głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nightmareth13 Uwielbiam go. Każde jego słowa i uśmiech który tak wiele dla mnie znaczy. Uwielbiam gdy próbuję mnie pocieszać jednocześnie pokazując jak bardzo mu zależy. Uwie

nightmareth13

nightmareth13.moblo.pl
Uwielbiam go. Każde jego słowa i uśmiech który tak wiele dla mnie znaczy. Uwielbiam gdy próbuję mnie pocieszać jednocześnie pokazując jak bardzo mu zależy. Uwielbiam
Uwielbiam go. Każde jego słowa  i... teksty

nightmareth13 dodano: 27 lipca 2014

Uwielbiam go. Każde jego słowa, i uśmiech, który tak wiele dla mnie znaczy. Uwielbiam, gdy próbuję mnie pocieszać, jednocześnie pokazując jak bardzo mu zależy. Uwielbiam, gdy próbuję być wredny, bo nie specjalnie mu to wychodzi. Uwielbiam go, za to, że jest, i za to jaki jest i za to w jaki sposób się do mnie zwraca. Uwielbiam go za to, że choć ponoć jest wredny, to dla mnie potrafi być miły. Uwielbiam go, bo On jak nikt inny potrafi wywołać uśmiech, po przez zwykły dwukropek i gwiazdkę w rozmowie na gadu. Uwielbiam go, całą sobą, za wszystko.

Nigdy nie powiedziałabym  że... teksty

nightmareth13 dodano: 27 lipca 2014

Nigdy nie powiedziałabym, że kiedyś jeszcze będę w stanie kogoś pokochać. Zwłaszcza po nim, po tym kimś, w którym kiedyś widziałam cały swój świat, świat którego nie mogłam tworzyć bez niego. Nie potrafiłam nawet pomyśleć, że jeszcze kiedyś znajdzie się ktoś, komu oddam się w całości, komu każdego dnia będę potrafiła mówić, jak bardzo kocham. A jednak, stało się. Zakochałam się. Tak po prostu, z dnia na dzień. Właśnie wtedy, gdy już nie miałam nadziei na to, że kiedyś spotkam kogoś takiego w kim będę potrafiła się zakochać. Dziś mogę powiedzieć, że dzięki niemu na nowo zaczęłam żyć, staram się być szczęśliwa, kocham Go, i jestem tego pewna. Kocham Go, za wszystko, za to, że przy mnie jest i za to, że kocha kogoś takiego jak ja. Dziękuje, że jesteś, mimo tylu zła ile mam w sobie. Dziękuje za to, że jako jedyny potrafisz pocieszyć i wywołać uśmiech na mojej twarzy. Dziękuje, za wszystko. Kocham Cię, bardzo mocno. Pamiętaj o tym.

Kocham Cię  wiesz? Tak cholernie... teksty

nightmareth13 dodano: 27 lipca 2014

Kocham Cię, wiesz? Tak cholernie mocno. A Moje serce oddało Ci się całe, tylko Tobie. Jest całe dla Ciebie,Ono jest już Twoje. Bo wiesz, kocham Cię za nic, nie potrzebuje powodów do miłości. Kocham Cię, bo jesteś. Kocham Twój uśmiech, wiesz? Gdy mnie nim ogarniasz. Kocham Twoje oczy, są tak bardzo błękitne, przez co zbyt często się w nich zagłębiam. Są takie kochane, choć czasem widzę w nich strach. Widzę kiedy się boisz, kiedy cierpisz. Nie lubię tego, nienawidzę. Ale pamiętaj, że zawsze jestem dla Ciebie, i przy mnie jesteś bezpieczna. Zawsze będziesz. Kocham Cię, jak nikogo innego na świecie. Jesteś moim sercem, ozumiesz? A przecież bez serca nie da się żyć, dobrze wiesz. Więc proszę, nie odchodź. Nie oddalaj się ode mnie. Nie poradzę sobie,nie gdy Ty odejdziesz. Tęsknota za Tobą będzie zabijała mnie od środka,aż w końcu się wypalę. Potrzebuję Cię,bo to właśnie Ty jesteś najważniejszą częścią w moim życiu,jesteś potrzebna bardziej niż tlen. Bez Ciebie, nie chcę oddychać. Kocham Cię.

Poprzednia 1
2
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV