głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niezaapominajka Zawsze bądź ostrożny jeżeli chodzi o plotki na temat kobiety. Przeważnie pochodzą od mężczyzny który nie może jej mieć lub kobiety która nie może z nią konkurow

niezaapominajka

niezaapominajka.moblo.pl
Zawsze bądź ostrożny jeżeli chodzi o plotki na temat kobiety. Przeważnie pochodzą od mężczyzny który nie może jej mieć lub kobiety która nie może z nią konkurować.
Zawsze bądź ostrożny  jeżeli... teksty

niezaapominajka dodano: 19 luty 2017

Zawsze bądź ostrożny, jeżeli chodzi o plotki na temat kobiety. Przeważnie pochodzą od mężczyzny, który nie może jej mieć, lub kobiety, która nie może z nią konkurować.

Najbardziej cenię sobie ludzi... teksty

niezaapominajka dodano: 19 luty 2017

Najbardziej cenię sobie ludzi którzy potrafią wybaczać. Tych, którzy potrafią schować dumę do kieszeni i wyciągnąć do mnie rękę w tym trudnym dla mnie okresie. Potrafią powiedzieć, że rozumieją lub nie rozumieją ale chcą wyjaśnić bo chcą być przy mnie. Potrafią swoją życzliwością pchnąć mnie w stronę życia, dają mi wiarę w to, że mogę wygrać swoją własną wojnę bo jest po co i jest dla kogo. Cenię w ludziach ten rodzaj wrażliwości. Nie tę całą ckliwość i wszelkie łzawe otoczki. Nie rozumiem zasady "jestem tak wrażliwy, że nie wiem jak mam z nią rozmawiać". To żadna wrażliwość, to egoizm. Prawdziwa wrażliwość to ukłon w stronę uczuć drugiej osoby tak żeby poczuła, że gdzieś tam jest ktoś na kogo może liczyć zawsze wtedy kiedy zaczyna wątpić.

Ludzie odchodzą. Na zawsze i na... teksty

niezaapominajka dodano: 19 luty 2017

Ludzie odchodzą. Na zawsze i na mniej zawsze - to zależy. Jedni zostawiają za sobą pocałunki, spojrzenia w kształcie motyli, kryształy w kieliszkach, słowa i ręce. Inni - warkocze zdarzeń, sentymenty, stare płyty, blask. Są też jednak i tacy, po których zostają ścieki, złe słowa, żale i gównoprawdy.

Jeśli nosisz w sobie samotność to... teksty

niezaapominajka dodano: 19 luty 2017

Jeśli nosisz w sobie samotność to ona nie zniknie w Nowym Jorku, Barcelonie ani Kairze. Zabierzesz ją dokądkolwiek będziesz próbowała uciec. Bo nie da się uciec od samego siebie.

Boję się  że kiedy będziemy od... teksty

niezaapominajka dodano: 19 luty 2017

Boję się, że kiedy będziemy od siebie na wyciągnięcie ręki, wszystko się zepsuje. Nie będę już dla Ciebie świętem, tylko codziennością. Niezmiernie trudno zachwycać się codziennością.

To tylko pewnego rodzaju przykrość... teksty

niezaapominajka dodano: 19 luty 2017

To tylko pewnego rodzaju przykrość nie być kochanym. Prawdziwym nieszczęściem jest – nie kochać.

Pragniemy stabilizacji  a marzymy o... teksty

niezaapominajka dodano: 19 luty 2017

Pragniemy stabilizacji, a marzymy o szaleństwie i życiu chwilą. Kiedy mamy jedno, tęsknimy za drugim. Gdy mamy to drugie, tęsknimy za pierwszym. Zawsze niespełnieni, zawsze rozdarci, zawsze nieszczęśliwi i potwornie marudni.

Jeśli ktoś był przez długi czas... teksty

niezaapominajka dodano: 19 luty 2017

Jeśli ktoś był przez długi czas zakochany w wyjątkowo destrukcyjny sposób, będzie nadal posługiwał się logiką, o której dobrze wie, że jest fałszywa, będzie dokonywał posunięć, co do których ma świadomość, że przyniosą mu wyłącznie rozczarowanie. I z upływem czasu coraz wyraźniej będzie dostrzegał, że wszystko co zrobił, było niewłaściwe. Najdziwniejszą rzeczą, nad którą człowiek wcale się nie zastanawia, jest to, że nasza zdolność do logicznego myślenia nawet w najgorszych momentach nie przestaje działać i choć nie potrafi przeciwstawić się sile uczuć, z bezlitosną szczerością wciąż nam podszeptuje, że większość naszych poczynań nie przyniesie żadnego rezultatu oprócz spotęgowania miłości i zwiększenia bólu. — Orhan Pamuk, "Muzeum niewinności".

Pozory to potwory. Najbardziej... teksty

niezaapominajka dodano: 19 luty 2017

Pozory to potwory. Najbardziej obrzydliwe, jakie mogą nas dopaść. Pewnego dnia spotykasz na swojej drodze anioła, który okazuje się być klaunem, a ktoś, kogo zawsze miałaś za klauna, okazuje się być aniołem.

Życie jest dużo łatwiejsze  gdy... teksty

niezaapominajka dodano: 19 luty 2017

Życie jest dużo łatwiejsze, gdy wszystko jest Ci obojętne.

Mała  nie możesz naprawić kogoś... teksty

niezaapominajka dodano: 19 luty 2017

Mała, nie możesz naprawić kogoś, kto nie chce być naprawiony. Niektórzy ludzie wolą być złamani i płynąć z prądem jak zdechłe ryby, bo tak jest łatwiej. Gdy spadną na dno, nie przyjmą wyciągniętej dłoni, by się od tego dna odbić, bo to wymaga zbyt wiele wysiłku. Nie każdy chce być szczęśliwy za wszelką cenę. Niektórym wystarczy "święty spokój".

Nie spełnisz swoich marzeń i... teksty

niezaapominajka dodano: 19 luty 2017

Nie spełnisz swoich marzeń i planów, będziesz żyć poprawnie, nudno i przeciętnie jak miliony innych ludzi na świecie. Będziesz codziennie rano chodzić do pracy, która będzie w porządku, wracać do domu, robić obiad, sprzątać, zajmować się dziećmi – i to wszystko będzie poprawne i standardowe. Będziesz jeździć na wakacje. Dzieci się wyprowadzą, twój partner zestarzeje się i utyje, przejdziesz na emeryturę i będziesz powtarzać: zawsze chciałam/chciałem zobaczyć Bombaj. Zawsze chciałem/chciałam nagrać płytę, zobaczyć wschód słońca w Nowej Zelandii, jechać ferrari po bulwarze Zachodzącego Słońca, kochać. Nienawidzić, krzyczeć. Ale tego nie zrobiłem. Bo nie było pieniędzy, czasu, ochoty, możliwości. Bo się bałam/bałem. Straszne, prawda?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV