głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noniegadaj a w życiu nie ma powrotów czas przecież nigdy nie zawraca. i mogę ich wkurwiać niesamowicie przez całe spotkanie mogę być wredna chamska i bezczelna. ale wiedzą

noniegadaj

noniegadaj.moblo.pl
a w życiu nie ma powrotów czas przecież nigdy nie zawraca.
a w życiu nie ma powrotów  czas... teksty

noniegadaj dodano: 24 lipca 2012

a w życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca.

i mogę ich wkurwiać niesamowicie... teksty

noniegadaj dodano: 24 lipca 2012

i mogę ich wkurwiać niesamowicie przez całe spotkanie, mogę być wredna, chamska i bezczelna. ale wiedzą, że mi przejdzie i będzie okej. wiedzą, że wszystko się ułoży i zaraz będę z nimi leżeć na łóżku i nawzajem robić sobie masaż. przyjaciele ? nie. wolę określenie rodzina.

wyobraź sobie taką scenę :... teksty

noniegadaj dodano: 24 lipca 2012

wyobraź sobie taką scenę : siedzisz w bujanym fotelu na białym ganku małego domku na wsi. Mija 50.rocznica ślubu z siedzącym po Twojej lewej stronie mężczyzną. Dookoła Was biegają wnuki, dzieci przygotowują obiad a Wy po prostu siedzicie z herbatą w dłoni trzymając się za ręce. A teraz zdaj sobie sprawę że przy fragmencie o mężu Ty pomyślałaś o Nim. Teraz się uśmiechasz i rozumiesz, że nie jest Ci obojętny.

Nie każdy koleś w rurkach to gej... teksty

noniegadaj dodano: 24 lipca 2012

Nie każdy koleś w rurkach to gej, blondynka nie musi być idiotką, a facet bujający się w dresach nie ma napisanego na czole, że każdemu chcę wpieprzyć. Nie wszyscy narkomani pochodzą z patologicznych rodzin, nie każdy bezdomny jest alkoholikiem. Widzisz ? To, że się uśmiecham wcale nie oznacza, że jestem szczęśliwa.

Osoby  które poznajemy przez... teksty

noniegadaj dodano: 24 lipca 2012

Osoby, które poznajemy przez przypadek, zazwyczaj robią najwięcej zamieszania w naszym życiu.

Dziękuje mu za każdy szept  który... teksty

noniegadaj dodano: 23 lipca 2012

Dziękuje mu za każdy szept, który przyprawiał mnie o dreszcze. Za każdy pocałunek, który przedłużał się o 3 minuty więcej niż chciałam. Za każde drobne, ale jakże piękne słowo w moją stronę. Dziękuje mu za każdą wspólnie spędzoną chwile i wspomnienia, które tkwić będą w mojej pamięci do śmierci. Za tulenie, które daje tyle bezpieczeństwa i ciepła.. Za odwożenie do domu po każdym spotkaniu, bo się o mnie troszczy. Za to, że się o mnie martwi i chce dla mnie wszystkiego, czego pragnę. Dziękuje mu za to, że wybacza każde ' przepraszam ' i zawsze powtarza, że mimo wszystko kocha. Dziękuje za wspólne noce, które były moim marzeniem i za każde chwile szczęścia. Dziękuje mu za to, że trwa przy mnie mimo mojej trudnej osobowości i ceni mój trudny charakter. Dziękuje mu, że docenia to, jak bardzo jestem mu oddana i jak bardzo go kocham. Dziękuje mu, że mam tą świadomość i pewność, że jestem dla niego najważniejsza.

wyłączyli plusiki   na koncie brak... teksty

noniegadaj dodano: 23 lipca 2012

wyłączyli plusiki , na koncie brak środków : o. TATOO , DAJ WYSŁAĆ SMS'a ZA 7,32 :D.

Niech On sobie w końcu uświadomi to... teksty

noniegadaj dodano: 23 lipca 2012

Niech On sobie w końcu uświadomi to, jak bardzo mi zależy. Niech ktoś mu w końcu wyjaśni jak się przy nim czuje, choć tak dokładnie sama nie umiem ująć tego w słowa.. Niech ktoś mu w końcu powie, wykrzyczy, że jest dla mnie całym pierdolonym światem.

  Postąpiłem źle.   Źle to można... teksty

noniegadaj dodano: 19 lipca 2012

- Postąpiłem źle. - Źle to można się ubrać. Ty postąpiłeś jak dupek!
Autor cytatu: jachcenajamaice

Szkoda  że nie wiesz  jak bardzo... teksty

noniegadaj dodano: 19 lipca 2012

Szkoda, że nie wiesz, jak bardzo boli takie olewanie w chwilach, gdy ktoś Cię potrzebuje.
Autor cytatu: jachcenajamaice

a pamiętasz jak skaleczyłam się... teksty

noniegadaj dodano: 18 lipca 2012

a pamiętasz jak skaleczyłam się szkłem, krew lała mi się z dłoni i nie mieliśmy chusteczek ? kurde no, pamiętasz jak wtedy wyciągnąłeś z kieszeni 50 zł obwinąłeś nim mojego palca i powiedziałeś, że jestem więcej warta niż ta cholerna kasa.♥

  A gdybym tak nagle odszedł?... teksty

noniegadaj dodano: 18 lipca 2012

- A gdybym tak nagle odszedł? Zostawił Cię zupełnie samą? Zniknął od tak, bez słowa? - zapytał mnie któregoś razu. Spuściłam wzrok, powstrzymując łzy. - Ale nie odejdziesz, prawda? - odpowiedziałam cicho. - Nie smuć mordki, mała. Jestem. - szepnął, obejmując mnie w talii. Zagryzłam wargi, spoglądając mu niepewnie w oczy. Ciekawe czy zdawał sobie sprawę z tego, jak uwielbiałam, kiedy tak na mnie mówił

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV