głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nothinglikeus marzenia. bo gdy człowiek zamyka się w sobie gdy nikt nie pyta o jego sprawy a on oducza się nimi dzielić czuje się obrzydliwie samotny. niezrozumiany. i właśni

nothinglikeus

nothinglikeus.moblo.pl
marzenia. bo gdy człowiek zamyka się w sobie gdy nikt nie pyta o jego sprawy a on oducza się nimi dzielić czuje się obrzydliwie samotny. niezrozumiany. i właśnie wtedy
marzenia. bo gdy człowiek zamyka... teksty

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

marzenia. bo gdy człowiek zamyka się w sobie, gdy nikt nie pyta o jego sprawy, a on oducza się nimi dzielić czuje się obrzydliwie samotny. niezrozumiany. i właśnie wtedy, mimo iż otacza go pełno ludzi, nie dostrzega nikogo, kto mógłby dać mu więcej, niż dotychczas dostał. o ironio. zaczyna wątpić, gubić się w ogromnym świecie. nie wiedząc gdzie szukać pomocy, zatracać się i spadać w dół.

Potem wszyscy powiedzą Ci : będzie... teksty

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

Potem wszyscy powiedzą Ci : będzie dobrze, ale i tak uśmiechniesz się i głupio powiesz "dzięki"... Chociaż naprawdę niesamowicie Cię to wku*wi, bo doskonale wiesz, że dobrze nie będzie..

 Co robisz?    Maluję.    A co... teksty

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

-Co robisz? -Maluję. -A co malujesz? -Twój strach, że kiedyś odejdę. -Ale przecież ta kartka jest pusta. -Widocznie wcale się tego nie boisz..

Sztuką jest się pogodzić nawet po... teksty

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

Sztuką jest się pogodzić nawet po najokropniejszej kłótni. Choć wiesz, ze to ty masz rację, ustępujesz drugiej osobie, bo ją kochasz i nie chcesz się z nią kłócić.

Nie mów mi  że rozumiesz  bo to nie... teksty

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

Nie mów mi, że rozumiesz, bo to nie Twoje serce rozrywało się na tysiące części, to nie Twoje wspomnienia spływały po policzkach i to nie Ty tak cholernie przywiązujesz się do ludzi.

A teraz spójrz na nią. Pod tą... teksty

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

A teraz spójrz na nią. Pod tą grubą warstwą makijażu ukrywa prawdziwą siebie. Skrywa emocje, które tak bardzo na niej ciążą. Uśmiech nakleiła na twarz tak nierówno, że jego sztuczność jest wręcz prawie, że namacalna. I co? Myślisz, że chciała się w tobie zakochać? Myślisz, że chciała tak cierpieć? Ostro się mylisz. zawsze była inteligentną dziewczyną i gdyby wiedziała jak to wszystko będzie dalej wyglądać, na pewno nie dałaby się Tobie wciągnąć w to całe gówno. Uwierz

Na pewno rozumiem jak łatwo można... teksty

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

Na pewno rozumiem jak łatwo można upaść Nie wiem czy słuchasz jak mocno bije serce Kiedy proste słowa stają się najtrudniejsze .

Szczerość  miłość  uczucia  Tego... teksty

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

Szczerość, miłość, uczucia Tego wyraźnie teraz Ci brak Niestety nie okażę współczucia Zraniłeś wielu, to cały twój świat..

I dziś pijemy za wszystkich... teksty

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

I dziś pijemy za wszystkich fałszywych przyjaciół, za zranione uczucia, za wszystkich tych którzy nas zostawili, za każdą osobę przez którą wylaliśmy chociażby i jedną łzę, bądź na naszej twarzy zagościł przez nich smutek. Wasze zdrowie..

Tak bardzo brakuje mi ludzi z... teksty

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

Tak bardzo brakuje mi ludzi z którymi kiedyś mogłam robić wszystko, zawsze i wszędzie. Z którymi czułam się tak cholernie ważna, nie obchodziło mnie to co było i to co będzie ale to co dzieje się teraz. Mogłam im opowiedzieć o tym co najbardziej mnie boli i przez co nie mogę spać w nocy, nie usłyszałabym żadnego "Będzie dobrze." ale otrzymałabym zrozumienie. Boli świadomość, że osoby dzięki którym wierzyliśmy w lepsze życie odchodzą.

Rozstanie to żaden koniec świata... teksty

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

Rozstanie to żaden koniec świata, rozumiesz? nadal będziesz miała wokół siebie tłum ludzi, przyjaciół i kochającą rodzine. nadal będziesz miała powody do tego żeby żyć i normalnie funkcjonować. mimo wszystkiego, coś codziennie wywoła uśmiech na Twojej twarzy. najgorsze w tym wszystkim są tylko wspomnienia, które przychodzą zawsze wtedy kiedy w miarę poukładaliśmy swoje życie po burdelu, który powstał w nim jakiś czas temu. możesz tylko położyć się i przeczekać, aż to przejdzie bo nie ma na to innego sposobu. nic nie zagłuszy serca, tysiąca myśli i tęsknoty.

I gdy przez gardło spłynął znowu... teksty

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

I gdy przez gardło spłynął znowu kieliszek chciałeś wykręcić jej numer i ją usłyszeć ona też tak miała pewnie setki razy bo przecież była od Ciebie uzależniona.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV