głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niespelnionemarzenia96 były setki chłopaków którzy chcieliby chodź raz Cię pocałować chodź raz poczuć Cię w swoich ramionach lecz Ty i tak czekałaś na niego . wciąż miałaś nadzieję że

niespelnionemarzenia96

niespelnionemarzenia96.moblo.pl
były setki chłopaków którzy chcieliby chodź raz Cię pocałować chodź raz poczuć Cię w swoich ramionach lecz Ty i tak czekałaś na niego . wciąż miałaś nadzieję że m
były setki chłopaków   którzy... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 28 lipca 2014

były setki chłopaków , którzy chcieliby chodź raz Cię pocałować , chodź raz poczuć Cię w swoich ramionach , lecz Ty i tak czekałaś na niego . wciąż miałaś nadzieję , że może jeszcze napisze , zadzwoni .

Cudownie jest mieć kogoś   kto... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 28 lipca 2014

Cudownie jest mieć kogoś , kto samym uśmiechem sprawia , że życie staje się piękniejsze

Właściwie to co mam Ci teraz... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 28 lipca 2014

Właściwie to co mam Ci teraz powiedzieć? Że nie daję sobie rady. Że wszystko mnie przerosło. I choć starałam się, żeby było dobrze, tak nie jest. Raczej też już nie będzie. Walczyłam i przegrałam.Teraz to tylko kwestia czasu. Szara egzystencja. Już nie dostrzegam szczęścia w prostych rzeczach. Jeszcze udaję. Ale i tak pogodziłam się już z porażką. Nie martw się o mnie. Przecież ja zawsze sobie jakoś daję radę, czyż nie? No właśnie.Tak więc: U mnie wszystko w porządku.

Może za kilka lat miniemy się na... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 28 lipca 2014

Może za kilka lat miniemy się na chodniku, a nawet nie będziemy wiedzieć, a może będzie tak, że się do siebie uśmiechniemy, spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej, jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak, że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście, którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak, że poznamy się na nowo kiedyś, gdzieś i pokochamy. Może..

Odtzuciłąm go bo kochałam Ciebie teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 27 lipca 2014

Odtzuciłąm go bo kochałam Ciebie

Powinieneś kurwa klęczeć przed... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 27 lipca 2014

Powinieneś kurwa klęczeć przed nią jak ostatni żebrak. Obsypać ją wszystkim co najlepsze i gdyby chciała to zapierdalać po tą gwiazdkę z nieba, zabrać ją na wycieczkę do Eldorado i zrobić wszystko żeby czuła się jak księżniczka. Powinieneś płakać za każdym razem kiedy ona jest nieszczęśliwa, wyć powinieneś. Masz być dla niej ideałem, rozumiesz? Masz być tym jebanym księciem na białym koniu, bo choć byłeś skurwysynem to ona nadal patrzy na Ciebie z tą miłością w oczach i nadal w Ciebie wierzy, nawet jeśli wszyscy zwątpili. Nosi tyle ran przez Twoją osobę, a nadal ma wyciągnięte ręce, gdybyś potrzebował pomocy, zawsze jest dla Ciebie i nigdy się nie odwróciła, nawet kiedy policzkami płynęły potoki łez, bo znowu odpierdalałeś. Ta dziewczyna jest Twoim cudem i choć tak kurewsko ją zniszczyłeś, to nikt nie kocha Cię tak perfekcyjnie jak ona. Doceń to. To jest Twoja szansa żeby wszystko naprawić.

Jest inaczej. Zupełnie inaczej. Już... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 27 lipca 2014

Jest inaczej. Zupełnie inaczej. Już nie czekam aż zadzwonisz i powiesz, że żałujesz. Że nadal jestem dla Ciebie najważniejsza.Już nawet nie pamiętam zapachu Twoich perfum i Twojego głosu. Nie płaczę po nocach i nie piszę do Ciebie żałosnych sms'ów z nadzieją, że odpiszesz. Czasami przechodząc obok ławki, na której siedzieliśmy na pierwszym spotkaniu, coś łapie mnie za gardło. Ale to już nie to samo. Nie potrzebuję Cię. Męczyłam się pół roku i dopiero teraz mogę to przyznać. Zrozumiałam, że to nic dla Ciebie nie znaczyło. Może byłam jedną z wielu. Może właśnie teraz mówisz swojej dziewczynie, że nigdy nie spotkałeś kogoś takiego. Że kochasz ją najmocniej na świecie. Chociaż zawsze mówiłeś to mi. Nie wiem. I nigdy się nie dowiem.

Płakałam ponieważ Cię oklamalam .... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 10 lipca 2014

Płakałam ponieważ Cię oklamalam . Kocham Cię :(

Kolejny dzień telefon milczy... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 10 lipca 2014

Kolejny dzień telefon milczy , kolejny dzień bez Ciebie . Dziś znowu myślałam tylko o Tobie tylko Ty ciągle jesteś w mojej głowie

' ej pamiętasz mała miałaś  nie... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 21 czerwca 2014

' ej pamiętasz mała miałaś nie płakać !

Gwałtownie w środku nocy otwieram... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 21 czerwca 2014

Gwałtownie w środku nocy otwieram rozpaczliwie smutne i spuchnięte oczy, spontanicznie podnosząc się wraz z przyśpieszającym się oddechem. Siadam na łóżku opierając się o ścianę, a swoje kolana tulę do siebie, lekko się kołysząc, niczym opuszczone dziecko. Czuję chłód, zaczyna brakować mi powietrza, a po plecach przechodzą mi ciarki. Z zagryzionych warg szepcze przekleństwa, krzyczę z bólu, próbując się uspokoić. Papierosy wypadają mi z trzęsących się rąk. Nagle wszystko ustaję. Słyszę tylko mój oddech i deszcz uderzający w szyby. Czuję łzę spływającą po moim policzku, którą szybko wycieram wmawiając sobie, że jestem silny. Stoję wpatrzony w lustro, mając nadzieję, że to tylko lustrzane deformacje, że to nie jestem prawdziwy ja. Proszę zapewnij, że każde kłucie w klatce piersiowej ma jakieś znaczenie, że ten cholerny ból ma sens. Powiedź, że miliony szpilek wbijanych w mięsień mego serca, nie są karą

Umierałam z tęsknoty kilka... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 20 czerwca 2014

Umierałam z tęsknoty kilka miesięcy, później nauczyłam się z nią żyć. Płakałam przez kilkanaście tygodni, później zabrakło mi łez. Czekałam też przez wszystkie te dni, ale wiesz, teraz chyba straciłam na to wszystko siły. Jestem zbyt zmęczona aby nadal wypatrywać przez okno Twojego przyjazdu, aby czekać na wiadomość. Coś musi się wreszcie skończyć. Nie chcę się z Tobą żegnać, bo mimo wszystko nie wyobrażam sobie bez Ciebie życia, ale wiem, że tak po prostu wreszcie trzeba. Inaczej żadne z nas nie da rady zacząć wszystkiego od nowa. Ciągle będziemy tkwić w czymś czego nie ma, a to bez sensu. Oboje to wiemy. Czas więc skończyć się oszukiwać, musimy ruszyć do przodu i Ty i ja, jednak już całkowicie osobno. To pewnie znów będzie bolało, ale to jedyne wyjście, teraz już to wiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV