głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niespelnionemarzenia96 Miałeś być dobrym kolegą najlepszym prszyjacielem nie miałąm się w Tobie zakochać a tu nagle bez kontroli nad samą soba zakochałam się w Tobe zapomniałam o swoi

niespelnionemarzenia96

niespelnionemarzenia96.moblo.pl
Miałeś być dobrym kolegą najlepszym prszyjacielem nie miałąm się w Tobie zakochać a tu nagle bez kontroli nad samą soba zakochałam się w Tobe zapomniałam o swoic
Miałeś być dobrym kolegą... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 28 lipca 2013

Miałeś być dobrym kolegą, najlepszym prszyjacielem , nie miałąm się w Tobie zakochać, a tu nagle bez kontroli nad samą soba zakochałam się w Tobe , zapomniałam, o swoich zasadach i obietnicach , było pięknie do czasu , aż zaczeło sie wszystko jebać , zjebało się szybko w ciągu kilku tygodni . Nie chciałam ,żeby tak było . Ja nadal Cię kocham ale przecież nie mogę Ci tego już powiedzieć, bo odeszłeś z mojego życia na zawsze , powiedziałeś ,że już nigdy nas nic nie połączy nawet nie bedziemy zwykłymi znajomymi , Mam o Tobię zapomnieć o tych miesiącach co nas tak duzo łączyły , mam wymazać to ze swojej pamięci a ja po prostu nie potrafię , Kocham Cię i chociaż wiem ,że nic już nigdy między nami nie bedzie chciałabym chociaż móc z Tobą normalnie porozmawiać jak z kolegą , ale Ty tego nie chcesz. ; (

Po Twoim odejściu mam wyjątkowe... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 28 lipca 2013

Po Twoim odejściu mam wyjątkowe szczęscie do frajerów.!! \

Nie potrafię tego zrozumieć. Tej... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 27 lipca 2013

Nie potrafię tego zrozumieć. Tej nieobecności. W jednej minucie jest człowiek, a w drugiej już go nie ma. Najpierw opowiadasz mu wszystko o sobie, o planach jakie masz, zna Cię lepiej niż Ty sam siebie, a potem tak nadzwyczajnej w świecie, nie masz w ogóle do niego dostępu. Stojąc obok Ciebie czujesz, że jest jakiś obcy, a przecież taki nie był, pamiętasz go. Pamiętasz wszystko co z nim związane. Jesteś przesiąknięta wspomnieniami, aż do szpiku kości. Nie możesz pojąć tego dlaczego to wszystko potoczyło się tak, a nie inaczej. Wciąż myślisz, że to jest jakiś głupi żart, że on niebawem wróci, że to wszystko się skończy i okaże jednym wielkim nieporozumieniem.

Pierwszy raz od dawna  czuje sie tak... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 26 lipca 2013

Pierwszy raz od dawna ,czuje sie tak wyjątkowo .!! Dziękuje♥

Chyba lepiej sprawiać żeby się... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 25 lipca 2013

Chyba lepiej sprawiać żeby się dzięki tobie uśmiechała niż żeby przez ciebie płakała ? /

„Kocha się za nic. Nie istnieje... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 25 lipca 2013

„Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.''

Zależy mi   ale sie już nie staram... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 25 lipca 2013

Zależy mi , ale sie już nie staram , bo nie mam już ani kropli nadzieji , nalepsze jutro

 Ten świat jest jakiś pojebany... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 25 lipca 2013

`Ten świat jest jakiś pojebany dziś, nie sądzisz? Ty jesteś tam, ja jestem tu, nie wiem co trzeba zrobić już i... chciałbym mieć dziś pod nogami pewny grunt i żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już.

cholera  nie zależy mi na... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 24 lipca 2013

cholera, nie zależy mi na pocałunkach, na prezentach, na chodzeniu za rękę, na wspólnych zdjęciach na Facebook'a. zależy mi na Twojej obecności, na tym, żebyś mnie od tak przytulił i oznajmił, że kochasz.

  Opowiedz mi coś o sobie..   Mam na... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 24 lipca 2013

- Opowiedz mi coś o sobie.. - Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że to ona kiedyś wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie.. A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu.. Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama.. Tylko ludzie czasem o mnie dbają, pielęgnują. Naprawdę się starają.

Moje marzenie.?? budzić się... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 24 lipca 2013

Moje marzenie.?? budzić się codziennie u Twego boku . . .

Mam nadzięje  że jesteś... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 24 lipca 2013

Mam nadzięje ,że jesteś szczęśliwy że Twoje życie się już poukładało ,na nikogo szczęściu mi tak nie zależało tak ja na Twoim, ja mogę umierać z Cierpienia ale Ty masz być szczęśliwy . Rozumiesz.??

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV