głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
notforyou nie karm fałszywą nadzieją kogoś kto czeka na miłość. Kiedy przychodzi miłość wzruszamy pogardliwie ramionami. fatalne jest to że kompletnie i bez reszty się w

notforyou

notforyou.moblo.pl
nie karm fałszywą nadzieją kogoś kto czeka na miłość.
nie karm fałszywą nadzieją kogoś... teksty

notforyou dodano: 16 sierpnia 2013

nie karm fałszywą nadzieją kogoś, kto czeka na miłość.

Kiedy przychodzi miłość wzruszamy... teksty

notforyou dodano: 16 sierpnia 2013

Kiedy przychodzi miłość wzruszamy pogardliwie ramionami.

fatalne jest to  że kompletnie i bez... teksty

notforyou dodano: 12 sierpnia 2013

fatalne jest to, że kompletnie i bez reszty się w tobie zakochałam, podczas gdy ty nadajesz się tylko do złamania mi serca.

A Ty .. kierujesz się rozumem czy... teksty

notforyou dodano: 12 sierpnia 2013

A Ty .. kierujesz się rozumem czy sercem ?

Jeśli Ty też udajesz że go nie... teksty

notforyou dodano: 12 sierpnia 2013

Jeśli Ty też udajesz że go nie kochasz, podnieś rękę w górę.

Dlaczego jest tak  że nam... teksty

notforyou dodano: 12 sierpnia 2013

Dlaczego jest tak, że nam dziewczynom zawsze zależy bardziej? To my nie możemy zasnąć bez tego waszego 'dobranoc', denerwujemy się gdy nie odpisujecie nam od razu na smsa, gdy uśmiechacie się do innej. Przywiązujemy się do was, do waszej obecności w naszym życiu. Ale wy faceci tak po prostu potraficie odejść, tak nagle, bez żadnego wytłumaczenia. Jakbyśmy były nikim, jakby to co nas łączyło nigdy nie miało miejsca jakbyście po prostu wymazali to z pamięci. My tak nie potrafimy, ale to bardzo dobrze. Nie chcemy pieprzyć życia innym ludziom, tak jak wy nam.

Mogłabym Ci powiedzieć wszystkie... teksty

notforyou dodano: 11 sierpnia 2013

Mogłabym Ci powiedzieć wszystkie moje najskrytsze tajemnice, które staram się ukryć nawet przed sobą samą, mogłabym wyznać Ci wszystkie najbardziej wstydliwe uczucia, wyobrażenia i obrazy, albo opowiedzieć Ci czego boję się najbardziej, tak naprawdę najbardziej, powiedzieć Ci co nie daje mi zasnąć i dlaczego nie chcę wstawać rano, mogłabym Ci powiedzieć czego nie chciałabym nigdy zobaczyć na oczy i do czego nie chciałabym wracać, powiedzieć jakie jest moje najbardziej chore marzenie, czego najbardziej potrzebuję... Mogłabym..

Najgorsze są momenty tej pieprzonej... teksty

notforyou dodano: 8 sierpnia 2013

Najgorsze są momenty tej pieprzonej nadziei, która szepcze ci do ucha, że nie wszystko stracone, a on tak naprawdę kocha tylko ciebie. Wtedy przestajesz zwracać uwagę na to, co dzieje się wokół ciebie i znowu traktujesz go jak swoje powietrze. Nie docierają już do ciebie żadne słowa, żadne tłumaczenia innych ludzi. Jesteś tylko ty, on, i twoja chora, wyimaginowana miłość. A potem, jak za działaniem czarodziejskiej różdżki, wszystko do Ciebie wraca, ta cała pieprzona nadzieja gdzieś odchodzi i nagle okazuje się, że to powietrze cię dusi, powoli zabija od środka, a ty czujesz się jeszcze bardziej żałosna, niż na początku...

Upić się szczęściem  by nie... teksty

notforyou dodano: 8 sierpnia 2013

Upić się szczęściem, by nie płakać więcej . Iść za rozumem, a nie za sercem .

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

notforyou dodano: 8 sierpnia 2013

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest cholernie wrażliwa, łatwo ją zranić i zniechęcić. Romantyczka? Łatwo ją dostrzec w tłumie a czasem minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma. Chociaż... Zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. Popełnia wiele błędów, często rani i potrafi sprawić przykrość. Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubi wiedzieć na czym stoi. Zamyka się w pudełku marzeń, gdy jest jej źle. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Czasem zachowuje się jak 'dorosła' kobieta czasem jak rozwydrzona, bezmyślna małolata.

Kochałam go za to  za co inni go... teksty

notforyou dodano: 8 sierpnia 2013

Kochałam go za to, za co inni go nienawidzili. To ja tolerowałam jego widzi mi się, akceptowałam kretyńskie pomysły. Nie potrafił tego docenić ..

Kochaj mnie  to takie łatwe.... teksty

notforyou dodano: 8 sierpnia 2013

Kochaj mnie, to takie łatwe. Wystarczy tylko za siebie nie patrzeć...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV