głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
notte Chcę się z Tobą spotykać. Chcę jak kiedyś spędzać z Tobą wieczory na długich spacerach i jeszcze dłuższych rozmowach na patrzeniu sobie w oczy i odnajdywaniu ma

notte

notte.moblo.pl
Chcę się z Tobą spotykać. Chcę jak kiedyś spędzać z Tobą wieczory na długich spacerach i jeszcze dłuższych rozmowach na patrzeniu sobie w oczy i odnajdywaniu magii. Chcę
Chcę się z Tobą spotykać. Chcę... teksty

notte dodano: 21 października 2013

Chcę się z Tobą spotykać. Chcę jak kiedyś spędzać z Tobą wieczory na długich spacerach i jeszcze dłuższych rozmowach, na patrzeniu sobie w oczy i odnajdywaniu magii. Chcę mieć z Tobą romans. Chcę spędzać z Tobą upojne noce, kiedy to będziesz mnie rozbierał najpierw wzrokiem, a później rękoma. Chcę być Twoją ukochaną dziewczyną. Chcę sprawić, że oszalejesz i będziesz pragnął tylko mnie. Chcę być Twoją narzeczoną – właśnie tą kobietą, która będzie tą jedną jedyną, najważniejszą. Chcę być Twoją żoną. Chcę nosić Twoje nazwisko i być Twoim dopełnieniem. Chcę mieć z Tobą dzieci, najpiękniejsze istotki, które byłyby najwspanialszym owocem naszej miłości. Chcę być przy Tobie, z Tobą, obok Ciebie, już na zawsze. Po prostu chcę Ciebie, bo to Ciebie kocham. / napisana
Autor cytatu: napisana

może to nie jest to. może nie... teksty

notte dodano: 21 października 2013

może to nie jest to. może nie jestem jeszcze na to gotowa, ale chcę się przekonać, czy naprawdę jesteśmy dla siebie. zauroczyłeś mnie swoją barwną osobowością. znamy się tak krótko, a rozmawiamy jak dobrzy kumple. siedzimy ze sobą godzinami i nie kończą nam się tematy. jesteś tylko dla mnie, obejmujesz mnie w talii i muskasz delikatnie w szyję. czuję jak przechodzą mnie dreszcze, odwracam się mimowolnie i zatapiam usta w namiętnym pocałunku. zaangażowałam się, lecz teraz wiem jedno - nie mogę Cię stracić. / notte.

dziękuję bardzo mi miło  teksty notte dodał komentarz: dziękuję, bardzo mi miło ;* do wpisu 18 października 2013
musisz być przy mnie bo wiesz że... teksty

notte dodano: 17 października 2013

musisz być przy mnie, bo wiesz, że tak często się rozlatuję, że nie mam siły wstać, nie mam siły walczyć. musisz mi pomóc, bo sama coraz bardziej się staczam. musisz przeżywać każdy dzień obok mnie. musisz mnie przytulać i szeptać, że wszystko kiedyś się ułoży. musisz mi pomóc w rzuceniu palenia, bo wiesz, że przez to, czuję się tak cholernie słaba. musisz mnie wspierać i razem ze mną dążyć do celu. musisz się przemóc, musisz być pewny, że tylko ja, że tylko ze mną, że ja i ty to coś co jest na pewno. / notte.

patrzysz w moje oczy muskasz... teksty

notte dodano: 17 października 2013

patrzysz w moje oczy, muskasz delikatnie usta, każdego dnia od nowa, coraz bardziej mnie od siebie uzależniasz. niby nie chcę w to brnąć, ale idę, bo w głębi serca czuję, że warto. że to Ty jestem tym, który będzie potrafił mnie docenić. może to i niedobrze, że jestem dla Ciebie taką zołzą, ale to życie nauczyło mnie, mieć taki ogromny dystans do ludzi. podchodzisz, delikatnie obejmujesz mnie w talii i może chciałabym się nawet odsunąć, ale nie robię tego, bo wiem, że potem cierpielibyśmy oboje. tylko z Tobą potrafię godzinami rozmawiać zupełnie o niczym i to w zasadzie mnie nie nudzi, bo uwielbiam Twoje towarzystwo. uwielbiam Cię słuchać, gdy nawijasz coś jak katarynka. lubię patrzeć Ci w oczy, czuć Twój zapach, Twoje ciepło i wiedzieć, że to właśnie ze mną chcesz zbudować coś o czym marzymy oboje, od dawna. / notte.

i wiem że pragniesz mnie równie... teksty

notte dodano: 14 października 2013

i wiem, że pragniesz mnie równie bardzo jak ja Ciebie. i wiem, że zrobiłbyś wszystko, gdybyś wiedział, że znów dostałam ataku. i wiem, że liczysz na mnie tak bardzo jak ja na Ciebie. i wiem, że tęsknisz za mną, tak jak ja każdego dnia za Tobą. i wiem, że gdzieś tam w głębi serca kochasz mnie, tak samo mocno, jak ja Ciebie. i wiem, że jesteś uparty i wiem, że ja też, ale wiesz co? wiem też, że bylibyśmy na swój sposób idealni. / notte.

nie umiem sobie poradzić. przecież... teksty

notte dodano: 14 października 2013

nie umiem sobie poradzić. przecież dla Ciebie jestem w stanie zrobić wszystko. powiedz, powiedz proszę, która inna dziewczyna, znosiłaby wszystkie Twoje humory i wybuchy gniewu? nie widzisz jak mi zależy? umieram z braku Ciebie, a gdy już jesteś, cierpię, bo cholernie ranisz. nie umiemy żyć ze sobą. nie możemy żyć bez siebie, pamiętasz? nie potrafię zdefiniować tego co do Ciebie czuję. zrób co tylko się da. walcz o mnie, kochaj, nie rań i pragnij każdego dnia coraz bardziej. przytulaj mnie. przytulaj codziennie i całuj. tak cholernie namiętnie i bez opamiętania. bądźmy dla siebie. / notte.

jakoś tak nudno. http: ask.fm... teksty

notte dodano: 12 października 2013

jakoś tak nudno. http://ask.fm/gasimydzien

czasami wszystko po prostu idzie... teksty

notte dodano: 12 października 2013

czasami wszystko po prostu idzie źle. pieprz to.

wiesz może to jednak dobrze że... teksty

notte dodano: 12 października 2013

wiesz, może to jednak dobrze, że nie wiem co do Ciebie czuję. może lepiej, że nie wiesz ile dla mnie znaczysz, bo jeśli mógłbyś to poczuć i zobaczyć, nie potrafiłabym znieść, że masz to gdzieś. / notte.

nie daj mi odejść. nie pozwól bym... teksty

notte dodano: 10 października 2013

nie daj mi odejść. nie pozwól, bym znów zepsuła coś, co tak naprawdę jest dla mnie cholernie ważne. zatrzymaj mnie, przyciągnij mocno do siebie bym mogła się otrząsnąć. zbyt wiele słów mówię w przypływie emocji. czasem nawet ich żałuję wiesz? ale nie umiem inaczej. nie potrafię wyrażać uczuć, słowo przepraszam nie potrafi przejść mi przez usta. więc zatrzymaj mnie, bo nie kontroluję tego całego syfu, który mnie ogarnia. nie mam serca, nie wiem co nas łączy, ale wiesz, gdzieś tam w środku jednak robi się cieplej, kiedy jesteś blisko. naucz mnie kochać. pokaż, że warto Ci zaufać, że tym razem nie upadnę na twarz, po kolejnym rozstaniu. bądź przy mnie. / notte.

boję się tego uczucia wiesz? boję... teksty

notte dodano: 10 października 2013

boję się tego uczucia wiesz? boję się, że zbyt szybko się zaangażuje, że znów szybko się znudzę, że Cię zranię, a wiesz, że tego nie chcę. nie umiem Cię mieć, a nie chce Cię stracić. to wszystko jest chore. bo ja tak naprawdę nie umiem sobie z tym poradzić. nie jestem na to gotowa, zbyt często ranię ludzi na których bardzo mi zależy. / notte.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV