głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nochybaanie bo lubię czasem najzwyczajniej w świecie siąść i wspominać dawne chwile. owszem wspominajmy tych z którymi świetnie się imprezowało melanżowało i zaliczało zgon

nochybaanie

nochybaanie.moblo.pl
bo lubię czasem najzwyczajniej w świecie siąść i wspominać dawne chwile. owszem wspominajmy tych z którymi świetnie się imprezowało melanżowało i zaliczało zgona
bo lubię czasem najzwyczajniej w... teksty

nochybaanie dodano: 4 maja 2012

bo lubię czasem najzwyczajniej w świecie , siąść i wspominać dawne chwile. owszem , wspominajmy tych z którymi świetnie się imprezowało , melanżowało i zaliczało zgona. pamiętajmy tych którzy produkują uśmiech na naszej twarzy , ALE! najbardziej pamiętajmy tych , rzekomych przyjaciół , tych ludzi którzy podobno powinni nazywać się przyjaciółmi. pamiętajmy tych , którzy byli gdy każdy miał nas gdzieś. kto podał nam dłoń , lub wystawił ramię do otarcia łez. kto siedział w ciszy , obojętnie jakiej. ten kto był , gdy cały świat odszedł. bo właśnie te osoby są najlepsze. mimo tego jak potoczyły się dalsze losy ..

kocham dni takie jak ten   jak... teksty

nochybaanie dodano: 4 maja 2012

kocham dni takie jak ten , jak spontanicznie mówię ci gdzie jestem a ty lada moment tam przybywasz. kocham z tobą chodzić po sklepach , wydurniać się przy jedzeniu i chodzić za rękę po mieście. lubię pić z tobą colę z jednej butelki , lubię wymieniać się z tobą jedną gumą. uwielbiam jak nosisz mnie na plecach , lub dajesz spontaniczne buziaki. uwielbiam Cię za to , że mogę z tobą wszystko. bez żadnego wstydu.

w końcu przecudowna pogoda... teksty

nochybaanie dodano: 2 maja 2012

w końcu przecudowna pogoda , zawitała. w końcu lada moment oczekiwane wakacje. w końcu można chodzić na ciepłe nocne spacery. ale coś jednak jest nie tak , choć może i dobrze że niektóre sprawy tak się potoczyły. nie wiem , pewnie będę tęskniła za wieloma ludźmi ale ten komu zależało został ten komu nie , odszedł. jak to się mówi - życie.

mam w sobie straszliwy   męczący... teksty

nochybaanie dodano: 2 maja 2012

mam w sobie straszliwy , męczący ból. choć tak naprawdę sama nie potrafię nazwać co to jest , czy to ból czy jakaś potężna siła rozpierdala mi wnętrze. to coś po lewej stronie , umiera. nie ma sił do tego wszystkiego. tak samo jak i całe ciało i umysł. mam dość.

już brak mi sił   upadam. teksty

nochybaanie dodano: 1 maja 2012

już brak mi sił , upadam.

ostatnie 10 miesięcy mojego życia... teksty

nochybaanie dodano: 22 kwietnia 2012

ostatnie 10 miesięcy mojego życia , zmieniły o bardzo wiele mój światopogląd. do wielu spraw ,zaczęłam podchodzić inaczej. dlaczego ? otóż pojawił się na horyzoncie On , i jak małe dziecko uczył mnie jak stawiać kroki w tym beznadziejnie skurwysyńskim świecie. wiedział , i się starał aby jak najlepiej wszystko sprecyzować. doprowadził do tego , że nasza miłość jest cholernie wariacka do siebie , doprowadził że jak narkoman na odwyku pragnie fety a ja jego pocałunków , wygłupów , napadów śmiechu i jego niezwykłości. i z dnia na dzień , to się pogłębia.

Życie nasze składa się z krótkich... teksty

nochybaanie dodano: 22 kwietnia 2012

Życie nasze składa się z krótkich momentów Cudownych chwil czy przykrych incydentów .. • PAKTOFONIKA..

i tak naprawdę to tylko On potrafi... teksty

nochybaanie dodano: 22 kwietnia 2012

i tak naprawdę to tylko On potrafi mnie tak rozbawić , że będę płakać ze śmiechu. to on potrafi wyprodukować na mojej twarzy taki naturalny uśmiech , tylko On swoją obecnością sprawia że moje życie staje się najbardziej kolorowe z życia innych ludzi. i tylko On potrafi wywołać u mnie stado łez , i tylko On potrafi mnie zabić słowem.

co było między nami chyba dziwnie... teksty

nochybaanie dodano: 22 kwietnia 2012

co było między nami,chyba dziwnie Miłość czy jakoś tak to się nazywa. • HUCZ.

równy rok temu   nie wiedziałam o... teksty

nochybaanie dodano: 22 kwietnia 2012

równy rok temu , nie wiedziałam o twoim istnieniu. choć , może to tylko złudzenie bo kiedyś przypadkiem otarliśmy się przez jakiś tłum na mieście , przypadkiem minęłam cię jadąc samochodem albo stałeś za mną w kolejce w sklepie. ale wiem jedno , kiedyś o tej porze paliłam papierosy i to one dawały mi wewnętrze ukojenie , dziś ich nie potrzebuję. dziś mi to ukojenie , dajesz ty.

wkrótce   zaczną się momenty... teksty

nochybaanie dodano: 22 kwietnia 2012

wkrótce , zaczną się momenty które totalnie ubóstwiam. a mianowicie , zachód słońca , ciepłe powietrze , piwo pite powolnym ruchem i jego ciało obejmujące mnie najpiękniej na świecie.

i szczerze mówiąc   nie obchodzi... teksty

nochybaanie dodano: 22 kwietnia 2012

i szczerze mówiąc , nie obchodzi mnie już opinia wielu osób. większość jest dla mnie obojętna , po prostu. nie przejmuję się ludźmi , jeśli oni odwzajemniają to samo. nie szukam przyjaciół na siłę. ci co kiedyś byli naprawdę ważni , dziś już powoli odchodzą gdzieś głęboko..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV