głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Mała naiwna dziewczynko on już nie... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

Mała naiwna dziewczynko on już nie wróci, on cie już nie kocha. ;C

 Niektórzy pojawiają się... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

"Niektórzy pojawiają się znienacka. Mieszają, mącą w naszych sercach. A potem znikają bez pożegnań. Żadne czary, tylko nasza naiwność pozwala byle komu się oswoić." ♥

Ale czy nie pamiętasz   Powodu  dla... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

Ale czy nie pamiętasz, Powodu, dla którego mnie wtedy kochałeś? Kochanie, proszę, przypomnij sobie mnie jeszcze raz. Kiedy ostatni raz pomyślałeś o mnie? Czy już zupełnie wymazałeś mnie ze swoich wspomnień? Bo ja często myślę o tym, co zrobiłam źle. Im częściej o tym myślę, tym mniej wiem.

 Tato  zraniłem dziewczynę.   Weź... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

-Tato, zraniłem dziewczynę. -Weź proszę te gwoździe i za każdym razem, gdy ją zranisz, wbij jeden w ścianę. Po miesiącu syn znów przychodzi do ojca. -Ściana jest już zapełniona, tato. Co teraz mam robić? -Teraz za każdym razem gdy ją przeprosisz, wyjmij jeden gwóźdź. Po miesiącu wszystkie gwoździe zniknęły. -Wyjąłem już wszystkie, ale... na ścianie pozostało wiele dziur. -Bo widzisz, synku... nieważne ile razy przeprosiłeś dziewczynę, rany i tak się nie zagoją. :c

każdy z nas czego żałuje. każdy z... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

każdy z nas czego żałuje. każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. każdy z nas chociaż raz powiedział 'nie', wtedy kiedy serce tak cholernie błagało o 'tak'. każdy z nas wybrał niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. to nic złego popełniać błędy - jesteśmy tylko ludźmi.

 Jak się czujesz  dziś już lepiej?... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

-Jak się czujesz, dziś już lepiej? -Jakby Ci to powiedzieć. Pomimo tych zapuchniętych oczu, mokrych poduszek, miliony chusteczek i wszędzie walających się zdjęć i wspomnień. Wszystko gra. A i mam tylko cholernie bolące serce. Ale dziękuję, czuję się wyśmienicie. :c

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci, że zawsze, bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie, stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu, to możesz wszystko, a nawet więcej.

Dwulicowość ludzi. Spotykasz prawie... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

Dwulicowość ludzi. Spotykasz prawie codziennie osobę, która jest dla Ciebie miła, prawi Ci komplementy, ale jak nie jesteś już z tą osobą, idzie do innych i zaczyna Cię obgadywać, wyzywać, mówić nieprawdę na Twój temat. Kłamstwo. Po co świadomie ukrywać prawdę? Ludzie się jej boją? Przecież prawda jest często zbyt nudna by ją opowiadać. Zatem człowiek ubarwi swoją opowiastkę, doprawi ją pikantnymi szczegółami i opowieść do zaserwowania gotowa. Najlepsze jest to, gdy ktoś kłamie Ci prosto w oczy nie wiedząc, że Ty znasz prawdę.

  Kocham Cię.    Ja Ciebie też.... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

- Kocham Cię. - Ja Ciebie też. - Wykrzycz to całemu światu. - *szepcze* Kocham Cię. - Czemu wyszeptałeś mi to do ucha ? - Bo ty jesteś całym moim światem ♥

Siedziała na parapecie z kubkiem... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

Siedziała na parapecie z kubkiem ciepłego mleka, patrząc na gwiazdy, myśląc o nim.Miała założoną jego bluze i słuchała jakieś nudnej piosenki , która akurat leciała w radiu. Było już dosyć późno.Wzięła do ręki telefon, weszła w funkcję sms i napisała : Mimo tego , że dzielą nas kilometry i mimo tego , że dobrze się bawisz teraz z kumplami chciałam ci napisac , że dziękuję za wszystko. Chwile jeszcze zastanowila sie czy dac mu tą błahą buźkę z dwukropkiem i gwiazdką na sam koniec, wkońcu nie liczyła na nic wielkiego, po prostu chciała mu podziękować za to, że się nią interesował. Jednak po przemyśleniach zrezygnowała z tego . Wysłała mu tą wiadomość i wróciła do swych przemyśleń. Nagle poczuła wibracje telefonu . Dzwonił do niej . Odebrała.Usłyszała jego głos, który tak uwielbiała nie wiedziałą co ma powiedziec. On zaczął : Wiesz ja Cie też. Wiem, że zapewne nie wiesz co powiedziec ale ja Cie Kocham. Jej oczy zaczeły napływać łzami.A on dodał Kotek nie płacz bo nie ma powodu.

Są tacy  którzy uciekają od... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie.

Nie mogę w oczy Ci patrzeć byś Ty... teksty

nikola_x3 dodano: 18 października 2014

Nie mogę w oczy Ci patrzeć byś Ty nie mógł w moich zobaczyć że za­leży mi na To­bie, bar­dziej niż chciałam o wiele bar­dziej niż pla­nowałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV