głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niezaapominajka Jesteś dla mnie kimś kim nikt inny być nie umiał. Mówią żes wredna i niebezpieczna że prędzej czy później staniesz w moich drzwiach że w Twe sidła łatwo wejśc j

niezaapominajka

niezaapominajka.moblo.pl
Jesteś dla mnie kimś kim nikt inny być nie umiał.
Jesteś dla mnie kimś  kim nikt inny... teksty

niezaapominajka dodano: 5 kwietnia 2013

Jesteś dla mnie kimś, kim nikt inny być nie umiał.

Mówią żes wredna i niebezpieczna... teksty

niezaapominajka dodano: 5 kwietnia 2013

Mówią żes wredna i niebezpieczna, że prędzej czy później staniesz w moich drzwiach, że w Twe sidła łatwo wejśc jak nożem w masło, z drugiej strony uciec nie ma jak, a ja... owijam wokół palca wolny czas, owijam wokół palca chłodny wiatr i miejsce dla Ciebie mam.

Nie umiem już sama bez Ciebie wstać. teksty

niezaapominajka dodano: 5 kwietnia 2013

Nie umiem już sama bez Ciebie wstać.

Gdy dzień nie roz­wiewa... teksty

niezaapominajka dodano: 5 kwietnia 2013

Gdy dzień nie roz­wiewa wątpli­wości, no­ce stają się bezsenne.

Uchodzę za bezuczuciową sukę i... teksty

niezaapominajka dodano: 2 kwietnia 2013

Uchodzę za bezuczuciową sukę i często obwiniam innych za nieudane próby spełnienia swoich marzeń. Zapomniałam dodać, że zawsze wygrywam, kocham się droczyć i mam cholernie chamskie teksty, które potrafią zamknąć pysk nawet dobrze wyszczekanemu szczeniakowi. Tak to ja. Nie będę przepraszać za to jaka jestem. Jeśli uraziłam Cię swoim tekstem to albo nie masz poczucia humoru albo musiałeś na to zasłużyć. Z góry mówię, że ranie i znajomość ze mną jest chujowa jeśli oczekujesz czegoś więcej ode mnie, więc twoje złamane serce mnie nie interesuję, chyba, że jesteś moim przyjacielem. Tak, to dla nich poświęcam wszystko. Słowa : pomocy, nie radzę sobie - nie ma siły, żeby ktoś zatrzymał mnie przed pomocą moich ziomków. Wiem, zatracam się powoli w tym, bo ich szczęście jest ważniejsze niż moje. Sama sobie nie radzę, ale czy to ważne? Oni mają te jebane endorfiny, dla mnie podwójne szczęście, a kiedyś....kiedyś ogarnę swój syf, będę lepsza, bardziej szczęśliwa, czy coś tam.
Autor cytatu: kinia10107

owszem jestem szmatą  może i nic... teksty

niezaapominajka dodano: 2 kwietnia 2013

owszem jestem szmatą, może i nic nie wartą...tak jestem nikim. ale przypomnij sobie kto rozmawiał z Tobą w nocy, bo Twój tata zrobił kolejną awanturę pod wpływem alkoholu. przypomnij sobie, kto był na każde kiwnięcie Twojego palca, kto słuchał bicia Twojego serca i ogrzewał Twoje zmarznięte dłonie bo przecież zima nie dawała za wygraną, a ty by nie stracić dumy nie założyłeś rękawiczek. przypomnij sobie jak przytrzymywałam Cię przy życiu, i jak rzekomo byłam całym Twoim światem. a dopiero nazwij mnie kolejną łatwą nic nie znaczącą dziewczyną. (...) a teraz po dłuższym zastanowieniu, po przypomnieniu sobie tych wszystkich chwil odejdź w pizdu, i zabierz za sobą tą jebaną zimę...bo dla mnie już nie istniejecie. II systematyczny_chaos
Autor cytatu: systematyczny_chaos

Jeżeli więc język  którym... teksty

niezaapominajka dodano: 1 kwietnia 2013

Jeżeli więc język, którym przekazujesz mi powody swego postępowania, nie jest poezją, która niesie mi jakąś głęboką nutę mówiącą o tobie, jeżeli nie zawiera nic niewyrażalnego, co jednak chcesz mi przekazać, nie chcę mieć z tobą nic wspólnego.

Chcę mu powiedzieć  że go kocham... teksty

niezaapominajka dodano: 1 kwietnia 2013

Chcę mu powiedzieć, że go kocham, że jest wszystkim, czego pragnę. Że go sobie biorę i że mu się oddaję. Że chcę przy nim być, że będę się z nim dzieliła, mnożyła, dodawała i odejmowała, że będę podnosiła nas do potęgi i wyciągała z nas średnią. Że jest moją siłą nadającą prędkość, zrywem, masą i wektorem ruchu. Reakcją łańcuchową, cząsteczką, jądrem komórkowym, obwodem zamkniętym, wzrostem, przydawką, dopełnieniem i mianownikiem - że jest definicją wszystkiego, co wiem.

Nigdy nie będę w stanie wybrać... teksty

niezaapominajka dodano: 1 kwietnia 2013

Nigdy nie będę w stanie wybrać pomiędzy bólem a bólem. Bólem rozstania i pustki, a bólem dołączonym do uczucia zwanego miłością.

Skrzywdź mnie tak  byś nocą... teksty

niezaapominajka dodano: 1 kwietnia 2013

Skrzywdź mnie tak, byś nocą słyszał mój krzyk.

Z warg spływa kropla krwi. I gdzie... teksty

niezaapominajka dodano: 1 kwietnia 2013

Z warg spływa kropla krwi. I gdzie Twój język, który by koił ból wynikły z przegryzionego słowa "kocham".

Obyś w środku miał coś więcej... teksty

niezaapominajka dodano: 1 kwietnia 2013

Obyś w środku miał coś więcej niż tylko flaki i mięso.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV