głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noco Nie możesz ratować innych dopóki nie uratujesz siebie. zastanawiam się dlaczego płakałam jak mnie zostawiłeś jeżeli Cię nie kochałam dlaczego tak cierpiałam ? D

noco

noco.moblo.pl
Nie możesz ratować innych dopóki nie uratujesz siebie.
Nie możesz ratować innych  dopóki... teksty

noco dodano: 21 października 2013

Nie możesz ratować innych, dopóki nie uratujesz siebie.

zastanawiam się dlaczego płakałam... teksty

noco dodano: 21 października 2013

zastanawiam się dlaczego płakałam jak mnie zostawiłeś jeżeli Cię nie kochałam, dlaczego tak cierpiałam ?

Do tej pory nie rozumiem jak to się... teksty

noco dodano: 21 października 2013

Do tej pory nie rozumiem jak to się stało. Przecież było dobrze, było cholernie dobrze. Ale nagle bez konkretnej przyczyny postanowiłeś mnie zostawić. Tak po prostu.

Nie chcę się narzucać  pisać... teksty

noco dodano: 21 października 2013

Nie chcę się narzucać, pisać, dzwonić, prosić o spotkanie, które i tak prawdopodobnie nic nie zmieni. Chcę, żebyś za mną zatęsknił, żebyś chociaż w jakimkolwiek stopniu odczuł brak mojej osoby. Żebyś kiedyś zdał sobie sprawę, że to właśnie ja dawałam Ci największe szczęście.

Bo kiedy nie możemy zasnąć... teksty

noco dodano: 21 października 2013

Bo kiedy nie możemy zasnąć nachodzą nas myśli o sytuacjach, które mogły potoczyć się inaczej. Słowach, które wypowiedzieliśmy i których żałujemy, że nie wypowiedzieliśmy. Oraz o rzeczach, które zrobiliśmy i które mogliśmy zrobić.

Ale ja Cię nie kocham za to  że... teksty

noco dodano: 21 października 2013

Ale ja Cię nie kocham za to, że jesteś przystojny, inteligentny i zabawny. Kocham Cię pomimo tego, że jesteś strasznie złośliwy, łatwo się obrażasz i często sprawiasz mi przykrość, bo nie kocha się za coś, lecz pomimo czegoś.

Przez cholerne nieporozumienie tak... teksty

noco dodano: 21 października 2013

Przez cholerne nieporozumienie tak wiele można zniszczyć

I jeszcze jutro się obudzisz  i... teksty

noco dodano: 21 października 2013

I jeszcze jutro się obudzisz, i zaboli. I pojutrze też, ale za każdym dniem coraz mniej.

Wejdziesz do domu  zdejmiesz buty i... teksty

noco dodano: 21 października 2013

Wejdziesz do domu, zdejmiesz buty i bez żadnego wytłumaczenia pójdziesz do swojego pokoju. Przyjdzie do Ciebie mama, zapytać się, co się stało. Uśmiechniesz się i powiesz, że nic, tylko musisz coś szybko sprawdzić. Uwierzy, zostawi Cię. Przyjdzie do Ciebie pies, położy się jak najbliżej Ciebie i będzie czekał. Wejdziesz na komputer, zaczniesz usuwać wszystkie zdjęcia. Po godzinie przyjdzie mama. 'Jak Twoje serduszko?' Zapyta, siadając na kanapie. 'Troszkę złamane' Odpowiesz, chociaż chciałabyś, żeby było tylko troszkę złamane. Mama wstanie, da Ci buziaka w głowę i wyjdzie, pies dalej leży. Wyłączysz komputer, usiądziesz naprzeciwko zwierzaka. 'Zostawił mnie. Dla innej.' Wyszepczesz tak, że tylko on to usłyszy. Przyjdzie do Ciebie, trąci Cię parę razy nosem i kładąc się, pyszczek położy na Twoim udzie. A Ty zaczniesz płakać .. spazmatycznie.

Bartek ♥ teksty

noco dodano: 21 października 2013

Bartek ♥

I chciałabym żebyś do mnie... teksty

noco dodano: 21 października 2013

I chciałabym żebyś do mnie podszedł i powiedział że ona się nie liczy,że to ja jestem dla ciebie najważniejsza,ale wiem że to niemożliwe

od dzisiaj obiecuję sobie... teksty

noco dodano: 21 października 2013

od dzisiaj obiecuję sobie, zapomnieć. przestanę obsesyjnie o Tobie myśleć wraz z każdym oddechem. nie będę wspominać Twojego spojrzenia podczas siedzenia na parapecie. koniec z planowaniem wspólnego życia z Tobą, podczas picia kakao. nie będę biec jak oszalała do telefonu, kiedy usłyszę jego dźwięk z nadzieją, że to Ty. przestanę wypisywać Twoje imię w każdym możliwym zeszycie. i nareszcie sobie uświadomię, że jesteś szczęśliwy, niezainteresowany i zajęty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV