głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
notforyou Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie.

notforyou

notforyou.moblo.pl
Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zup
     Tak nagle się poznali. Tak... teksty

notforyou dodano: 27 luty 2012

" Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek."

 Wierzyłam w miłość wartą... teksty

notforyou dodano: 27 luty 2012

"Wierzyłam w miłość wartą poświęceń, że jak dasz komuś serce, to dostaniesz trochę więcej."

 obiecaj  że zawsze będziesz obok... teksty

notforyou dodano: 27 luty 2012

"obiecaj, że zawsze będziesz obok, że przytulisz, że pocałujesz, że powiesz co robić kiedy będzie naprawdę źle, że będziesz poprawiał mi humor kiedy będę smutna, że dzięki Tobie będę bezpieczna, że mając Ciebie, będę najszczęśliwszą kobietą na świecie. obiecujesz?"

 uwielbiałam jak się na mnie... teksty

notforyou dodano: 27 luty 2012

"uwielbiałam jak się na mnie złościł. nikt nie potrafił tak uroczo, marszczyć czoła jak on. krzyczał na mnie jak na małą dziewczynkę. a ja się tylko uśmiechałam, doskonale wiedząc, że to nie potrwa długo, że zaraz podejdzie i mnie przytuli w ramach"

 Boję się strasznie że pewnego... teksty

notforyou dodano: 27 luty 2012

"Boję się,strasznie,że pewnego dnia powiesz mi 'To koniec' a ja nie będę potrafiła Cię zatrzymać,bo wtedy serce podejdzie mi do gardła,oczy zajdą mgłą,wybuchnę płaczem ."

 Tylko  Tobie pozwoliłam... teksty

notforyou dodano: 27 luty 2012

"Tylko Tobie pozwoliłam przekroczyć granice jakich nikt jeszcze nie przekroczył, tylko Tobie pozwoliłam poznawać moje ciało w każdym detalu, tylko w Twoje oczy patrzyłam tak jak w nikogo, to właśnie dla Ciebie byłam gotowa oddać wszystko. tylko Tobie pozwalałam wyciągnąć się na dwór o 2 w nocy i siedzieć do białego rana, tylko Tobie ufałam bezgraniczne chociaż często to wykorzystywałeś. Tylko Ty potrafiłeś mnie pocieszyć, Tylko z Tobą czułam się w pełni bezpieczna. Uwielbiałam kiedy byłeś zazdrosny o każdego chłopaka który do mnie się uśmiechnął, bo wtedy wiedziałam że Ci zależy. Tylko Twój zapach w taki sposób na mnie działał, uwielbiałam się z Tobą kłócić po czym podszedłeś przeprosiłeś i przytuliłeś z taką czułością jakiej nie widziałam u nikogo innego. tylko Twoje usta były tak delikatne, uwielbiałam czuć je na sobie. Wtedy gdy o mnie walczyłeś, a ja wiedziałam że coś dla Ciebie znaczę. tylko Ciebie pokochałam tak jak jeszcze nikogo(...)"

Przeklinam się i kocham Cię    z... teksty

notforyou dodano: 25 luty 2012

Przeklinam się i kocham Cię, z miłości leczy tylko śmierć./Ada Szulc

http:  besty.pl 716553 teksty

notforyou dodano: 25 luty 2012

 Jeśli się czegoś pragnie  to... teksty

notforyou dodano: 25 luty 2012

"Jeśli się czegoś pragnie, to wypadałoby o to walczyć."

 pewnego razu zapytałam 4 latka ' co... teksty

notforyou dodano: 25 luty 2012

"pewnego razu zapytałam 4 latka ' co trzeba robić, by być w życiu szczęśliwym? ' a on bez namysłu odpowiedział : ' przytulać się."

 Trzy dziewczyny . Tak różne a... teksty

notforyou dodano: 25 luty 2012

"Trzy dziewczyny . Tak różne a jednak podobne . Bratnie dusze . Siostry od dawna . Łączy je szczerość , wieczorne spacery i rozmowy do późna . Każda porażka zbliża je jeszcze bardziej są przy sobie zawszę i wszędzie . Łączy je to co najważniejsze - uczucie wiecznej przyjaźni ."

 Bo miłość to nie tylko rysowanie... teksty

notforyou dodano: 25 luty 2012

"Bo miłość to nie tylko rysowanie serduszek na marginesie zeszytu."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV