głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 A najgorzej jest jak zdasz sobie sprawę że nic z tego nie będzie że gdyby między wami miało coś być to byłoby już dawno. Kiedy zrozumiesz że to co się dookoła d

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
A najgorzej jest jak zdasz sobie sprawę że nic z tego nie będzie że gdyby między wami miało coś być to byłoby już dawno. Kiedy zrozumiesz że to co się dookoła dzi
A najgorzej jest  jak zdasz sobie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

A najgorzej jest, jak zdasz sobie sprawę, że nic z tego nie będzie, że gdyby między wami miało coś być, to byłoby już dawno. Kiedy zrozumiesz, że to co się dookoła dzieje wcale nie zmierza ku spełnieniu twoich marzeń.

Poznajemy tysiące ludzi i nikt nas... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Poznajemy tysiące ludzi i nikt nas nie wzrusza. Aż w końcu pojawia się ta jedyna osoba. I odmienia nasze życie. Bezpowrotnie.!

Stanęłam na twoich trampkach  by... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Stanęłam na twoich trampkach, by dostać się do twoich ust. odepchnąłeś mnie, usiadłeś, wziąłeś na kolana i pocałowałeś w usta.. poczułam twój leciutki uśmiech, wyszeptałeś mi do ucha "to ja tu się muszę starać kochanie"

tak okropnie tęsknie za tym... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

tak okropnie tęsknie za tym wszystkim, nie potrafię wytłumaczyć sobię,że to już koniec, że tak po prostu to już się skończyło, że nigdy więcej nie będę mogła podejść, przytulić już nigdy nie będę czuła się tak bezpieczna jak kiedyś, może one mają racje, minęło już sporo czasu, jednakże musisz wiedzieć, że nigdy nie kochałam, ani nie pokocham nikogo tak bardzo jak Ciebie.

Chodź. Na herbatę. Na kawę. Na... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Chodź. Na herbatę. Na kawę. Na film. Na łóżko. Na ciastko. Na kanapkę. Na kakao. Na czekoladę. Na pocałunek. Na przytulanie. Na mnie. Na seks. Na ciało. Na muzykę. Na deszcz. Na spacer. Na śnieg. Na rower. Na zdjęcia. Na chwilę. Na minutę. Na godzinę. Na zawsze. ♥

Na pytanie czy boi się jutra... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Na pytanie czy boi się jutra odwrócił wzrok. Bez słowa odpalił wyjętą z kieszeni fajkę i wziął do płuc pierwszego bucha. Odchrząknął. - niby czemu? niżej już nie upadnę.

Mam ochotę wyjść i zacząć... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Mam ochotę wyjść i zacząć krzyczeć , ale boje się że ludzie wezmą mnie za jeszcze większą wariatkę niż jestem .

Wiesz.. nie żałuję że Cie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Wiesz.. nie żałuję że Cie poznałam, nie żałuję że Cie pokochałam, a ty tak zwyczajnie mnie zraniłeś. NIE ŻAŁUJE. Dzięki tobie nauczyłam się, że nie warto ufać mężczyznom. Nie warto się przywiązywać. Że miłość i zaufanie to strasznie chujowe uczucie, wiesz?

godzina 3:00 w nocy  dźwięk sms... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

godzina 3:00 w nocy, dźwięk sms zerwał mnie z łóżka. wstałam, popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię. myślałam że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść. dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił. odebrałam pierwsze jego słowa ' odpowiedz, kochasz mnie? ' chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam że nie wie nawet jak bardzo, nie wie jaki jest dla mnie ważny. a kiedy powiedziałam że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na balkon. wyszłam i pod nim stał on, krzycząc że mnie kocha. piękne, nie? tylko szkoda że mi się to śniło.

Pierwsze wrażenie to pierwsze i... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Pierwsze wrażenie to pierwsze i ostatnie wrażenie jakie robimy w nowym otoczeniu. Mówili, że mnie znają, nie znali, tak naprawdę nic o mnie nie wiedzieli. O tym wszystkim nikomu nie powiedziałam, nie było sensu, to ja popełniłam błąd i uważałam, że to ja muszę go naprawić. Nie miałam tyle odwagi, jestem osobą miłą, tak byłam wychowywana przez rodziców, którzy wpoili mi, że trzeba być dobrym i pomagać, ale to co ja widziałam nie było dobre. Poddałam się, jednak codziennie żyłam nadzieją, że to tylko pozory, że mnie polubią.

Dobrze wiem  że nie byłam bez winy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Dobrze wiem, że nie byłam bez winy oczywiście była też to moja wina. Bo problem polegał na tym, że nie umiałam z nimi rozmawiać, a zresztą moich koleżanek z poprzedniej szkoły, a i owszem. Zamknęłam się w sobie choć byłam gadatliwą osobą, przy nich chciałam być niewidzialna. Powoli jednak tak było, sama wiedziałam, że już nie będzie dobrze, będzie coraz gorzej. Była to sytuacja bez wyjścia, nie mogłam się przenieść, a i nie mogłam być sobą, bo było już za późno.

o miały być moje najlepsze dwa lata... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

o miały być moje najlepsze dwa lata w tej szkole. I tak było, ale tylko przez tydzień lub dwa. Gdy przez dwa tygodnie spędzone z nimi widziałam ich tylko w dobrym świetle, potem przez następne miesiące tak nie było. Przezywali mnie, z dziewczynami nie miałam wspólnych tematów. Po tym wszystkim nie ufałam im.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV