głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Czasem potrafisz zrozumieć każdą moją emocję a czasem jesteś tak cholernie płytki wredny i beznadziejny... Ale mimo wszystko lubię to dobrze wiesz. I nawet go n

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Czasem potrafisz zrozumieć każdą moją emocję a czasem jesteś tak cholernie płytki wredny i beznadziejny... Ale mimo wszystko lubię to dobrze wiesz.
Czasem potrafisz zrozumieć każdą... teksty

ogarnijjx3 dodano: 15 listopada 2011

Czasem potrafisz zrozumieć każdą moją emocję, a czasem jesteś tak cholernie płytki, wredny i beznadziejny... Ale mimo wszystko lubię to - dobrze wiesz.

I nawet go nie lubię...  Ale tak... teksty

ogarnijjx3 dodano: 15 listopada 2011

I nawet go nie lubię... Ale tak mnie do niego mega ciągnie, że nie potrafię przejść obok niego obojętnie..

Przegrywa ten komu bardziej zależy. teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

Przegrywa ten komu bardziej zależy.

A ona po prostu miała tego... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

A ona po prostu miała tego wszystkiego dosyć, wiesz? przestała się przejmować, zaczęła tłumić w sobie wszystkie uczucia. ból, który zadawałeś jej coraz częściej.. na początku zabijał, ale nauczyła się z nim żyć. było ciężko, owszem. może nie jest jej lepiej, ale na pewno trochę łatwiej.

Może i mówię  że mam go w dupie.... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

Może i mówię, że mam go w dupie. Że pierdole jego i tę jego nic nie wartą miłość. Może i oglądam się już za innymi chłopakami. Może nawet podoba mi się jego kolega. Ale pośród tego wszystkiego wciąż widzę jego. Chociaż wiedz, że tego nie chce. Chociaż teoretycznie zakończyłam już ten rozdział w moim życiu. Może i powiesz, że jestem żałosna, ale w głębi serca nadal coś do niego czuje. Nie potrafię ot, tak zapomnieć o tym, co było. Mimo, że mnie krzywdził. Że płakałam i cierpiałam. To za bardzo utkwiło w moim sercu. A ja nadal mam żal do siebie, że to się akurat tak musiało skończyć.

Pochyliła głowę i przycisnęła... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

Pochyliła głowę i przycisnęła usta do jego ucha. - Mój - szepnęła. - To jedno krótkie słowo wstrząsnęło nim aż do głębi duszy. Sięgnął po jej dłonie, odwrócił je wnętrzem do góry i na każdej z nich złożył pocałunek. - Moja - odszepnął

O tak. W szkole jestem w chuj '... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

O tak. W szkole jestem w chuj ' szczęśliwa', a jak wracam do domu nie wiem co to uśmiech.

Siedziała na korytarzu wśród... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

Siedziała na korytarzu wśród kumpli z klasy. Nagle dostała sms'a . " pięknie dziś wyglądasz " . Odpisała " kto ty? " Po chwili doszła odpowiedź " spójrz przed siebie ... " siedział na ławce i uśmiechał się słodko ...

Miałeś tak kiedyś? Nie możesz... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

Miałeś tak kiedyś? Nie możesz zasnąć, trzymając w ręku telefon, ciągle odblokowując klawiaturę - a nóż, może jest sms, może nie było słychać dźwięku... Rano wstajesz półprzytomny, szukasz kogoś w tłumie ludzi, choć wiesz, że tam, go nie ma.. Żyjesz nadzieją, że może.. Może dziś, może właśnie w tym tłumie.. Że może.. Ach,miałeś tak? Bagatelizujesz wszystkie inne sprawy, tylko dla tej jednej, chociaż doskonale wiesz, że jest ona pozbawiona sensu... Miałeś tak? No właśnie, nie miałeś tak, więc proszę nie mów mi, że rozumiesz. '

dziś między wdechem  a wydechem.... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

dziś między wdechem, a wydechem. między uderzeniem, a bólem. między jednym, a drugim, w ułamkach sekund - odnajduję szczęście.

obiety tak mają. Pragną czegoś... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

obiety tak mają. Pragną czegoś najmocniej na świecie, a potem uciekają, bo boją się to złapać. Boją się cierpieć i rozczarowywać. Jeśli chcesz mieć kobietę, to nigdy nie możesz jej zawieść, to proste. Tzn. byłoby proste, gdybyś nie był mężczyzną.

Nie rozumiem tego  że zachowujesz... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 listopada 2011

Nie rozumiem tego, że zachowujesz się jak rozpieszczone dziecko, gdy tylko coś pójdzie nie po Twojej myśli obrażasz się od tak, bez żadnych podstaw. I co może jeszcze mam za Tobą latać i pytać co się stało ? Może kilka lat temu jeszcze by tak było. Ale teraz już nie, no wybacz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV