głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noco i nie chcę tobie robić jakichkolwiek wyrzutów nie mam zamiaru robić problemów z niczego nie będę zazdrosna bo sama wiem jaka jestem i oczekuję od ciebie tego sa

noco

noco.moblo.pl
i nie chcę tobie robić jakichkolwiek wyrzutów nie mam zamiaru robić problemów z niczego nie będę zazdrosna bo sama wiem jaka jestem i oczekuję od ciebie tego samego.
i nie chcę tobie robić... teksty

noco dodano: 18 listopada 2013

i nie chcę tobie robić jakichkolwiek wyrzutów, nie mam zamiaru robić problemów z niczego, nie będę zazdrosna, bo sama wiem jaka jestem i oczekuję od ciebie tego samego. chcę żeby było między normalnie, tak jak na początku.

wszystko mogę  nic nie muszę. teksty

noco dodano: 18 listopada 2013

wszystko mogę, nic nie muszę.

Pragnęłam go tak  jak pragnęłam... teksty

noco dodano: 18 listopada 2013

Pragnęłam go tak, jak pragnęłam powietrza, by oddychać. Nie był to wybór ale konieczność.

Po raz kolejny zrozumiałam jak... teksty

noco dodano: 18 listopada 2013

Po raz kolejny zrozumiałam jak ważną rolę pełni w moim życiu. Po raz kolejny uświadomiłam sobie, że życie bez niego traci jakikolwiek sens. Po raz kolejny daje mi powód do tego, abym nie traciła nadziei na lepsze dni. Po raz kolejny obiecuje, że nie odejdzie. Po raz kolejny mu wierzę.

Jeśli kiedykolwiek uslyszysz kocham... teksty

noco dodano: 18 listopada 2013

Jeśli kiedykolwiek uslyszysz kocham Cię, to pamiętaj, że nikt nie pokocha Cię jak ja. Nikt nie potrafi mieć w sobie tyle uczucia co ja. Nikt nie zaakceptuje i pokocha twoje wady jak ja. Nikt nie będzie Ci powtarzał tyle razy, że mu zależy. I nikt nigdy nie będzie tesknil za Tobą bardziej niż Ja, bardziej niż duszony za powietrzem.

Kiedy coś się kończy wracamy... teksty

noco dodano: 18 listopada 2013

Kiedy coś się kończy wracamy myślą do początku. Głupia sprawa. Początki są najlepsze. Wtedy chyba najsilniej zależy. Wszystko jest nowe, świeże. Później zaczyna się jazda pod górkę. Problemy, rutyna, nuda - wszystko to kryje się między wierszami uczuć, a z czasem zdajemy sobie sprawę, jaki to był kicz. Pamiętam, jak ją kochałem, a teraz kochając tylko cierpię. Czy wszystko musi się tak skończyć? Smutkiem? Łzami? Nie. Nic nie istnieje! Można kochać pół roku, rok, pięć lat, albo całe życie - bo gdy coś się rozpada, to nie znaczy, że się nie kochało. To tylko świadczy o tym, że nie miało się na tyle siły, by dalej o to walczyć. Nie wszystko zaczyna się tylko raz. Ani nic raz się nie kończy. Miłość, pomimo tego, że wydaje się najbardziej paradoksalnym i cynicznym uczuciem w życiu człowieka, jest zarazem czymś najbardziej wyjątkowym, czymś, czego każdy pragnie.

usiadła na łóżku  próbując... teksty

noco dodano: 18 listopada 2013

usiadła na łóżku, próbując powstrzymać łzy. spoglądała w okno - na zewnątrz strasznie wiało, a krople deszczu co chwila uderzały o szybę. 'więc to koniec?'- zapytał, stojąc za Nią, i nerwowo paląc fajkę. milczała. 'powiedz coś wreszcie' - powiedział już bardziej nerwowo. 'wyjdź' - cicho szepnęła, odwracając się w Jego stronę. 'tylko tyle jesteś w stanie mi powiedzieć, po czterech latach?'-krzyknął. 'wynoś się'- wydarła się najgłośniej jak potrafiła, po czym rzuciła w Jego kierunku ramką z ich wspólnym zdjęciem. odsunął się, patrząc z przerażeniem. zabrał swoją kurtkę, udając się w kierunku wyjścia. 'żałuję. zmarnowałem na Ciebie tyle czasu' - powiedział, zamykając drzwi. gdy tylko wyszedł, osunęła się na podłogę, zasłaniając buzię ręką, by tylko nie krzyczeć. by tylko nie pokazać jak bardzo ją to boli, by tylko znowu nie być tą słabszą

Usycham. Po prostu wiele rzeczy... teksty

noco dodano: 18 listopada 2013

Usycham. Po prostu wiele rzeczy przestało mnie cieszyć. Moje wnętrze stało się pustynią, a to wszystko zawładnęło nad sercem. Wciąż mi czegoś brak i tak mało daję innym. Nie umiem inaczej. To jest mój bunt. A raczej nie mój, tylko mojego umysłu. Chcę odpocząć od problemów, ale jest ich coraz więcej. Gubię się. Weź mnie zabierz stąd. Potrzebuję Cię.

Owszem  nie zawsze jest łatwo.... teksty

noco dodano: 18 listopada 2013

Owszem, nie zawsze jest łatwo. Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje, chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiasz sobie jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimo wszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludzie powiedzą - Ty nadal chcesz by ta osoba przy Tobie była i wiesz, że tylko przy tej jednej osobie możesz być szczęśliwa tak naprawdę.

Czasem jest po prostu źle i tyle... teksty

noco dodano: 18 listopada 2013

Czasem jest po prostu źle i tyle wtedy chciałabym Ci powiedzieć. Tak mocno przytulić, ukoić w Twoich ramionach mój strach, którego przecież we mnie za dużo, jak na przeciętnego człowieka.

Pierwszy chłopak   pierwsza... teksty

noco dodano: 18 listopada 2013

Pierwszy chłopak , pierwsza miłość , pierwsze prawdziwe uczucie , pierwszy wspólny spacer , pierwszy pocałunek , pierwsze rozstanie , pierwsze złamane serce - pierwszych razów się nie zapomina.

Patrzę w Twoje oczy i widzę coś... teksty

noco dodano: 18 listopada 2013

Patrzę w Twoje oczy i widzę coś, czego inni nie mają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV