głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nochybaanie radość euforia smak szczęścia z dodatkiem emocji i miłosnych uniesień. czasem łzy gorycz rozpacz i płacz. to wszystko w nas żyje zawsze emocje towarzyszą od uro

nochybaanie

nochybaanie.moblo.pl
radość euforia smak szczęścia z dodatkiem emocji i miłosnych uniesień. czasem łzy gorycz rozpacz i płacz. to wszystko w nas żyje zawsze emocje towarzyszą o
radość   euforia   smak szczęścia... teksty

nochybaanie dodano: 11 kwietnia 2012

radość , euforia , smak szczęścia z dodatkiem emocji i miłosnych uniesień. czasem łzy , gorycz , rozpacz , i płacz. to wszystko w nas żyje zawsze , emocje towarzyszą od urodzenia.

tak często jestem egoistką   ale... teksty

nochybaanie dodano: 11 kwietnia 2012

tak często jestem egoistką , ale jeśli chodzi o niego nigdy nie pozwolę aby smutek zawładnął jego życiem. zabiorę go całego do siebie , przyciągnę w swoje wnętrze , wycierpię się za dwóch ale nie pozwolę aby jego kąciki ust przybrały kształt zwątpienia i smutku.

czas   świat   ludzie   lata.... teksty

nochybaanie dodano: 11 kwietnia 2012

czas , świat , ludzie , lata. zmieniły mnie. stałam się inna. i możesz mi wmawiać że jestem inna , że jestem wredną suką ale to właśnie życie dało mi powody aby olewać większość.

cholera czasem naprawdę trudno mi... teksty

nochybaanie dodano: 11 kwietnia 2012

cholera czasem naprawdę trudno mi zrozumieć to wszystko. wszystko co mnie otacza. dość często nie rozumiem wielu ludzi i ich zachowania. na innych mam poprostu wyjebane. czasem płaczę , bo już nie mam sił. a czasem potrzebuje się komuś wypłakać ale przykładowo sytuacja na to nie pozwala. ale życie już nie raz dało mi powód do zwątpienia , zastanowienia i przemyślenia. często wydaje mi się że jestem zbędna. ale cóż. nikt nie mówił że będzie łatwo.

Poprzednia 6 7 8 9
10
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV