głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nosferaatu_ Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż że się mylili nie czekaj ani chwili dłużej! Magik Ciężko jest nauczyć się żyć bez osoby która stanowiła cały Twó

nosferaatu_

nosferaatu_.moblo.pl
Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż że się mylili nie czekaj ani chwili dłużej! Magik
Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie... teksty

nosferaatu_ dodano: 26 grudnia 2014

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że się mylili, nie czekaj ani chwili dłużej! / Magik

Ciężko jest nauczyć się żyć bez... teksty

nosferaatu_ dodano: 26 grudnia 2014

Ciężko jest nauczyć się żyć bez osoby, która stanowiła cały Twój świat, która była w Twoim życiu codziennie. Ciężko jest żyć ze świadomością, że już nie spojrzysz w te tęczówki, które tak kochałaś, że już nie ujrzysz tego uśmiechu, który doprowadzał Cię do szaleństwa, że już nie usłyszysz jego głosu, który był Twoją ulubioną melodią. Ciężko żyć kiedy wiesz, że on już nie czeka na to by Cię przytulić. / s.

Kolejny raz wylewam łzy myśląc o... teksty

nosferaatu_ dodano: 14 grudnia 2014

Kolejny raz wylewam łzy myśląc o przeszłości.. / s.

Pomimo potknięć  jakkolwiek by nie... teksty

nosferaatu_ dodano: 13 grudnia 2014

Pomimo potknięć, jakkolwiek by nie było dotrę, jeśli się cofnę, to wyłącznie by wziąć rozbieg! / Shellerini

Kochać to także umieć się... teksty

nosferaatu_ dodano: 12 grudnia 2014

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu. / Vincent van Gogh.

Kiedy tracisz kogoś kto był dla... teksty

nosferaatu_ dodano: 10 grudnia 2014

Kiedy tracisz kogoś kto był dla Ciebie całym światem, nie chcesz już żyć. Twoje serce rozbija się na milion małych kawałków, świat nabiera szarych barw, a Ty powoli umierasz katując się wspomnieniami, oglądając jego zdjęcia i czytając rozmowy z nim. Przestajesz jeść, wychodzić z domu, ciągle tylko wylewasz łzy w poduszkę, wspominasz, ale to na nic. Możesz robić wszystko, możesz przeklinać Boga, możesz przestać wychodzić z domu, możesz przestać jeść, możesz płakać, wyć z bólu, ale to nic nie da. On nie wróci. Wiem, że nie jest łatwo, ale czasami warto jest podnieść dupe i iść dalej, bo nikt nie wie co może wydarzyć się w przyszłości. / s.

Tak naprawdę to nie wiem co ja sobie... teksty

nosferaatu_ dodano: 6 grudnia 2014

Tak naprawdę to nie wiem co ja sobie wyobrażałam, miłość do końca życia? Przecież gdy się poznaliśmy miałeś dopiero 13 lat, chłopaki w tym wieku nie umieją jeszcze kochać, oni bawią się uczuciami dziewczyn i zmieniają je jak rękawiczki tym samym raniąc je. Ale wydawałeś się taki dojrzały jak na swój wiek, byłeś inny niż wszyscy, starałeś się o mnie jak nikt i to mi tak bardzo imponowało i przyciągało mnie do Ciebie jak magnez, dopiero gdy zerwałeś okazało się jaki jesteś naprawdę, pokazałeś wtedy swoją prawdziwą twarz, śmiejąc się ze mnie do Twoich kolegów. I powiedz mi dlaczego nie umiem przestać Cię kochać tylko cierpię przez takiego gówniarza jak Ty? / s.

Moje usta się uśmiechają  a dusza... teksty

nosferaatu_ dodano: 30 listopada 2014

Moje usta się uśmiechają, a dusza płacze. Udaję, że wszystko jest dobrze, wmawiam wszystkim, że się poukładało, chociaż to nie prawda. Smutek wypełnia całe moje ciało i nie umiem się go pozbyć. To właśnie Jego odejście sprawiło, że nie potrafię się szczerze uśmiechnąć jak kiedyś. Brak Jego obecności, ciepła, dotyku, oddechu sprawia, że czuję pustkę. Bez niego nie potrafię normalnie żyć i cieszyć się życiem. Tak bardzo go potrzebuję. / s.

Oddałabym naprawdę wszystko  by... teksty

nosferaatu_ dodano: 30 listopada 2014

Oddałabym naprawdę wszystko, by znów móc na jego widok czuć motylki w brzuchu, by móc znów tulić się w jego ramiona. Oddałabym wszystko by poczuć się tak jak kiedyś, by zamienić łzy w szczery uśmiech. / s.

Dziękuję.    teksty nosferaatu_ dodał komentarz: Dziękuję. ;) do wpisu 9 listopada 2014
Patrzę szklistymi oczkami w... teksty

nosferaatu_ dodano: 7 listopada 2014

Patrzę szklistymi oczkami w przeszłość uśmiechając się między wielkimi łzami złości, że byłeś, byłeś, a teraz Cię nie ma. / s.

Po Twoim odejściu już nic nie jest... teksty

nosferaatu_ dodano: 3 listopada 2014

Po Twoim odejściu już nic nie jest takie samo jaki kiedyś. Szare barwy wypełniają cały świat. Jest tutaj tylko cierpienie, ból, tęsknota i łzy. / s.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV