głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
notforyou Gdy widzę twój uśmiech to nie potrafię opanować swojego. Gdy napotykam twój wzrok nie potrafię kontrolować mojego. To dziwna układanka ale wszystko co między na

notforyou

notforyou.moblo.pl
Gdy widzę twój uśmiech to nie potrafię opanować swojego. Gdy napotykam twój wzrok nie potrafię kontrolować mojego. To dziwna układanka ale wszystko co między nami
Gdy widzę twój uśmiech  to nie... teksty

notforyou dodano: 9 lipca 2012

Gdy widzę twój uśmiech, to nie potrafię opanować swojego. Gdy napotykam twój wzrok, nie potrafię kontrolować mojego. To dziwna układanka, ale wszystko, co między nami, jest co najmniej dziwne.

Chcę żebyś o mnie nie zapomniał... teksty

notforyou dodano: 9 lipca 2012

Chcę żebyś o mnie nie zapomniał, żebyś w każdej kolejnej kobiecie szukał mojego zapachu, smaku i kształtu, mojego głosu, mojego spojrzenia, gładkości mojej skóry, mojej uległości i mojej nieobliczalnej radości, mojego zachwytu. Wspaniałych kobiet jest wiele, na pewno spotkasz ich dużo, ale nie takich jak ja, bo ja jestem niestety tylko jedna.

Albo Ci zalezy  albo nie. Po środku... teksty

notforyou dodano: 9 lipca 2012

Albo Ci zalezy, albo nie. Po środku to mozesz byc z kolega. Po srodku to jest takie wiesz, lubie Cie, ale tak na prawde malo mnie obchodzisz.

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

notforyou dodano: 9 lipca 2012

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

I uśmiechnę się  byś znów... teksty

notforyou dodano: 9 lipca 2012

I uśmiechnę się, byś znów poczuł się przegrany, byś mógł uderzyć się w pierś i szepnąć pod nosem "za późno".

Obojętność i lekceważenie często... teksty

notforyou dodano: 9 lipca 2012

Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć.

 czasem boję się   że ktoś inny... teksty

notforyou dodano: 9 lipca 2012

"czasem boję się , że ktoś inny zauważy to jak słodkie są twoje dołeczki w policzkach . albo dostrzeże twoje mega śliczne patrzałki . albo wiesz ? że zobaczy jak śmiesznie się uśmiechasz gdy słyszysz swoją ulubioną piosenkę . boję się po prostu , że ktoś może odkryć w tobie to , co ja odkryłam . że ktoś może widzieć w tobie tego ideała , w którym ja się zakochałam . po prostu"

 i tak codziennie starać się... teksty

notforyou dodano: 9 lipca 2012

"i tak codziennie starać się optymistycznie patrzeć na świat pomimo trudności ."

 Czy Cie nadal kocham? Nie wiem... teksty

notforyou dodano: 9 lipca 2012

"Czy Cie nadal kocham? Nie wiem, pewnie tak. Ale pogodziłam się już z tym, że nie jest pisane nam być razem. Nie jestem najszczęśliwsza na świecie, ale też nie siedzę w kącie i płacze. Próbuje żyć dalej."

Wydaje się że świadomość jest... teksty

notforyou dodano: 6 lipca 2012

Wydaje się że świadomość jest lepsza, jednak gdy tylko dowiadujemy się prawdy, ból wcale nie znika cierpimy tak samo nawet ze zdwojona siłą. Czas pomyśleć o sobie, skończyć zabawę bo nasza przyszłość już nie będzie wspólna.../notforyou

miło gdy odchodzisz a osoba na... teksty

notforyou dodano: 5 lipca 2012

miło gdy odchodzisz a osoba na której Ci zależy nawet sie nie przejmie;|

Jedna chwila zmienia wszystko i... teksty

notforyou dodano: 5 lipca 2012

Jedna chwila zmienia wszystko i pozostawia Cię z milionem myśli, których nie potrafisz zrozumieć...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV