Na zewnątrz dziewczyna zła wredna... teksty

ogarnijjx3 dodano: 20 września 2011

Na zewnątrz dziewczyna zła, wredna, chamska, nie dająca się kochać.. a w środku miała serduszko z lukru . tylko ze strachu przed odrzuceniem, otoczyła je drutem kolczastym aby nikt więcej jej nie zranił .

lęk  boisz się. boisz się boisz... teksty

ogarnijjx3 dodano: 20 września 2011

lęk , boisz się. boisz się boisz się. widzę lęk.[...] boli Cię rzeczywistość, bo jesteś wrażliwy, tak jak ja, ja też jestem wrażliwa, bardzo.Oni nas nie rozumieją, zobacz jacy są słabi, boją się nas. Jesteśmy dziwni, odstajemy od normy. "

Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

ogarnijjx3 dodano: 20 września 2011

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.

 Dlaczego nie śpisz?  A ty?  Zaraz... teksty

ogarnijjx3 dodano: 20 września 2011

-Dlaczego nie śpisz? -A ty? -Zaraz się położę. Muszę pomyśleć. -A o czym? -O wszystkim, o Tobie... -A o czym, o mnie? -O tym że było mi bardzo miło jak do mnie przyszedłeś i że będzie mi bardzo smutno jak odejdziesz. -To nie pozwól mi odejść...

 chcę tego misia.  po co ci ten... teksty

ogarnijjx3 dodano: 20 września 2011

- chcę tego misia. - po co ci ten miś? Przecież ty nie lubisz pluszaków. - ale tego chcę. On ma twoje oczy.

Kochanie bez ciebie jestem nikim... teksty

ogarnijjx3 dodano: 20 września 2011

Kochanie, bez ciebie jestem nikim, jestem taki zagubiony, przytul mnie Potem powiedz mi jak okropny jestem ale że mimo tego zawsze będziesz mnie kochać. ;**

Siedząc zastanawiałam się czy Ty... teksty

ogarnijjx3 dodano: 20 września 2011

Siedząc, zastanawiałam się czy Ty przez jedną jedyną sekundę zatęskniłeś za moją obecnością , moimi żartami, dziwnymi pomysłami, uśmiechem, czy przez tą jedną sekundę poczułeś tęsknotę za mną i powiedziałeś szeptem : "brakuje mi jej" .

Kupiła jabłkowo miętowego... teksty

ogarnijjx3 dodano: 20 września 2011

Kupiła jabłkowo-miętowego Tymbarka. Gdy go otworzyła, on podszedł i powiedział: Daj przeczytać co jest napisane. Nie patrząc co jest na kapslu dała mu go z rumieńcem na policzkach. Przeczytał, spojrzał na nią, pocałował i odszedł wręczając jej kapsel. Chwilę nie wiedziała co się stało, w końcu przeczytała napis na Tymbarku: Jeśli ją kochasz, pocałuj . !

 Idziesz?  Nie.  A dlaczego?... teksty

ogarnijjx3 dodano: 20 września 2011

- Idziesz? - Nie. - A dlaczego? - Bo on tam będzie. - I co? - I nie chcę go widzieć. Wiesz przecież, że mnie zranił. A ja nadal go kocham. - To pokaż mu, że popełnij największy błąd swojego życia, rozstając się z tobą, że potrafisz nadal cieszyć się z życia. Zapytam więc jeszcze raz: idziesz? - ... poczekaj, wezmę błyszczyk .

włączam piosenkę oglądam... teksty

ogarnijjx3 dodano: 20 września 2011

włączam piosenkę, oglądam teledysk. i od razu mam scenę w głowie, której jesteśmy głównymi bohaterami. bo przecież marzyć każdy może ...

wiedziałam tylko że muszę żyć... teksty

ogarnijjx3 dodano: 20 września 2011

wiedziałam tylko, że muszę żyć dalej, muszę być silna i muszę się uśmiechać bo nikogo nie obchodzi że posypał mi się świat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV