głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noco Miałaś tak kiedyś że płakałaś za każdym razem kiedy go widziałaś że odwracałaś wzrok kiedy szedł obok Ciebie? Że kiedy się do Ciebie uśmiechał Ty śmiałaś się w

noco

noco.moblo.pl
Miałaś tak kiedyś że płakałaś za każdym razem kiedy go widziałaś że odwracałaś wzrok kiedy szedł obok Ciebie? Że kiedy się do Ciebie uśmiechał Ty śmiałaś się w duchu
Miałaś tak kiedyś  że płakałaś... teksty

noco dodano: 13 grudnia 2013

Miałaś tak kiedyś, że płakałaś za każdym razem kiedy go widziałaś, że odwracałaś wzrok, kiedy szedł obok Ciebie? Że kiedy się do Ciebie uśmiechał Ty śmiałaś się w duchu? Że kiedy kładłaś się spać miałaś nadzieję że tym razem szloch nie przeszkodzi Ci zasnąć, że kiedy się budziłaś patrzyłeś na ekran komórki, z nadzieją że może coś do Ciebie napisał? Nie? To nie pieprz mi że czas leczy rany.

Nie przestajemy tęsknić. Mimo... teksty

noco dodano: 13 grudnia 2013

Nie przestajemy tęsknić. Mimo upływu czasu, zanikających wspomnień. Uczymy się jedynie żyć z tęsknotą. Wierzyć, że już jej nie ma.

Nie rozumiem ludzi  którzy sami ze... teksty

noco dodano: 13 grudnia 2013

Nie rozumiem ludzi, którzy sami ze mnie zrezygnowali, odepchnęli mnie, zerwali kontakt, a potem wracają i są zdziwieni, że już na nich nie czekam.

Odszedłeś  rozumiem. Ale proszę... teksty

noco dodano: 13 grudnia 2013

Odszedłeś, rozumiem. Ale proszę, nie wracaj kolejny raz, by odejść.

Ciekawe gdzie teraz jest. Co robi. Z... teksty

noco dodano: 13 grudnia 2013

Ciekawe gdzie teraz jest. Co robi. Z kim rozmawia. Kogo dotyka. Co widzi. Co czuje.. Uśmiecha się? Czy jest Mu ciepło? Czy jest szczęśliwy?

Już nigdy nie będę walczyć o... teksty

noco dodano: 13 grudnia 2013

Już nigdy nie będę walczyć o Twoje towarzystwo. Gdybyś chciał to byś był.

Ludzie się zmieniają pod każdym... teksty

noco dodano: 13 grudnia 2013

Ludzie się zmieniają pod każdym względem, chociaż nadal twierdzą, że są tacy sami.

Lepiej udawać szczęśliwego niż... teksty

noco dodano: 13 grudnia 2013

Lepiej udawać szczęśliwego niż tłumaczyć każdemu co mi jest.

Czego się boję? Boję się stracić... teksty

noco dodano: 13 grudnia 2013

Czego się boję? Boję się stracić ludzi, których kocham. Boję się, że kolejny raz mi się to przydarzy. Boję się samotności. Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że nikogo już przy mnie nie ma.

Dopóki tylko moje serce będzie bić... teksty

noco dodano: 13 grudnia 2013

Dopóki tylko moje serce będzie bić, Ty nie przestaniesz w nim żyć.

Przecież nie zmuszę Cię byś mnie... teksty

noco dodano: 13 grudnia 2013

Przecież nie zmuszę Cię byś mnie kochał, jeśli nie kochasz. A Ty nie zmusisz swojego serca, by biło dla mnie, jeśli nie bije.

 A jeśli umrę? Proszę  nie wiń... teksty

noco dodano: 13 grudnia 2013

"A jeśli umrę? Proszę, nie wiń siebie, zapamiętaj. Nie płacz, nie wylewaj tych cholernych łez, ja wylałam ich wystarczająco dużo, za Nas dwoje. Nie niszcz siebie, nie zabijaj się powolnie każdego dnia. Nie tykaj się wódki, prochów, nie truj się niczym. Nie wspominaj moich zielonycg tęczówek, wymarz je sprzed swoich oczu, gdy tylko przymkniesz powieki.Nie wspominaj mojego uśmiechu, którym darzyłam tylko Ciebie. Nie pamiętaj o moim uczuciu, które było tak silne. Nie pamiętaj, że kochałam Cię tak bardzo, że aż sprawiało mi to ból. Nie pamiętaj, jak bardzo mi Ciebie brakowało, gdy nie byłeś obok. I żyj tak, jak gdybym nigdy przedtem nie istniała. Obiecaj mi, że beze mnie nadal będziesz szczęśliwy. Rozumiesz? Przyrzeknij mi to. Przyrzeknij, że patrząc w niebo, nie będziesz szukać znaku ode mnie. Nigdy, zrozumiałeś? Nie wybaczyłabym sobie Twojego nieszczęścia, z powodu mnie. Bądź i żyj, nie pamiętaj mnie. Kocham Cię."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV