głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niezaapominajka Uśmiechnij się do siebie. Obejmij ramionami. Bądź dla siebie dobra. Nawet jeśli dzisiaj chciałabyś po prostu zniknąć zostań. Jutro też jest dzień. Jesteś ważna

niezaapominajka

niezaapominajka.moblo.pl
Uśmiechnij się do siebie. Obejmij ramionami. Bądź dla siebie dobra. Nawet jeśli dzisiaj chciałabyś po prostu zniknąć zostań. Jutro też jest dzień. Jesteś ważna jeste
 Uśmiechnij się do siebie. Obejmij... teksty

niezaapominajka dodano: 19 stycznia 2016

"Uśmiechnij się do siebie. Obejmij ramionami. Bądź dla siebie dobra. Nawet jeśli dzisiaj chciałabyś po prostu zniknąć - zostań. Jutro też jest dzień. Jesteś ważna, jesteś potrzebna - więc walcz. Będzie dobrze, dziecinko."

 c.d  I pamiętaj   może nie będzie... teksty

niezaapominajka dodano: 19 stycznia 2016

(c.d) I pamiętaj - może nie będzie mnie zawsze obok, żeby poklepać po plecach i pochwalić - ale wierzę w Ciebie. Nawet wtedy kiedy Ty sama w siebie nie wierzysz. (koniec)

 ciąg dalszy  Więc bierz się za... teksty

niezaapominajka dodano: 19 stycznia 2016

(ciąg dalszy) Więc bierz się za siebie, bo sporo pracy przed Tobą w tym 2016 roku. Na początek wbij sobie do głowy, że musisz o siebie dbać najlepiej jak potrafisz i dołóż wszelkich starań, żeby to właśnie robić, każdego dnia. Dbać o to, żebyś się wyspała, żebyś nie chodziła głodna, żeby Ci nie było zimno w ręce i żebyś nie zapominała portfela z domu. Unikaj rzeczy, które sprawiają Ci przykrość, zastanów się co tak naprawdę przynosi Ci szczęście. Przestań bać się podejmowania decyzji, dokonywania zmian - masz tylko jedno życie i tylko Ty jesteś za nie odpowiedzialna.

Przykro mi  mała. Nie masz pięciu... teksty

niezaapominajka dodano: 19 stycznia 2016

Przykro mi, mała. Nie masz pięciu lat, ba, bliżej Ci do dwudziestu pięciu. Nikt Cię nie weźmie za rękę i nie przeprowadzi przez życie, prędzej nakopią Ci do d*py i będą próbowali zniszczyć na każdym kroku. No bywa, zdarza się. Jeśli sama o siebie nie zadbasz to nikt tego za Ciebie nie zrobi. Życzliwsi i milsi mogą Cię poklepać krzepiąco po plecach i czasem nawet powiedzą coś ciepłego, ale cała reszta brudnej roboty jest Twoja.

Ja myślę teraz krótkoterminowo... teksty

niezaapominajka dodano: 19 stycznia 2016

Ja myślę teraz krótkoterminowo, nie ma co wybiegać za bardzo w przyszłość. Nie mogę się doczekać wiosny (...) Przesterowałam moją głowę na pozytywne myślenie, żeby cieszyć się życiem. I walczyć, bo mam o co. Ja teraz rozumiem, co to znaczy naprawdę cieszyć się każdą chwilą. Doceniam każdą minutę.

Z własnego doświadczenia i z... teksty

niezaapominajka dodano: 27 grudnia 2015

Z własnego doświadczenia i z doświadczenia bliskich mi osób, mogę powiedzieć, że najbardziej uzależnia człowiek.

Każdy Twój wy­rok przyjmę twardy... teksty

niezaapominajka dodano: 27 grudnia 2015

Każdy Twój wy­rok przyjmę twardy, Przed mocą Twoją się ukorzę, Ale chroń mnie, Pa­nie, od po­gar­dy, Przed niena­wiścią strzeż mnie, Boże.

Uciechą przepełniona  miękkim... teksty

niezaapominajka dodano: 27 grudnia 2015

Uciechą przepełniona, miękkim kremem rozkoszy, słodziutkim biszkoptem szczęścia. Odnalazłam w sobie tą błogość, która posiadałam od zawsze. Ale to dziś doceniłam ten optymizm. Rozpoczęło się od przypadku, od pewnego zupełnie przypadkowego przypadku, który w najwyższym stopniu mógł być i mogło go nie być.

Usiądź. Opowiem Ci jak bardzo Cię... teksty

niezaapominajka dodano: 27 grudnia 2015

Usiądź. Opowiem Ci jak bardzo Cię zranię, w którym miejscu wbiję nóż i gdzie najbardziej zaboli. Usiądź. Pokażę Ci jak długo potrafisz umierać, jak głośno potrafisz krzyczeć, opętany bólem płakać. Usiądź! Otworzę Ci bramy do piekła raju...

Kobieta i sztuka wykluczają się... teksty

niezaapominajka dodano: 27 grudnia 2015

Kobieta i sztuka wykluczają się nawzajem, przyjacielu. W każdej kobiecej pochwie jest pogrzebany jakiś artysta.

Po­ciągają mnie niedostępni... teksty

niezaapominajka dodano: 27 grudnia 2015

Po­ciągają mnie niedostępni fa­ceci. Ich za­pat­rze­nie w obiekt swoich uczuć roz­pa­la pożądanie.

Jesteś taką samą istotą jak ja.... teksty

niezaapominajka dodano: 14 grudnia 2015

Jesteś taką samą istotą jak ja. Jesteśmy potworami i możemy sobie pozwolić na drobne gesty czułości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV