głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
disznejova Wróciłem do domu. Nie wiedziałem co zrobić z tęsknotą za kimś kogo się nie pamięta ani co zrobić z przytuleniem na które się czeka całe życie Związek jest jak d

disznejova

disznejova.moblo.pl
Wróciłem do domu. Nie wiedziałem co zrobić z tęsknotą za kimś kogo się nie pamięta ani co zrobić z przytuleniem na które się czeka całe życie
Wróciłem do domu. Nie wiedziałem... teksty

disznejova dodano: 30 listopada 2015

Wróciłem do domu. Nie wiedziałem, co zrobić z tęsknotą za kimś, kogo się nie pamięta, ani co zrobić z przytuleniem, na które się czeka całe życie

 Związek jest jak dom  gdy przepala... teksty

disznejova dodano: 23 października 2015

"Związek jest jak dom, gdy przepala Ci się żarówka nie kupujesz nowego domu, tylko wymieniasz żarówkę. Tak samo jest w związku. Gdy coś się psuję, nie należy szukać nowej osoby tylko naprawić zepsuty drobiazg."

 Pewnego dnia i Ty poznasz... teksty

disznejova dodano: 23 października 2015

"Pewnego dnia i Ty poznasz mężczyznę, mężczyznę który będzie Cię całował tak, że nie będziesz mogła oddychać i zdasz sobie sprawę, że tak naprawdę wcale nie musisz. Tlen będzie czymś trywialnym. To pragnienie sprawi, że życie będzie się toczyć. Że naprawdę będzie miało sens, będzie miało prawdziwe znaczenie. On sprawi, że będzie warte wszystkiego."

 Nie założę Ci nigdy w życiu... teksty

disznejova dodano: 23 października 2015

"Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym, żebyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym kotem, ale budź się rano obok mnie."

 Po prostu nie biegaj za ludźmi  nie... teksty

disznejova dodano: 23 października 2015

"Po prostu nie biegaj za ludźmi, nie muszą Cię lubić. Ci, którzy pasują do Ciebie znajdą Cię i zostaną."

I może dobrze że los nie postawił... teksty

disznejova dodano: 23 października 2015

I może dobrze że los nie postawił na nas W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania''

 W związku nie chodzi tylko o... teksty

disznejova dodano: 23 października 2015

"W związku nie chodzi tylko o zdobycie, ale o zdobywanie, bo Kobieta potrzebuje bliskości mężczyzny, a nie świadomości że jest zajęta.

stopniowo się oddalałam  z każdym... teksty

disznejova dodano: 5 kwietnia 2015

stopniowo się oddalałam, z każdym dniem byłam coraz dalej, nie zrobił nic, kiedy uciekałam przed nim i uczuciami jakimi go darzyłam.

“I wydawało mi się  że to jest... teksty

disznejova dodano: 5 kwietnia 2015

“I wydawało mi się, że to jest właśnie miłość - takie poczucie że muszę z nim być, bo jeśli z nim nie będę, to dzieje się ze mną coś strasznego.”

to właśnie ja chciałam mu... teksty

disznejova dodano: 5 kwietnia 2015

to właśnie ja chciałam mu prasować koszulę przed wyjściem, odgarniać grzywkę i ją układać, chciałam przemywać mu rany na rękach po tym jak zajebie w coś, bo jego ukochana drużyna przegrała ważny mecz, robiłabym rano kakao i podawałabym śniadanie do łóżka. byłabym dla niego kochanką, przyjaciółką i kumplem, nie odbierając mu niezależności i osobowości. byłabym zawsze

 Od kiedy nie mogę Cię widywać... teksty

disznejova dodano: 5 kwietnia 2015

"Od kiedy nie mogę Cię widywać, zrozumiałem jak bardzo Cię potrzebuję. (...) Od Twojego zniknięcia wszystko wydaje mi się nijakie."

 Mogłabym siedzieć i się... teksty

disznejova dodano: 2 października 2014

"Mogłabym siedzieć i się zamartwiać, próbując zrozumieć, dlaczego mi się to wszystko przytrafiło, ale nie mam takiego zamiaru. Nie mam zamiatu marzyć o idealnym życiu. Wszystkie niepowodzenia to tak naprawdę sprawdziany, które zmuszają nas do wyboru pomiędzy rezygnacją a podniesieniem się z ziemi, otrzepaniem się z kurzu i stawieniem czoła sytuacji. Chcę to zrobić. Być może życie poturbuje mnie jeszcze kilka razy, ale na pewno nie mam zamiaru rezygnować."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 168 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV