głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 'Nie lubię wspominać nie lubię tęsknić nie lubię myśleć o tym co było i porównywać tego z tym co jest a mimo wszystko robię to bardzo często a wręcz powiedziała

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
'Nie lubię wspominać nie lubię tęsknić nie lubię myśleć o tym co było i porównywać tego z tym co jest a mimo wszystko robię to bardzo często a wręcz powiedziałaby
'Nie lubię wspominać  nie lubię... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2011

'Nie lubię wspominać, nie lubię tęsknić, nie lubię myśleć o tym co było i porównywać tego z tym co jest, a mimo wszystko robię to bardzo często, a wręcz powiedziałabym, że systematycznie'

Czasem ogromne chęci to za mało a... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2011

Czasem ogromne chęci to za mało,a życie potrafi nas zaskoczyć .

2.Starając nie odbiegać myślami w... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2011

2.Starając nie odbiegać myślami w odchłań niewiedzy czułam pustkę. Moje wewnętrzne 'ja' domagało się zespolenia. Przynajmniej na krótki czas. Podświadome szukanie czegoś by zaspokoić to uczucie. Jednak jest to oczywiste,że gdybym tylko popatrzyła w Twoje oczy, znalazłabym to co tak na prawdę mi potrzebne. Miłość,której mi brak. Tego uczucia, które stoi ponad wszystko. Które tak ciężko posiąść a tak łatwo stracić. Mimo wszystko nie zaprzestanę szukać swej drugiej połówki,która jesteś Ty . Lecz któregoś dnia spotkamy się na zielonej polanie pełnej fiołków. położymy się w gęstej zieleni trawy,przytuleni do siebie. a nasze usta złączą się w jedność. Wtenczas będę wiedzieć, że to mój eden.Zasnę na wieki.

1.  Które rozwiązanie jest lepsze?... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2011

1. Które rozwiązanie jest lepsze? stać bezczynnie i cierpieć przez społeczność otaczającą nas, czy może brnąć przez to wszystko,mimo wszystko i cierpieć z powodu Jego braku. - Sama nie wiem. Nie chciałabym być kierowana i manipulowana przez innych,no bo przecież to moje życie i to ja decyduje, z drugiej strony mam dosyć bólu jaki przysparza mi coraz większa świadomość Jego nieobecności.A może jest inna furtka? Może jest inna droga, łatwiejsza, o której niestety nie wiem .. Możliwe.Mimo to staram się nie zatrzymywać. Jednak łzy są nazbyt ciężkie by zachowały się pod powiekami. Miałam wrażenie, że ważą ponad tone. Spływały po policzku uderzając o stół z wielkim hukiem. Wypłakałam dziś przy śniadaniu świątecznym chyba ocean słonych łez. łez rozpaczy. Od jakiegoś czasu jest to standard każdego dnia.

Zaczarowałeś od pierwszego momentu... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2011

Zaczarowałeś od pierwszego momentu . - " Od dziś jesteś moja" .. Wiedziałam , że tylko z tobą chce być na zawsze i tylko Ciebie kochać chcę .

Kiedyś powiedziałam słowa... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2011

Kiedyś powiedziałam słowa , których jeszcze nikt poza Tobą nie słyszał . Powiedziałam , że jesteś oddechem mojego serca nawet jeśli nie będziesz już przy mnie ..

Moje życie po Twoim odejściu... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2011

Moje życie po Twoim odejściu przewróciło się i leży rozłożone na łopatki. Lecz, chcę wierzyć, że jesteś przy mnie w każdym z uśmiechów i że żyjesz w moich łzach.

Piękne są w życiu chwile   Piękny... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2011

Piękne są w życiu chwile, Piękny jest każdy dzień, a najpiękniejsze było to, że poznaliśmy się ;3

Jak trudno zapomnieć osobę  którą... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2011

Jak trudno zapomnieć osobę, którą się ciągle kocha...

Są chwile  które w pamięci... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2011

Są chwile, które w pamięci zostaną. I choć czas leci, one nie mijają...

Brakuje czasem słów by mówić jak... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2011

Brakuje czasem słów by mówić jak smutno jest, gdy kogoś brak...

To gra emocji  w której wypadasz blado teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2011

To gra emocji, w której wypadasz blado

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV