głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niespelnionemarzenia96 Możesz traktować mnie jak powietrze przecież bez niego nie da się życ.♥ To normalne. Pierwszy etap. Tęsknota. Przepiękne słowo. Zdefiniować? Nieodparta chęć pos

niespelnionemarzenia96

niespelnionemarzenia96.moblo.pl
Możesz traktować mnie jak powietrze przecież bez niego nie da się życ.♥
Możesz traktować mnie jak powietrze... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 23 sierpnia 2013

Możesz traktować mnie jak powietrze - przecież bez niego nie da się życ.♥

To normalne. Pierwszy etap.... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 23 sierpnia 2013

To normalne. Pierwszy etap. Tęsknota. Przepiękne słowo. Zdefiniować? Nieodparta chęć posiadania tego, co było lub może być. Mogę ci wyjaśnić, czym jest, jestem ekspertem, tęsknię codziennie. Jeśli tak, jeśli wierzysz w przeznaczenie, to możesz spać spokojnie. Bo zgodnie z tą filozofią, co ma się stać, stanie się. Siedź, więc spokojnie, możesz tęsknić, umiarkowanie lub nawet bardzo, ale zachowaj spokój.♥

Dzięki Tobie jestem naprawdę... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 23 sierpnia 2013

Dzięki Tobie jestem naprawdę szczęśliwa. Chciałabym abyś już zawsze był przy mnie. Z każdym dniem kocham Cię coraz bardziej.. Wciąż nie mogę uwierzyć w to, że Cię mam. Uwielbiam się z Tobą droczyć wiesz? Jesteś dla mnie wszystkim. Kiedy jesteś blisko mnie czuję się jak w pięknym śnie. Proszę Cię nie pozwól mi się zbudzić. Twój wzrok działa na mnie jak magnez. Mogłabym na Ciebie patrzeć bez przerwy. Jesteś cudowny wiesz? Z nikim innym nie było mi tak dobrze. Teraz już wiem co to miłość. Tylko Ty sprawiasz, że mam motylki w brzuszku. Tylko Ty potrafisz rozśmieszyć mnie do łez. Tylko Ty tak bardzo potrafisz mnie wkurzyć bez żadnych konsekwencji bo wiesz, że nie potrafię się na Ciebie gniewać. Bo gdy tylko mnie przytulasz wszystko jest dobrze. I to nic, że ja wiem że żartowałeś bo ja czasem specjalnie udaję obrażoną żebyś tak słodko mnie przepraszał.

Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 22 sierpnia 2013

Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie.

Gdybym mogła podarować Ci tylko... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 22 sierpnia 2013

Gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata, chciałabym dać Ci umiejętność patrzenia moimi oczami. Wtedy zauważyłbyś, jak ważny dla mnie jesteś.

Śmiałam się  gdy mówili  że... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 22 sierpnia 2013

Śmiałam się, gdy mówili, że wyglądam na zakochaną, a wieczorami zagryzałam wargi z myślą o Nim.

Bo czasami robimy takie straszne... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 22 sierpnia 2013

Bo czasami robimy takie straszne głupoty. I to nie wtedy, kiedy jesteśmy zakochani, tylko wtedy, kiedy nam się wydaje, że jesteśmy.

Kilka widocznych w mojej komórce... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 22 sierpnia 2013

Kilka widocznych w mojej komórce literek od Niego było ważniejsze niż potok słów od innego mężczyzny. Jak trzeba umieć znać wartość słów, by usłyszeć je nawet w milczeniu. Tego mnie nauczył.

Przyjaciel : nadal wierzy w Ciebie... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 22 sierpnia 2013

Przyjaciel : nadal wierzy w Ciebie choć już nikt inny nie wierzy, łącznie z Tobą samym, słucha, chociaż słuchał to już wiele razy, jest przy Tobie, gdy Ci się nie układa i nigdy nie mówi : ' A nie mówiłem ? ', pomaga Ci pozbierać i skleić to, co stłukłeś.

Dowód osobisty w portfelu  czy... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 22 sierpnia 2013

Dowód osobisty w portfelu, czy osiemnastka na koncie nie zrobią z Ciebie dorosłego. Podobnie jak opcja na facebooku 'w związku' nie świadczy o prawdziwej i szczerej miłości.

Przyjaciel to ktoś  kto daje Ci... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 22 sierpnia 2013

Przyjaciel to ktoś, kto daje Ci totalną swobodę bycia sobą.

Trudno nie tęsknić za kimś bliskim... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 22 sierpnia 2013

Trudno nie tęsknić za kimś bliskim wiesz,Jeśli wtedy on był dla mnie wszystkimi też

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV