głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noco To że nie możemy być razem nie oznacza że przestanę Cię kochać Nikt nie lubi patrzeć jak ktoś zajmuje jego miejsce. Wiesz kim jest przyjaciel ? Kimś kto potrafi

noco

noco.moblo.pl
To że nie możemy być razem nie oznacza że przestanę Cię kochać
To że nie możemy być razem   nie... teksty

noco dodano: 7 października 2013

To że nie możemy być razem, nie oznacza że przestanę Cię kochać

Nikt nie lubi patrzeć jak ktoś... teksty

noco dodano: 7 października 2013

Nikt nie lubi patrzeć jak ktoś zajmuje jego miejsce.

Wiesz kim jest przyjaciel ? Kimś kto... teksty

noco dodano: 7 października 2013

Wiesz kim jest przyjaciel ? Kimś kto potrafi wytrzymać z tobą 24 h, a mimo to jest mu za mało, kimś kto wie o Tobie wszystko, a mimo to siedzi obok i Cię kocha..ktoś jak zobaczy Cię z płaczem powie słowa kogo mam zjechać?..ktoś kto podniesie słuchawkę o 3 nad ranem i będzie słuchać jak przeklinasz cały świat i przytakiwać.. to ktoś dzięki komu się żyje..

Przyjaciele to anioły  które zawsze... teksty

noco dodano: 7 października 2013

Przyjaciele to anioły, które zawsze wiedzą kiedy przyjść.

próbowałam miłości w innych... teksty

noco dodano: 7 października 2013

próbowałam miłości w innych chłopaku już byłam pewna że nic do ciebie nie czuje, aż przyszedł ten moment kiedy tamtego straciłam co prawda przez tygodnie było ciężko ale później uświadomiłam sobie że tak naprawdę go nie kochałam, uświadomiłam sobie że on był tylko po ty by zapomnieć o Tobie, nie udało się, lecz teraz darze uczuciem oby ale tylko Ciebie kocham .

Widzę  że jesteś smutna  nawet... teksty

noco dodano: 7 października 2013

Widzę, że jesteś smutna, nawet kiedy się uśmiechasz, nawet kiedy się śmiejesz. Widzę to w Twoich oczach, w głębi duszy chce Ci się płakać.

Jesteś dla mnie kimś  kim nikt inny... teksty

noco dodano: 7 października 2013

Jesteś dla mnie kimś, kim nikt inny być nie umiał.

W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

noco dodano: 7 października 2013

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to, co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć, o co było to zamieszanie. Nie interesuje Cię już, czy ktoś odejdzie, albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj.

Los czasami rozdziela bliskich dla... teksty

noco dodano: 7 października 2013

Los czasami rozdziela bliskich dla siebie ludzi, żeby uświadomić im ile dla siebie znaczą.

Najpierw rezygnujesz z drobiazgów... teksty

noco dodano: 7 października 2013

Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem w większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż w końcu zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.

Oddałam Ci tyle miesięcy swojego... teksty

noco dodano: 7 października 2013

Oddałam Ci tyle miesięcy swojego życia, więc zabierz je, nie oddawaj, nie wracaj razem z nimi. Nie potrzebuję ich, nie chcę do nich wracać. Nie wzbogacisz się na nich, a ja bez nich nie zbiednieję, bo i tak wszystko co miałam oddałam Tobie. Każdej nocy targowałam się z Bogiem o koleją dobę życia. Umierałam bez Ciebie, za Ciebie, przez Ciebie. Każdego dnia upadałam wraz z zachodzącym słońcem. Mam wszystkiego dosyć. Widoku Twojego wzroku i bezczelnie cudownego uśmiechu. Zamknęłam okno, przez które razem patrzyliśmy razem na świat. Widok miasta nie jest już taki piękny, jak był przy Tobie draniu, ale nie chcę byś wracał, bo bynajmniej znów oddycham, a przy Tobie często oddech traciłam. Stworzyłeś sobie grę moim sercem, ale teraz ja tworzę nowy poziom, w którym nie uwzględniłam Ciebie i nich tak zostanie. Nie wracaj. Wcale Cię nie chcę.

Kiedy krzyczysz  wszyscy Cię... teksty

noco dodano: 7 października 2013

Kiedy krzyczysz, wszyscy Cię słyszą. Kiedy szepczesz, słyszą tylko Ci najbliżsi Cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy Cię Twój Przyjaciel.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV