głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Nie rozumiem tego że zachowujesz się jak rozpieszczone dziecko gdy tylko coś pójdzie nie po Twojej myśli obrażasz się od tak bez żadnych podstaw. I co może jesz

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Nie rozumiem tego że zachowujesz się jak rozpieszczone dziecko gdy tylko coś pójdzie nie po Twojej myśli obrażasz się od tak bez żadnych podstaw. I co może jeszcze
Nie rozumiem tego  że zachowujesz... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

Nie rozumiem tego, że zachowujesz się jak rozpieszczone dziecko, gdy tylko coś pójdzie nie po Twojej myśli obrażasz się od tak, bez żadnych podstaw. I co może jeszcze mam za Tobą latać i pytać co się stało ? Może kilka lat temu jeszcze by tak było. Ale teraz już nie, no wybacz.

A może jedna szczera rozmowa... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

A może jedna szczera rozmowa, wszystko by zmieniła ?

Z okowów najmroczniejszej nocy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

Z okowów najmroczniejszej nocy, których już nigdy dzień nie skruszy Dziękuję bogom, których mocy zawdzięczam hardość swojej duszy. I chociaż ogrom cierpień w koło, me usta skargą nie splamione. Spadają ciosy na me czoło, choć zlane krwią, lecz uniesione! Tu gdzie się rozpacz z bólem splata, jedynie śmierć się zakraść może. W grozie mijają długie lata, lecz strach mnie nie zmógł i nie zmoże! I chociaż kroczę wśród chaosu, błądzę w cierpienia mrocznej głuszy, Jestem kowalem swego losu i kapitanem swojej duszy!

schowaj ten ryj  już dawno po... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

schowaj ten ryj, już dawno po halloween.

Te słowa płyną do nas jak rzeka... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

Te słowa płyną do nas jak rzeka albo je zrozumiesz, albo odrzucisz: Nieś w sobie uczucie, którym obdarujesz i oczarujesz. Twoje przeznaczenie to płyń z prądem wiary, stawiaj sobie przeszkody które możesz pokonać doświadczając sensu życia. Kieruj się intuicją, mocą ducha oraz wejdź na drogę miłości jesteś przecież cząstką świata, jesteś miłością. Oddycham wraz z marzeniami, słyszę bicie swego serca płynę w myślach co dzień witając spokój i radość istnienia, usuwam złość i ból potrzebuję na zawsze ciebie byś wyciszył moje wewnętrzne ,, ja ,, w zasięgu wzroku mam dzień szczęśliwy i spokojną noc Kocham i stąpam spokojnie już bez strachu że zawali się mój cały świat.

drodzy panowie  nie jestem psem... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

drodzy panowie, nie jestem psem, żeby na mnie gwizdać na ulicy.

Tępo patrzył przed siebie wciąż... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

Tępo patrzył przed siebie wciąż ściskając w dłoni telefon. Nie mógł uwierzyć w to, co przed chwilą usłyszał. Brakowało mu powietrza, oczy zaczęły niebezpiecznie szczypać. - Gdzie leży? – zapytał ochryple, nie mógł zdobyć się na bardziej zdawkowy ton. Gdy tylko usłyszał odpowiedź rozłączył się, nie mógł tracić czasu. Szybko złapał kurtkę i wybiegł z domu trzaskając za sobą drzwiami.

Gdyby wiedział jak rani   nie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

Gdyby wiedział jak rani - nie napisałby.

Dlaczego niebo jest niebieskie ?... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

Dlaczego niebo jest niebieskie ? Dlaczego słońce świeci ? Dlaczego trawa jest zielona ? Dlaczego właśnie na Tobie mi tak zależy jak na nikim innym i tylko Ty dajesz mi tyle radości, ale na razie nie chcę z Tobą być ? To takie nurtujące pytanie...

waga! przed obgadywaniem zapoznaj... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

waga! przed obgadywaniem zapoznaj się z prawdziwą treścią plotki

Gdy dziewczyna mówi sp   aj  to... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

Gdy dziewczyna mówi sp***aj, to znaczy, że musisz ją teraz mocno przytulic. ;)

Na to  że potrafimy razem być   ani... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

Na to, że potrafimy razem być, ani złotówki do dziś nie postawił nikt, a tak naprawdę tylko ty i ja, słyszymy siebie, wiemy co nam w duszy gra. Trudno jest złapać wiatr, brać na żarty ten szalony świat, trudno jest, przecież wiem, wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je. To już siódmy las, siedem rwących rzek, za tym wszystkim już, bajka zacznie się, napiszemy ją, dla kolejnych par, jako dowód na nieśmiertelny czar. Zawsze bądź taki sam, chociaż wszystko płynie wokół nas, zawsze bądź, trzymaj ster, i nie pozwól by skończyło się. To się nie może udać powie ktoś, jeżeli nam nie wyjdzie, trudno taki los, a póki co te siedem lasów, rzek, i gór wysokich, wiem że zdobędziemy je. Trudno jest złapać wiatr, brać na żarty ten szalony świat, trudno jest, przecież wiem, wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV