głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Tak bardzo boję się tego  że mnie... teksty

nikola_x3 dodano: 10 stycznia 2016

"Tak bardzo boję się tego, że mnie odrzucisz, że poznasz kogoś kto sprawi, iż ja będę nikim w Twoich oczach."

Cieka­we  że większość... teksty

nikola_x3 dodano: 10 stycznia 2016

Cieka­we, że większość roz­stań zaczy­na się od słów - "Mu­simy po­roz­ma­wiać..."

chciałabym do ciebie zadzwonić... teksty

nikola_x3 dodano: 6 stycznia 2016

chciałabym do ciebie zadzwonić, powiedzieć tak po prostu, że tęsknię. Nie wiem, czy to coś znaczy, nigdy nie chciałam niczego ci niszczyć, chciałam ci tylko powiedzieć, że tęsknię, że kurwa tęsknię.

Może nie umiem Ci tego udowodnić na... teksty

nikola_x3 dodano: 6 stycznia 2016

Może nie umiem Ci tego udowodnić na każdym kroku, może nie jestem taka jak sobie wymarzyłeś , ale strasznie Cię potrzebuję, wiesz?

Wiedziała jak podpuszczać facetów.... teksty

nikola_x3 dodano: 6 stycznia 2016

Wiedziała jak podpuszczać facetów. Wiedziała jak sprawić by mówili co czuja. Wystarczy napisać: 'Nie mogę przestać o tym myśleć...A oni zaraz dociekają o co chodzi. Ciekawi ich to. Wtedy pisała, ze kocha, ze tęskni. Ich odpowiedz zawsze świadczyła o tym co oni czuja. Postanowiła sprawdzić i jego. Chciała wiedzieć czy nie mówi 'zależy mi', tylko po to aby uśpić jej czujność i znów ja wykorzystać. Czytając jego odpowiem stwierdziła, ze on nie ma uczuć. Przestała wierzyć, że on kiedyś ją pokocha.to był taki przełomowy moment w jej życiu. Odpuściła i postanowiła zniknąć z jego życia. Wiedziała ze podjeła najlepsza decyzje z możliwych.

Czasami zastanawiam się co teraz... teksty

nikola_x3 dodano: 6 stycznia 2016

Czasami zastanawiam się co teraz robisz, gdzie jesteś, o czym myślisz. Czasami chciałabym żebyś także za mną tęsknił. Czasami tak jakoś ostatnio dziwnie często…

Gdy zamykam oczy widzę jego rumiane... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

Gdy zamykam oczy widzę jego rumiane policzki i oczy w kolorze błękitu fascynujące swoją głębią. Kiedy gasną światła a dookoła mnie rośnie potęga nocy otulam się kocem i przymykam powieki by jeszcze raz wskrzesić obraz jego śmiejącej się twarzy. Wieczory są prostsze bo łatwiej odtworzyć zakopany w zakamarkach pamięci ton jego głosu i to jak niesie się echem wśród drzew. Wystarczy zamknąć oczy, otulić się kocem a on już jest tuż obok mnie, niewątpliwie czuję jego oddech tuż przy szyi.

Można tak bardzo kogoś kochać  a... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

Można tak bardzo kogoś kochać, a zarazem nie chcieć go widzieć. Można kogoś pragnąć, ale zarówno go nienawidzić. Można chcieć kogoś posiadać i nie mieć zamiaru nawet z nim rozmawiać. Można kochać. Najmocniej na świecie. Oddawać komuś całego siebie. Być wszystkim. Jednocześnie brzydząc się tym uczuciem. To takie ludzkie.

On nie jest doskonały. Ty również... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

On nie jest doskonały. Ty również nie jesteś, żadne z Was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda mu się rozśmieszyć Cię co najmniej raz, powoduje, że musisz zastanowić się dwa razy, jeśli przyznaje się do ludzkich błędów, trzymaj się go i daj mu z siebie ile tylko można. Nie zacznie deklamować poezji, nie będzie myślał o Tobie w każdej chwili, ale on da Ci część siebie, o której wie, że możesz ją złamać. Nie rań go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się otrzymać więcej, niż może Ci dać. Nie analizuj. Uśmiechaj się, gdy on czyni Cię szczęśliwą. Krzycz, gdy Cię wkurza i tęsknij za nim, gdy go nie ma. Kochaj mocno, jeśli może zaistnieć miłość. Ponieważ doskonali faceci nie istnieją, ale zawsze istnieje jeden facet, który jest idealny dla Ciebie.

Przecież każdy ma sekrety... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

Przecież każdy ma sekrety , których nie zwierzy nikomu , Które weźmie do grobu i zasypie je ziemią ♥

Rzuciła wyzwanie swojemu chłopakowi... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

Rzuciła wyzwanie swojemu chłopakowi aby przeżył jeden dzień bez niej. Powiedziała, by się z nią nie komunikował, a jeśli zawali to nie będzie go kochać już na zawsze. Chłopak zgodził się przyjąć to wyzwanie. Nie napisał do dziewczyny ani jednego sms-a , nie wykonał ani jednego połączenia, tak jakby nigdy się nie znali. Dziewczynie pozostały 24 godziny życia, ponieważ umierała na raka. Następnego dnia poszedł do dziewczyny i chciał powiedzieć ''zrobiłem to Kochanie'' zamiast tego łzy spływały mu po policzkach, ponieważ zobaczył swoja dziewczyna leząca w trumnie z dopiskiem ''Zrobiłeś to Skarbie. Teraz rób to codziennie. Kocham Cie♥

  Kochasz go?    Nieeee...    yhm.... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

- Kochasz go? - Nieeee... - yhm. -Jasne. Jak tylko go zobaczysz czerwienisz się, poprawiasz włosy i malujesz usta. Potem mówisz że jakoś tu gorąco, i usta Ci się zeschły, gdy przejdzie w oczach masz łzy. Powiesz mi o co tu chodzi? - Po prostu nienawidzę go, ale kocham bardziej.

Poprzednia
1
2 3 4 5 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV