głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noniegadaj uśmiech dla wszystkich ja stawiam ! : D Będziesz ze mną chodzić ? Nie posiedzę jeszcze. wiesz jak to jest uczucie jak nagle zalewa Cię zimno i gorąco jak zaczyn

noniegadaj

noniegadaj.moblo.pl
uśmiech dla wszystkich ja stawiam ! : D
uśmiech dla wszystkich  ja stawiam !... teksty

noniegadaj dodano: 8 lipca 2012

uśmiech dla wszystkich, ja stawiam ! : D

  Będziesz ze mną chodzić ?   Nie... teksty

noniegadaj dodano: 8 lipca 2012

- Będziesz ze mną chodzić ? - Nie, posiedzę jeszcze.

wiesz jak to jest uczucie  jak nagle... teksty

noniegadaj dodano: 6 lipca 2012

wiesz jak to jest uczucie, jak nagle zalewa Cię zimno i gorąco, jak zaczynają lecieć Ci łzy, a w telewizji lecą jak na złość najsmutniejsze piosenki? i wiesz, jak to jest udawać idiotkę i śmiać się do ludzi w takiej chwili?

popełniłam straszliwy błąd.... teksty

noniegadaj dodano: 6 lipca 2012

popełniłam straszliwy błąd. naprawdę, ohydny. poznałam Ciebie. tak, niby nic. ale zawładnąłeś całym moim światem, bez mojego jakiegokolwiek pozwolenia. wtargnąłeś do mojego serca, pozwoliłeś mu się rozgrzać i coś do Ciebie poczuć, i odszedłeś, jak by nigdy nic. jak bym była zwykłym misiem, niepotrzebnym i bezużytecznym. może tam w serduchu masz jeszcze nasze słodkie wspomnienia.. chociaż wątpię, bo tacy bezczelni aroganccy durnie jak ty, nie są zdolni do pokochania drugiej osoby na tyle mocno, na ile mocno mi to obiecywałeś..

Przyjaźń jest piękniejsza od... teksty

noniegadaj dodano: 6 lipca 2012

Przyjaźń jest piękniejsza od miłości, bo przyjaźń wytrwa do końca, a miłość nie wiadomo czy Cię nie zrani..

I właśnie takich momentów... teksty

noniegadaj dodano: 6 lipca 2012

I właśnie takich momentów nienawidzę najbardziej... Nie odzywasz się do mnie, nie piszesz, nie dzwonisz. Bo po prostu Ci się nie chce. Za parę dni, lub chwil, zatęsknisz za tą naiwną Idiotką, która jest dla Ciebie zawsze dostępna i zawsze ma czas... Moim marzeniem jest chociaż raz nie odpisać Ci na wiadomość, niby takie błahe marzenie, a tak bardzo niewykonalne...

Gdy nie miałam  podzielił się. Gdy... teksty

noniegadaj dodano: 5 lipca 2012

Gdy nie miałam, podzielił się. Gdy cierpiałam, wysłuchał. Gdy nie rozumiałam, wytłumaczył. Gdy płakałam, otarł łzy. Gdy zostałam, poczekał. Gdy zawiodłam, wybaczył. Gdy podziękowałam, zapytał: `za co?`

może i nie jesteś ideałem   może... teksty

noniegadaj dodano: 5 lipca 2012

może i nie jesteś ideałem , może i dla jakiejś tam laski jesteś zwykłym chłopakiem , może i dla kogoś jesteś jednym wielkim zerem , ale dla mnie jesteś całym światem .

Mogłabym wsiąść teraz w... teksty

noniegadaj dodano: 5 lipca 2012

Mogłabym wsiąść teraz w jakikolwiek pociąg, nałożyć słuchawki na uszy, zamknąć oczy i wypierdolić na drugi koniec Polski.

  co byś zabrał na bezludną wyspę... teksty

noniegadaj dodano: 5 lipca 2012

- co byś zabrał na bezludną wyspę ? - a ile mogę wziąć ? - dwie rzeczy. - zabrałbym Ciebie i lampę z dżinem. Dżin spełniłby moje trzy życzenia. pierwszym byłaby wielka willa, drugim zapasy żywności, a trzecim złota rybka. złota rybka spełniłaby moje kolejne trzy życzenia. W pierwszym poprosiłbym o wieczną młodość dla Ciebie, w drugim o wieczną młodość dla mnie, a skoro mam Ciebie to nie muszę prosić o szczęście, więc moim ostatnim życzeniem było by to, aby nikt nas nigdy nie znalazł.

może i nie zrobiłeś tego... teksty

noniegadaj dodano: 5 lipca 2012

może i nie zrobiłeś tego specjalnie, ale z premedytacją ~ Król Julian.

Minął rok. Dokładny rok odkąd... teksty

noniegadaj dodano: 3 lipca 2012

Minął rok. Dokładny rok odkąd się poznaliśmy, pół od kiedy zacząłeś mnie zdradzać. Jakież było moje zaskoczenie, gdy na wyświetlaczu mojej noki pojawiło się Twoje imię. 'Hej. Tęskniłaś'. Łzy stanęły mi w oczach. 'Tak, cholernie tęskniłam!' chciałam na pisać. Ale nie zrobiłam tego, bo zobaczyłam jego. Rzuciłam się w te muskularne ramiona i pocałowałam go, zbyt namiętnie.. - A więc tak ma wyglądać przyjaźń? - zapytał. Zarumieniłam się, a on, gdy to zauważył dodał. - Mi to jak najbardziej pasuje. Tak właśnie zapomniałam o Tobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV