głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niespelnionemarzenia96 Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie. Jeśli cię kocha to cię znajdzie choćbyś nie wiem gdzie była zdobędzie cię nawet spod ziemi W końcu się poddajesz. Nie walczysz

niespelnionemarzenia96

niespelnionemarzenia96.moblo.pl
Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie. Jeśli cię kocha to cię znajdzie choćbyś nie wiem gdzie była zdobędzie cię nawet spod ziemi
Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie.... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 5 lipca 2013

Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie. Jeśli cię kocha, to cię znajdzie, choćbyś nie wiem gdzie była, zdobędzie cię nawet spod ziemi

W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 5 lipca 2013

W końcu się poddajesz. Nie walczysz,nie krzyczysz,nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuje Cię już czy ktoś odejdzie czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarlaś,sama przyznaj.

Gdy spieprzy się związek  mówisz... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 3 lipca 2013

Gdy spieprzy się związek, mówisz 'ja już nie chcę mieć chłopaka' i to nie dlatego, że się przejechałaś, że było Ci źle, że masz złamane serce i boisz się, że to się powtórzy, tylko dlatego, że nie zapomnisz o Nim. O chłopaku, który był dla Ciebie wszystkim i pomimo wielu chwil nie należących do tych dobrych, wciąż będziesz wspominać . Jego jak i cały ten związek.

nie potrafię walczyć o ludzi  po... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 3 lipca 2013

nie potrafię walczyć o ludzi, po prostu. jak odnoszę wrażenie, że komuś nie zależy na mnie, to się wycofuję, nie chcę przeszkadzać i być zbędnym balastem. znikam.

ie cierpię gdy wspomina o dzielącej... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 3 lipca 2013

ie cierpię gdy wspomina o dzielącej nas odległości. To tak cholernie boli, a nie mogę pokazać swojej słabości płacząc. Dobrze wiem, że każda moja łza byłabym dla niego nie tyle co porażką, ale każdym ponownym uderzeniem w twarz. Nienawidzi moich łez, tak jak ja, gdy go tu nie ma./

  Dlaczego mam zatem słuchać serca?... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 3 lipca 2013

- Dlaczego mam zatem słuchać serca? - Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz, o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie.

Jak tu wejdziesz  Pamietaj  że nadal... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 2 lipca 2013

Jak tu wejdziesz ,Pamietaj ,że nadal Cie kocham.!!!

a najgorsze ? najgorsze jest widzieć... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 2 lipca 2013

a najgorsze ? najgorsze jest widzieć jak z dnia na dzień coraz bardziej się od siebie oddalamy i kompletna bezradność, by cokolwiek naprawić.

Kolejny raz nienawidzę siebie. Za to... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 2 lipca 2013

Kolejny raz nienawidzę siebie. Za to jakim człowiekiem się staję. A przecież mówiłam, prosiłam,błagałam samą siebie by stać się chociaż odrobinę inną osobą. Chcę mniej ranić, mniej wybaczać, mniej się przywiązywać a przede wszystkim – mniej ufać. Stawiać granice, i umieć samej sobie odmówić. Chcę stanowczo mówić ‚ przestań tęsknić.’ i robić to.

Potrzebuję poduszki powietrznej... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 2 lipca 2013

Potrzebuję poduszki powietrznej, zanim zderzę się z ogromnym smutkiem idącym w moją stronę. Mam tak wiele rzeczy, o które muszę zadbać. Trudno mi nawet upić się jak należy. Ale to nie tak , że unikam picia, może nie chcę być pozostawiona samej sobie. Czy po prostu chcę przykuć czyjąś uwagę swoją samotnością ? Samotność jest dla mnie tak oczywista. Jeśli ktoś miałby być przy moim boku,czy wystarczyło by mnie, by się podzielić ? To znak zapytania, którego nie chcę włączać w to zdanie. Ku mojej uldze, słyszę głośny głos w telefonie. Rozłącza się i mruczy, jakby był wściekły. A mój wzrok skupia się na rodzinnym zdjęciu zwisającym byle jak obok licznika. Czy ludzie zatracają się ponieważ, nie mają domu lub drogi, którą mogliby iść? Czy może dlatego, że nawet jeśli mają mnóstwo miejsc,w które mogliby pójść,nie ma tam ani jednej osoby,która by na nich czekała?

Czasami  mimo że coś nas niszczy... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 2 lipca 2013

Czasami, mimo,że coś nas niszczy , nie potrafimy od tego odejść. Czasami, po prostu boimy się zmian. Czasami samych siebie. A czasami kochamy zbyt mocno,by uwierzyć że miłość potrafi zabić.

w życiu najcenniejsze są momenty... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 2 lipca 2013

w życiu najcenniejsze są momenty które wstrzymują oddech. Ty byłeś takim momentem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV