głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
notforyou Sama nie wiem czy jest mi przykro że to wszystko się stało czy może czuję ulgę że to już za mną że już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku który cel

notforyou

notforyou.moblo.pl
Sama nie wiem czy jest mi przykro że to wszystko się stało czy może czuję ulgę że to już za mną że już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku który celowo
Sama nie wiem  czy jest mi przykro... teksty

notforyou dodano: 28 marca 2013

Sama nie wiem, czy jest mi przykro, że to wszystko się stało, czy może czuję ulgę, że to już za mną, że już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku, który celowo mija się z naszą wolą. Jak ktoś rozrywa serce, to się odchodzi nie dlatego, że się chce, ale po to by zatamować krwawienie. Bo krew na odległość krzepnie znacznie szybciej. Złych słów zapomnieć się nie da, ale da się zapomnieć o tym kto je wypowiedział. Ciekawe ile razy pomyślałeś o tym, że jednak źle się stało ? Ja wiele, ale zawsze wtedy przypominałam sobie i uświadamiałam, że tęsknie, nie za tą osobą, którą teraz jesteś, ale za tą którą kiedyś byłeś. Patrząc na zdjęcia, też tęsknie, za tym dobrym 'dawniej'. Ale nie chce wracać do przeszłości, zbyt częste wycieczki w miejsca, w których byliśmy razem, mogą uszkodzić mój długo wypracowywany spokój wewnętrzny. Nigdy nawet nie będę miała okazji, powiedzieć Ci, jak strasznie Cię nienawidziłam, wtedy, z każdą łzą, coraz mocniej. Ale myślę, że wiesz. Obyś wiedział.

Analizuję.. Każdą rozmowę  każdy... teksty

notforyou dodano: 28 marca 2013

Analizuję.. Każdą rozmowę, każdy gest, każde słowo, każdy ruch jaki wykonałam w Twoją stronę by zrozumieć.. Co zrobiłam nie tak.

Jestem wredna i często zdarzają mi... teksty

notforyou dodano: 28 marca 2013

Jestem wredna i często zdarzają mi się egoistyczne zachowania. Poza tym ludzi traktuję z góry. Mam wysokie mniemanie o sobie. Cieszę się z tego co mam mając wrażenie, że na niektóre rzeczy nie zasługuję. Jestem chętna do pomocy, ale tylko w niewielkich sprawach, ponieważ jestem również strasznym leniem. Uwielbiam jeść słodycze, obijać się i fałszować bardzo głośno. Mogłabym wymieniać i wymieniać, a i tak nie będziesz wiedzieć o mnie nic. To mój mały urok. Nie dam się poznać nikomu. Ja o sobie wiem najwięcej, nie znaczy, że wszystko.

   3 teksty notforyou dodał komentarz: < 3 do wpisu 28 marca 2013
pragnienie bycia kochaną jest chyba... teksty

notforyou dodano: 26 marca 2013

pragnienie bycia kochaną jest chyba najsilniejsze . wydaje mi się , że poradzę sobie ze wszystkim sama , że będę niezależna od wszystkich , nie będzie mi nikt potrzebny do szczęścia . a kiedy dotykam ledwo dna , jedyne czego pragnę , to osoby pełnej miłości , która mnie przytuli .

to nie jest tak   że mam cię... teksty

notforyou dodano: 26 marca 2013

to nie jest tak , że mam cię gdzieś . ja po prostu udaję mocniejszą niż jestem , udaję , że nie zwracam na ciebie uwagi , próbuję cię nie zauważać , ignoruję twój wzrok , staram się o tobie nie myśleć , nie wiążę z tobą żadnych nadziei . twoje " cześć " zlewam jak nigdy dotąd , a w głębi serca nie mogę bez ciebie żyć

wkurwiasz mnie jak poniedziałkowy... teksty

notforyou dodano: 26 marca 2013

wkurwiasz mnie jak poniedziałkowy budzik

Najprawdopodobniej nigdy się nie... teksty

notforyou dodano: 26 marca 2013

Najprawdopodobniej nigdy się nie dowiesz jak boli , gdy na mnie nie patrzysz i gdy muszę odwrócić wzrok od Twojej twarzy, nie patrzeć nawet kątem oka, abyś przypadkiem nie zauważył jakie wywierasz na mnie wrażenie.

A ona głupia łudzi się  że... teksty

notforyou dodano: 26 marca 2013

A ona głupia łudzi się, że kiedyś spojrzysz na nią i pokochasz tak, jak ona Ciebie... I że kiedyś podejdziesz do niej i wyznasz jej miłość, a ona wtedy wybuchnie szczęściem i wykrzyczy, że marzenia się spełniają.!

Teoretycznie miała na niego wyjebane... teksty

notforyou dodano: 26 marca 2013

Teoretycznie miała na niego wyjebane, Ale praktycznie zawsze przegryzała wargi, Gdy ktoś wypowiadał Jego imię

Odłożyła na bok sentymenty... teksty

notforyou dodano: 26 marca 2013

Odłożyła na bok sentymenty, przestała płakać po nocach, zapomniała, kim dotąd była. Odnalazła w sobie wolę by odkrywać nowy świat. Użalanie się nad sobą i brakiem kogoś bliskiego nie miało sensu. Serce może zaczekać.

więc czas już skończyć z... teksty

notforyou dodano: 26 marca 2013

więc czas już skończyć z oczekiwaniem na coś , co może nigdy nie przyjść

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV