głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Każdy z nas spotyka na swojej drodze kogoś kto jest wyjątkowy i niepowtarzalny tylko dlaczego nie zawsze wszystko układa się tak jak my chcemy? miłość? walczyła

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Każdy z nas spotyka na swojej drodze kogoś kto jest wyjątkowy i niepowtarzalny tylko dlaczego nie zawsze wszystko układa się tak jak my chcemy?
Każdy z nas spotyka na swojej drodze... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Każdy z nas spotyka na swojej drodze kogoś kto jest wyjątkowy i niepowtarzalny, tylko dlaczego nie zawsze wszystko układa się tak jak my chcemy?

miłość? walczyłam o nią choć... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

miłość? walczyłam o nią, choć Jego przy mnie nie było.

stary kobietę się kocha mimo... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

stary, kobietę się kocha, mimo wszystko. po to jest. i masz z nią sypiać, masz doznawać z nią nowych doświadczeń, ma być wam cudownie - ale nie tylko wokół tego to się kręci. przytulaj ją. daj jej swoją bluzę, gdy będzie marzła i daj serce, kiedy ona odda ci swoje. zważywszy na to, że jest delikatniejsza, kurwa, nie rań jej.

Marzę o dniu w którym powiesz że... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Marzę o dniu, w którym powiesz, że jesteś pewien, że wszystkie wspólne momenty to taki zbiór, którego nie chciałbyś oddać nawet za największe pieniądze, że nie żałujesz i chcesz mnie na zawsze.

wszystko co otacza przypomina mi... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

wszystko co otacza, przypomina mi chwile, w których uśmiech był podstawą każdego dnia, kiedy szczęściem była jego obecność, jedno muśnięcie warg i delikatny oddech ogrzewający każdy kawałek mego ciała. chociaż już nie raz obiecywałam, że przeszłość zostawiam za sobą, każdą bliznę w sercu po prostu wymazuję, by teraźniejszość stała się czymś czym żyję, to wspomnienia każdego dnia atakują me myśli i serce. czasem ból jest przeszkodą w złapaniu oddechu, multum słów przeciskających się przez gardło, które już nigdy nie ujrzą światła dziennego, i jego postać przeszywająca każdą, kolejną myśl, drżące usta i zimne dłonie, uświadamiające fakt, że tęsknię stały się codziennością.

Gdybyś tylko chciał stąd do nieba... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Gdybyś tylko chciał stąd do nieba bram mógłbyś posłać nas , jednym, ruchem serca gdybyś tylko czuł moc najprostszych słów , z kilku jasnych piór utkałbyś skrzydła miłości tej < 3

gdy moja miłość zgaśnie gdy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

gdy moja miłość zgaśnie, gdy naprawdę będę chciała iść sama. gdy bez Ciebie będzie łatwiej, gdy bez Ciebie będę mogła być tam, gdzie mieliśmy iść razem - zawsze, gdy przestaniesz tak naprawdę znaczyć już cokolwiek dla mnie. gdy przestanę myśleć o czym myślisz i gdzie idziesz, gdy to stanie się nieodwracalne gdy stąd wyjdziesz, gdy nie będę już tak bardzo chciała Cię widzieć, gdy nie będę chciała Cię słuchać, gdy nie będę z Tobą milczeć, gdy nie będziesz czuł do mnie tego już tak mocno, gdy pomyślisz, że chcesz iść gdzieś, nie chcesz zostać, jeśli mimo wątpliwości to nie będzie proste, nie będzie intuicyjne, coś innego będzie dobre. jeśli będę musiała się odwrócić i to co czuje zniszczyć, nie móc o tym mówić, jeśli będę musiała poczuć tak, musisz zrozumieć to będzie koniec nas, koniec, dziś tak to czuję.

 omg leb mnie napierdziela... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 listopada 2011

- omg, leb mnie napierdziela, wysiadam... - wez aspiryne popij wodka i zajaraj zielska mozesz byc pewien ze pomoze - czlowieku ja jestem jeszcze w szkole . skad ja ci tu aspiryne wezme?;p

 Dlaczego mężczyzna nie może być... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 listopada 2011

- Dlaczego mężczyzna nie może być jednocześnie przystojny i inteligentny? - Ponieważ byłby kobietą.

To ten rodzaj czekania kiedy wiesz... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 listopada 2011

To ten rodzaj czekania, kiedy wiesz ze sie nie doczekasz, ale jednak czekasz

czekam. idiotycznie nieświadomie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 listopada 2011

czekam. idiotycznie, nieświadomie, ale czekam.

to niewiarygodne jak jeden człowiek... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 listopada 2011

to niewiarygodne jak jeden człowiek może wywołać tyle cudownych uczuć u dziewczyny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV