 |
niunciaa93.moblo.pl
Jestem wredna mam nawroty bezczelności co 3 sekundy i nie lubię się dzielić. Wystarczający powód żebyś dał sobie spokój?
|
|
 |
Jestem wredna, mam nawroty bezczelności co 3 sekundy i nie lubię się dzielić. Wystarczający powód, żebyś dał sobie spokój?
|
|
 |
Siedziała pod salą z nosem w książce zagłębiając się w dalsze miłosne sceny. Rozmyśla jak to by cudownie było gdyby ONA stała się główną bohaterką, a jej partnerem ON. Spędzali by popołudnia razem, przy ciepłej herbatce, rozmawiając o błahych sprawach. Potem szli by na długi spacer wokół stawu. Czekali by na zachód słońca by w jego blasku on nachylał się w jej stronę, by namiętnie i z uczuciem ją pocałować. Później w Jego objęciach wracałaby do domu, a przed samymi drzwiami słyszałaby słodkie 'Dobranoc Skarbie' obdarowane nieliczoną liczbą całusów.. I wtedy zadzwonił dzwonek ogłaszający koniec przerwy.
|
|
 |
Świeczki na torcie, spadająca gwiazda, te same cyfry w godzinie, rzęsa na policzku, zawsze to samo życzenie.
|
|
 |
Siedziała. Słuchając muzyki, kiedy nagle odezwał się On. -Cześć, co słychać?. Nie. Nie mogła odpisać. Dlaczego? Bo ją zranił. Więc czemu serce wołało "Odpisz, odpisz, no już.
|
|
 |
Wystarczy tylko przesunąć krzesełko, aby na nowo oglądać zachód słońca
|
|
 |
Sztuka mówienia polega nie tylko na powiedzeniu właściwych rzeczy we właściwym momencie, ale też na przemilczeniu niewłaściwych rzeczy w chwilach pokusy, by je powiedziec.
|
|
 |
"Wolna" to może być dziwka w poniedziałek. Ty ewentualnie możesz być "sama".
|
|
 |
Jak kiedyś spotkam Amora, to złamie mu ten łuk i wsadzę go w dupę.
|
|
 |
Obiecaj mi, że rzucisz mnie w słoneczny dzień. że będę mogła pójść wtedy na plażę i popatrzeć na tyłki chłopaków. Nie chcę siedzieć w domu i płakać razem z chmurami
|
|
 |
Kiedyś skoczyłabym za tobą w ogień. Dziś jedynie stałabym, śmiała się i patrzyła jak płoniesz..
|
|
 |
…] ostrzegał ją, że taka właśnie będzie miłość: pozbawi ją sił, obedrze z dumy, nie da możliwości wyboru. Nigdy jednak jej nie uprzedził, ze ogarnie ją nieugaszone pragnienie tej miłości, że wślizgnie się ona do jej serca, ze będzie dręczyć jak na wpół zapomniany sen […].
|
|
 |
Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.
|
|
|
|