głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
notforyou Zdaję sobie sprawę że nie przestanę Cię kochać. Ale chciałabym zapomnieć. Reagować na Twoje imię jak na imię każdego innego człowieka. Bez emocji spotykać Cię i

notforyou

notforyou.moblo.pl
Zdaję sobie sprawę że nie przestanę Cię kochać. Ale chciałabym zapomnieć. Reagować na Twoje imię jak na imię każdego innego człowieka. Bez emocji spotykać Cię i nie czu
Zdaję sobie sprawę  że nie... teksty

notforyou dodano: 7 luty 2013

Zdaję sobie sprawę, że nie przestanę Cię kochać. Ale chciałabym zapomnieć. Reagować na Twoje imię, jak na imię każdego innego człowieka. Bez emocji spotykać Cię i nie czuć, tych targających mną uczuć. Zwyczajnie uśmiechnąć się na wspomnienie tego co było. Było i nie wróci.

Podobno mam silny charakter i łatwo... teksty

notforyou dodano: 7 luty 2013

Podobno mam silny charakter i łatwo się nie poddaje, podobno jestem cholernie wrażliwa, łatwo mnie zranić i zniechęcić. Romantyczka.? Łatwo mnie dostrzec w tłumie, a czasem minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich i przyjaciół jestem w stanie zrobić prawie wszystko. Mam swoje zdanie, zasady i zazwyczaj twardo się ich trzymam, chociaż.. zwykle szybko poznaję się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreślam. Popełniam wiele błędów, często ranię i potrafię sprawić przykrość. Ufam tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubię wiedzieć na czym stoję. Zamykam się w pudełku marzeń, gdy jest mi źle. Każda łza, która spłynęła po moim policzku czegoś mnie nauczyła. Każda życiowa porażka mnie wzmocniła. Potrafię być wredna i złośliwa. Buduję szczęście z małych radości. Szanuję tych, którzy szanują mnie i samych siebie. Staram się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami mi to nie wychodzi..

I nie mów mi   co jest słuszne.... teksty

notforyou dodano: 7 luty 2013

I nie mów mi , co jest słuszne. Wystarczająco długo nad tym myślę , zanim usnę.

bo duma nie pozwala. teksty

notforyou dodano: 3 luty 2013

bo duma nie pozwala.

 Prawda o strachu : Nie boisz się... teksty

notforyou dodano: 3 luty 2013

"Prawda o strachu : Nie boisz się ciemności , boisz się tego co może w niej być . Nie boisz się wysokości , tylko tego , że spadniesz . Nie boisz się ludzi , którzy są dookoła Ciebie , boisz się ich reakcji . Nie boisz się miłości , boisz się , że nie będzie ona odwzajemniona . Nie boisz się odejścia , boisz się , że nie przyzwyczaisz się do tego , że jego już nie ma . Nie boisz się znowu próbować , boisz się , że skończy się tak jak poprzednio."

Póki Cię nie poznałam  nie... teksty

notforyou dodano: 3 luty 2013

Póki Cię nie poznałam, nie zwracałam uwagi na uśmiech innych. Nie wiedziałam, że zwykły uśmiech może być tak cudowny. To było coś absolutnie niezwykłego. Wystarczyło, że kąciki Twoich ust unosiły się z byle powodu, a ja zapominałam o całym świecie. Przez te kilka sekund wszystko było proste i piękne. Jak na najlepszym haju.

Myślała zatem o nim  nie chcąc o... teksty

notforyou dodano: 3 luty 2013

Myślała zatem o nim, nie chcąc o nim myśleć. Im bardziej o nim myślała, tym większą czuła wściekłość, a im większą czuła wściekłość, tym bardziej o nim myślała doprowadzając się do takiego stanu, że nie mogła już tego znieść. Zatraciła poczucie rozsądku.

Nieprawda  że czas leczy rany i... teksty

notforyou dodano: 3 luty 2013

Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to, co kiedyś bolało, w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść. Nie trzeba wiele, żeby przywołać dawne strachy i zmory. Gdyby nawet trwały w ukryciu, zepchnięte na samo dno, to przecież gniją gdzieś tam, na spodzie, i zatruwają duszę, zawsze pozostawiając jakiś ślad - w twarzy, w ruchach, w spojrzeniu - tworzą bariery psychiczne, kompleksy. Nie pomoże wódka, nie pomoże szarpanie się w skrajnościach, od usprawiedliwiania do potępiania.

Ogarnij świadomość  ze wszystko... teksty

notforyou dodano: 3 luty 2013

Ogarnij świadomość, ze wszystko przepadło, romans się skończył, magia zniknęła a czas nie goi ran..

 Niewielu jest ludzi  których... teksty

notforyou dodano: 3 luty 2013

"Niewielu jest ludzi, których prawdziwie kocham, a jeszcze mniej takich, o których mam dobre mniemanie. Im więcej poznaję świat, tym mniej mi się podoba, a każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu o ludzkiej niestałości i o tym, jak mało można ufać pozorom cnoty czy rozumu."- Duma i uprzedzenie

Ona i On. Obydwoje deklarowali że... teksty

notforyou dodano: 3 luty 2013

Ona i On. Obydwoje deklarowali że przyjaźń damsko-męska istnieje.. [...] W końcu wylądowali razem w łóżku. Zdegustowani swoim życiem, pracą, partnerami. Doskonale było poczuć dobrze znaną osobę w niespotykanej nigdy roli.

Bądź moim Sidem  ja będę twoją... teksty

notforyou dodano: 29 stycznia 2013

Bądź moim Sidem, ja będę twoją Nensi, założę różową sukienkę i pobawimy się w dirty dancing .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV